Glavni meni

jos te ne¹to cini izuzetnom

Započeo clutch&brake, 02 Oktobar, 2013, 19:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic


*zeka*

Njano jel si ovo napravio od klasicnin besavnih fi22 cevi ?

clutch&brake

jok... od aluminijuma... ima neku oznaku nemam pojma koju. prvo se sekao da se vidi kvalitet pa tek onda je pala izrada.
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Samo da vas obavestim, pored toga sto je dosao u 7plus1 sati da mu montiram...a nije ni rekao da zbog toga dolazi, nije napravio kako treba, uprkos tehnickoim crtezu......srecom feler nije bio veliki pa radi posao.....pri tome nije se raspitao po internetu koje sajle treba da se oslobode da bi imalo lufta.....pa je malo dobio gas na levi anslag....srecom kod mene ispred kapije.......i tako.....njanja postaje lazic samo tako.....i jos ih nije ni ofarbao pa sam morao pre montaze da ih sprejisem u mat crno...klasican fuser.....taj njanja....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

clutch&brake

Gay alijansa se pobunila nesto... samo serete nesto  [blahblah] [zena]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

ЯЭВОЛУТИОН

upravo si digao cenu restauracije i parkinga onog tvog lesa za neverovatnih 300 posto.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mali_zmaj

jin-jang

jevta

Citat: njanja poslato 23 Jun, 2015, 23:42
Bencola dobila nove podignute heblove...



Sta sprecava taj izum da se ne okrene u nosacu.Ipak je to solidna poluga. [panic] [panic]

clutch&brake

isto kao i hebl... srafovi u trouglu
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

jevta

Fabricki je tu ravna cevka koja nemoze da se okrene moze da se pokrivi ovako deluju centrifugalne sile i moze da se obrne u nosacu koji nije bas napravljen da to drzi na taj nacin.

ЯЭВОЛУТИОН

obrnuce se kad motor udari u nesto....a onda je svejedno
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

jevta

Ako to radi igrao bi se i ja dosad nisam iskljuèivo iz tog razloga.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: jevta poslato 30 Jun, 2015, 21:27
Ako to radi igrao bi se i ja dosad nisam iskljuèivo iz tog razloga.
ako moze firma u nemackoj da prodaje ne vidim problem

http://www.pirateslair.net/b7.jpg
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11