Glavni meni

Honda CR 250 2002godina

Započeo Plazma Keks, 21 Januar, 2011, 21:29

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Plazma Keks

Ljudi ja vas palim za tih 50ccm i 50ks, to jeste nemoguce. pa sta mislite zasto mi je borat avatar?! hahahah

srbac

Ma sa skakaonice se sve izbaci samo ram i tockovi i to ti je 1 ks sigurno a ide kao iz katapulta !!!

BANE BROTHERHOOD

Citat: Plazma Keks poslato 23 Januar, 2011, 14:21
znam da cu se navuci na MX posle prve voznje, palim se ceo zivot na to i samo cekam taj momenat kad budem zaseo... mmmmmmmm.......
ako kazete da je 250ccm opasno za pocetak, potrudicu se da kupim neki 125ccm pa tek onda da predjem na 250ccm.

pretpostavljam i da poznajete vozaca te honde cr250, zove se Darko, ckode, radi u madnessu i trka se sa tim, mislim da mi je rekao da mu je to prvi MX na koji je seo
pozdravi mi chkodea  reci da su ga pozdravili njegovi drugari iz brotherhood death squad a abdulah  muta tetovazer i bane  naravno da ga poznajemo i on je najludji ali najludji od sve nase ekipe hahahahah  kako ga ne bi znali bre pa on nam je lepo rekao nemojte bre da se kurcite  izlomice vas 250 tka ko konje al  ne poslusasmo mi njega  a znamo se mi sa njime jos dok smo vozili skejt ko klinci !!!!
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

srbac

A sad hocete KTM 525 e to ce tek da vas izlomi !!!!

BANE BROTHERHOOD

#44
Citat: srbac poslato 23 Januar, 2011, 15:08
A sad hocete KTM 525 e to ce tek da vas izlomi !!!!
alimi imamo vec jedan ktm 525 exc ali treba nam jos jedan da mozemo da se jurcamo po stazi zajedno kapiras brate a i 525 je mnoooogoooo laksi za voznju od 250 ccm rma koji prodajemo kapirash me a i dooooobroooo je narandzastoooo praseee samo nam fali jos jedan ccc..c.c.c. [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]ocu jos jedan u stali malo nam je cetiri motoraaaaaa u stvari uvek je maloooo mi smo ti ko deca u poslasticarnici  joooojjj sto nisam neki milioner kako bi poupovaoooo motooooraaaaa ooooo bozeee josss samo  par stotina komada u staliii i stvarnooo bi se smiriooo [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Plazma Keks

Citat: srbac poslato 23 Januar, 2011, 14:58
Ma sa skakaonice se sve izbaci samo ram i tockovi i to ti je 1 ks sigurno a ide kao iz katapulta !!!
e ja sam mislio da ce daleko da leti, ali nije, to me je bas cudilo, mislio sam da ce da ode dalje od skijasa, mislim da je mozda tek pola od onog sto su oni preskakali...

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

 [yahoo]djavo licnoooo rm 250 zwai takt hahahahah [ludak] [ludak] [ludak] [ludak]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

padnes ....skrljash se  .... sednes i onda JOVOOOOOO NANOOOOVOOOOO zaraza je tooo veruj mi ni jedan bol koji pretrpis ne moze zameniti onih par stotinki SRECE i LUDILA u mozgu i tu kolicinu ADRENALINA KOJI TE SLJAKA kada si ponovo u letuuuu MX RULES!!!! [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Plazma Keks

da li mnogo boli kada polomis nogu? ja jos nisam stigao da je polomim, ali sam mnogo puta ima istegnuca i uganuca, jedini lomovi koje sam imao su slomljen kazi-prst na levojh nozi, levo rame, levu kljucnu kost, levu baznu kost lobanje i to je to, 3 kontuzije u isto vreme, potres mozga, prerezana vena na levoj nozi...

pit


      Ej be Plazma mojne vise da lozis ekipu ...momci su skroz ok i hoce da ti pomognu a ti ga bas pretera ...mislim 50 ccm i 50 konja ,,pa sad da l boli kas slomis nogu i te fore....ma jok uopste ne boli nego te samo malo golica.

BANE BROTHERHOOD

ma nije frka kada se polomish samo morash da imash iglu za heklanje  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!