Glavni meni

Evo kako to rade u Brazilu

Započeo BANE BROTHERHOOD, 13 Oktobar, 2013, 21:17

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

clutch&brake

I treba da ga ubije kao pseto... sta je ovaj budala da radi i da se bori i da mu neko ko je divljak uzme motor??? Ja bi prvi pucao
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Dukags

Izgleda to tamo kod njiha da te presvuku sa motora ili auta bas ko dobar dan!?

Lepo kaze co'ek:
I'm from Brazil.
Brazil is not a tropical paradise.
It's a great lie.
Crime is huge stuff here.
It's dangerous to have something here.
Everything is stupidly expensive here.
Brazil is a lie, it's sad to me, but it's true.
They do it with any kind of vehicles, everywhere.
They atack people outside and inside their houses.
There's a, practically, civil war here.


FOR THE WORLD. REAL LIFE IN Brazil : KAWASAKI NINJA ZX-6r theft of a motorcycle IN BRAZIL.

presvuku te par puta na suvo a onda valjda kom opanci a kom obojci
Armed Carjacker meets Armed Citizen

UFF


TEEfqd

kapiram da se srbi brzo snadju u brazilu. jbg, nasilje nam je u krvi, a jos smo i pametniji od njih.

http://g1.globo.com/sao-paulo/noticia/2012/09/policia-busca-ladroes-filmados-durante-roubo-de-moto-em-sp.html
**vezano za zx6r kradju gore....nadjen motor ubrzo na 500 metara od otimacine, imao anti theft system neki

clutch&brake

Citat: redshadow poslato 16 Oktobar, 2013, 00:18
kapiram da se srbi brzo snadju u brazilu. jbg, nasilje nam je u krvi, a jos smo i pametniji od njih.

http://g1.globo.com/sao-paulo/noticia/2012/09/policia-busca-ladroes-filmados-durante-roubo-de-moto-em-sp.html
**vezano za zx6r kradju gore....nadjen motor ubrzo na 500 metara od otimacine, imao anti theft system neki
Znas Portugalski pa si procitao ili...? [neampojma]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

TEEfqd

chrome nudi translate opciju :D

nesic1

ako se ovako nastavi i kod nas ce slicno da bude

eclipse4

Citat: Dukags poslato 16 Oktobar, 2013, 00:04
Izgleda to tamo kod njiha da te presvuku sa motora ili auta bas ko dobar dan!?

Lepo kaze co'ek:
I'm from Brazil.
Brazil is not a tropical paradise.
It's a great lie.
Crime is huge stuff here.
It's dangerous to have something here.
Everything is stupidly expensive here.
Brazil is a lie, it's sad to me, but it's true.
They do it with any kind of vehicles, everywhere.
They atack people outside and inside their houses.
There's a, practically, civil war here.


FOR THE WORLD. REAL LIFE IN Brazil : KAWASAKI NINJA ZX-6r theft of a motorcycle IN BRAZIL.

presvuku te par puta na suvo a onda valjda kom opanci a kom obojci
Armed Carjacker meets Armed Citizen


nikad nisam kapirao lopove koji dodju,uperu pistolj u zrtvu,a onda zrtva uspe da izvadi pistolj,verovatno repertira ili otkoci,prvi zapuca i ubije lopova  [doh] [neampojma] [neampojma]

pa sta koj kurac radi sa tim pistoljem onda,preti samo,nema metaka u njemu,plasljivac?
on kao majstor svog zanata tj otimacine,mora da bude svestan da od 10 zrtava jedan ce da imati pistolj,i sta onda,nastrada ko doticni mr.dupe-glava.....

ako si vec krenuo u to i vidis da ne ide po planu pucaj,ako nisi sposoban za to idi i nosi djakove i zaradjuj,mada takvi i tamo stradaju.

Major

Oni ne razmisljaju tako. Idu na strah kod ljudi koje presretnu, jer vecina nece da rizikuje zivot zbog kola/motora. E sad neko u tom trenutku ne razmislja vec po nekom automatizmu krece da brani ono sto je njegovo i onda se zavrsi uglavnom sa jednim zivotom manje.

Slaninar

Citat: Major poslato 16 Oktobar, 2013, 08:32
Oni ne razmisljaju tako. Idu na strah kod ljudi koje presretnu, jer vecina nece da rizikuje zivot zbog kola/motora. E sad neko u tom trenutku ne razmislja vec po nekom automatizmu krece da brani ono sto je njegovo i onda se zavrsi uglavnom sa jednim zivotom manje.


Potez otkopèavanja pojasa da izaðe iz kola i povlaèenja pi¹tolja mogu biti slièni. To je sekund ili manje, bam, gotovo. Zavisi koliko je pri ruci i koliko je èovek uve¾ban. Èim baraba poka¾e pi¹tolj, velika je verovatnoæa da neæe da upuca (ako ne mora), veæ samo da upla¹i i dobije ¹ta hoæe.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

nuadal85

Citat: ts.marko poslato 14 Oktobar, 2013, 23:04
Ovo je čista anarhija.
Ne vidim ama baš nikakvog opravdanja za oo što je pandur uradio. Zašta onda postoji zakon i sudski sistem. Ako je država ogrezla u korupciji kao što je to slučaj u Brazilu (ili kod nas), nije rešenje da svako izigrava borca za pravdu. Svaki treći bi bio Isus, Supermen.  Po mom mišljenju, policajac je napravuo mnogo goru stvar od ovoga koji uzeo novac.

Sta pricas ti covece? Koji zakon? KOJI sudski sistem? Jesi ti normalan? Zar ne vidis gde zivis? Kopumpirana goveda na sve strane...

Gde je zakon o zastiti privatne svojine, pa da dodjem u tvoju kucu da te opljackam i ti me onesvestis i pozoves policiju TI IDES U ZATVOR za PROTIVPRAVNO LISAVANJE SLOBODE a ja za pokusaj kradje uslovno..

Moj deda je pre 10 godina isao u zatvor jer je doziveo da ga na autoputu udari auto od pozadi u levi bok i okrene suprotno od smera kretanja a deda se nalazio na traci za ukljucivanje na auto put. Nemac poginuo prilikom sudara i njegovi platili sudiju i moj deda je bio kriv..

Ortak mi je pandur i znam MILION prica gde sudije oslobadjaju prestupnike:
Recimo uhapse decka u toku kradje i obijanja iste radnje, sto se kvalifikuje kao tesko krivicno delo, da bi bio oslobodjen uz neku minimalnu prekrsajnu kaznu za unistavanje tudje imovine.

MILION primera - da ne pominjem foru o ˝pozajmljivanju˝

Tako da nemoj molim te da pominjes Sud i Prava i Demokratiju jer je to OBICNA glupost!

@ SSZGO

Ne razumem tvoje reci i promovisanje prava, hoces reci da recimo podrzavas Gej paradu? Jel bila u Dubaiju Gej parada? Znas kad ce da bude? Pa u Iranu ili Iraku su pobili 4000 ljudi kad se okupili..

U Islamskim zemljama nema kradja jer se iste kaznjavaju secenjem ruke, tako da gospoda lopovi imaju pravo na dve kradje..

P.S. Svaka cast policajcima u Brazilu, i ovom kralju sa dzipom..

Milomir27

tako treba metak u celenku!!!!!!

clutch&brake

E ovako. Bio sam u Brazilu t.j u riju i sao paolu pre 3 godine.
Moje iskustvo... Caleta napali da pljackaju preko puta hotela 2 crnca,ja se zaleteo i jednog nabio u zicana vrata od butika koja idu preko izloga. izlog pukao on se isekao ceo. pobegli i jedan i drugi.
dosla murija i da cuvar hotela nije bosanac od ja da me karaju crnci.
Tamo se pistolji vade na jedan. svi sve kradu otimaju ljude,decu ubijaju. jedini grad na svetu za koji nisu sigurni ni blizu koliko stanovnika ima RIO. vojska usla u favele i preko 5000 mrtvih bilo. gram cistog belog kosta 3,5 dolara.
na crveno svetlo se posle 20 h ne staje.imas pravo na oruzije itd itd
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Ivan1979


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF

mareskin jel si se smorio sto te belac 'ebo?
majkum im pa zar i u policiji rasizam vlada?

mareskin

Citat: UFF poslato 16 Oktobar, 2013, 12:15
mareskin jel si se smorio sto te belac 'ebo?
majkum im pa zar i u policiji rasizam vlada?

Prièo mi jedan ¹to ga jebo :)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Major


Dukags

Citat: Ivan1979 poslato 16 Oktobar, 2013, 11:47
Skoro ko kod nas  ;D

©to ne znaèi da neæe biti!  






(mislim to sa crnicima  [rofl] [rofl] )

SSZGO

bio sam i ja u brazilu u rio de janiru samo valjda u kulturnom delu grada ne u faveli...

od ovoga sto pricas nista nije tacno tamo gde sam ja bio...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor