Glavni meni

Honda CR 250 2002godina

Započeo Plazma Keks, 21 Januar, 2011, 21:29

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

BANE BROTHERHOOD

Citat: Plazma Keks poslato 23 Januar, 2011, 16:15
da li mnogo boli kada polomis nogu? ja jos nisam stigao da je polomim, ali sam mnogo puta ima istegnuca i uganuca, jedini lomovi koje sam imao su slomljen kazi-prst na levojh nozi, levo rame, levu kljucnu kost, levu baznu kost lobanje i to je to, 3 kontuzije u isto vreme, potres mozga, prerezana vena na levoj nozi...
eeeee josh da budesh sedam dana na apartaima  u vestacki izazvanoj komi ko ja i postajes punopravni clan ekipe !!!! [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]salu na stranu   boli majku mu ali ovo kada sam bio na aparatima se stvarno ne secam nicega  majke mi a sto se tice voznje brate mi smo tu  a ti si pozvan pa kada budes hteo   dolaz da se vozimo !!!LTBB 4 LIFE BRO!!!! [yahoo] [yahoo] [yahoo]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

farbach

A 2001 Honda CR250 has peak horsepower of 44.7hp @ 8500rpm and peak torque of 30.4ft/lb. @ 7200rpm


Najlakse je frizirati motor u kafani, a najteze u radionici. Najgori su oni na svetskom prvenstvu. SBK motori su tek nedavno presli 200 ks a u Srbiji svaki R sa supljim auspuhom i otvorenim filterom ima vise.

BANE BROTHERHOOD

i necu ti vise offovati temu jbga kupi ti lepo neki plug pa dodji sa nama na stazu da vidimo od cega si!!!pozzzz!!!!
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

srbac

Plazma pazari ti oma 2T od 300 kubika i tu nema mane, ima jedan u Sapcu KTM sas papiri!!! Pa kom obojci kom opanci !!!  [cheers]

Plazma Keks

Citat: pit poslato 23 Januar, 2011, 16:35

     Ej be Plazma mojne vise da lozis ekipu ...momci su skroz ok i hoce da ti pomognu a ti ga bas pretera ...mislim 50 ccm i 50 konja ,,pa sad da l boli kas slomis nogu i te fore....ma jok uopste ne boli nego te samo malo golica.
m
Citat: pit poslato 23 Januar, 2011, 16:35

     Ej be Plazma mojne vise da lozis ekipu ...momci su skroz ok i hoce da ti pomognu a ti ga bas pretera ...mislim 50 ccm i 50 konja ,,pa sad da l boli kas slomis nogu i te fore....ma jok uopste ne boli nego te samo malo golica.
za tih 50ccm i 50ks sam rekao zato sto je neko rekao 87ks na 250ccm, pa sam morao malo da izbaronisem. a za lomljenje noge sam ozbiljno pitao jer u nozi imas dosta tetiva pa zbog toga pitam da li boli.

Plazma Keks

Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 23 Januar, 2011, 16:42
Citat: Plazma Keks poslato 23 Januar, 2011, 16:15
da li mnogo boli kada polomis nogu? ja jos nisam stigao da je polomim, ali sam mnogo puta ima istegnuca i uganuca, jedini lomovi koje sam imao su slomljen kazi-prst na levojh nozi, levo rame, levu kljucnu kost, levu baznu kost lobanje i to je to, 3 kontuzije u isto vreme, potres mozga, prerezana vena na levoj nozi...
eeeee josh da budesh sedam dana na apartaima  u vestacki izazvanoj komi ko ja i postajes punopravni clan ekipe !!!! [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]salu na stranu   boli majku mu ali ovo kada sam bio na aparatima se stvarno ne secam nicega  majke mi a sto se tice voznje brate mi smo tu  a ti si pozvan pa kada budes hteo   dolaz da se vozimo !!!LTBB 4 LIFE BRO!!!! [yahoo] [yahoo] [yahoo]
da li se racuna ovo sto cu sada reci? u jednom padu mi se desilo ovo: prelom leve kljucne kosti, fraktura bazne kosti lobanje, potres mozga, 3 kontuzije, paraliza leve strane lica i neka gadna posekotina na levoj peti, tada sam bio 2 dana u vestackoj komi. ako mi ne verujete, mogu da dam otpusnu listu iz bolnice na uvid ako ocete.

Plazma Keks

to mi se desilo na biciklu, da li mi to daje neke olaksice za ulazak u crew? :)

UFF

Bas nam je drago
Aj idi sad kupi tu 250ticu pa kaci slike sa voznje ili iz bolnice (donecemo ti mlevenu plazmu keks)
A koliko boli kad slomis nogu mozes sam da saznas ako se posluzis nekom vecom macolom ;)