Glavni meni

planovi za 2011-u

Započeo R.I.P., 21 Januar, 2011, 23:52

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

R.I.P.

Kao ¹to sam naslov ka¾e koje skupove planirate da posetite ove godine u zemlji ili inostranstvu?
ride in peace

SSZGO

Zlatibor mozda. 7 8 9 avgust
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

R.I.P.

Pa ako bude kako sam planirao te¹ko da æu uspeti bilo koji skup da posetim  [slomljenzid] [slomljenzid]
a ako ne bude kako sam planirao, voleo bih ponovo da posetim Umag u inostranstvu a kod nas  ....   to æu videti, sve zavisi od vremena i finansija
ride in peace

MILJAN

Zlatibor definitvno otkida...Svake godine sam tamo....
Cave ab homine unius libri

krce

April Sremska Mitrovica, maj Moskva ili Jambol (bugarska)bio prosle godine extra, za jun nista specijalno, jul Uzice pa onda,nas parti za vreme Drinske regate i Most festa, klubska voznja po italiji i Azurnoj obali, Zlatibor, pa onda Free weelis festival Francuska, pa Buldog Barsch festival Engleska, european bike week Faak am see Austrija , i to bi bilo to.

Profa

Cuo sam da je Temisvar zanimljiv?Odo ove godine!!!! [thumb_up]

Tihi_ZR

Citat: Profa poslato 25 Januar, 2011, 16:31
Cuo sam da je Temisvar zanimljiv?Odo ove godine!!!! [thumb_up]
To je u julu ili avgustu ako se ne varam. Bila je veca ekipa iz Zrenjanina koji je na 90km od Temisvara.

Voleo bih da mi se konacno ispuni zelja da odem u Umag ove godine jer bih napravio i djir do Trsta tada. Poseticu sve skupove na kojima Rade Stuntoholic bude imao streetfight show.

Profa

Citat: Titja poslato 25 Januar, 2011, 16:38
Citat: Profa poslato 25 Januar, 2011, 16:31
Cuo sam da je Temisvar zanimljiv?Odo ove godine!!!! [thumb_up]
To je u julu ili avgustu ako se ne varam. Bila je veca ekipa iz Zrenjanina koji je na 90km od Temisvara.

Voleo bih da mi se konacno ispuni zelja da odem u Umag ove godine jer bih napravio i djir do Trsta tada. Poseticu sve skupove na kojima Rade Stuntoholic bude imao streetfight show.
Ma mislio sam jedan vikened da "skocim"

K_A_W_A

Uh, pa to bi bio dugacak listing moto skupova kod nas i u inostranstvu, posto svake godine retko koji vikend sedim kuci. Planiram jednu vecu turneju po Evropi. Poljska, Danska, Svedska