Glavni meni

Honda CR 250 2002godina

Započeo Plazma Keks, 21 Januar, 2011, 21:29

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Dzigi Boy

Auuu sto ste pomogli decku????  oce decko da przi po sumi, a vi mu pricate da ce da se polomi i da to nije za njega'????

Decko je ocigledno iskusan u sumi i padao je, znaci ima iskustva sa padovima, a vi ga odvracate od te ideje...cudi me da mu niko nije savetovao da uzme Afriku jer je to najbezbedniji motor???

Pa oce decko da se lomi po sumi, recite mu da nabavi FULL opremu pre nego sto krene u sumu.....

Bane  Brotherhood manijak ce mu to sve objasniti kako je u sumi, on i sa stakama vozi.....

U svakom slucaju ja ti zelim da sto pre osedlas neku zvecku, a i ko sto ti neki vele 125ccm nije sala, nego borba u sumi......mozda ti je dosta???

Plazma Keks

hahahaha...... tako je ! reci im! samo mi fali da kupim oklop i cizme i onda sam full, ali prvo da kupim motor pa cu lako za ostalu opremu

Dzigi Boy

Stavrno tuzno, ovo da nisam video pomislio bih da se nalazim na nekom drugom forumu, a ne na MotoManijacima???


Ima covek i sve oklope na forumu, ako nije prodao...?? Nista prijatelju, tragaj dalje, nema odustajanja!!!!



                                                                                                                                                                                                                                                                                                   

BANE BROTHERHOOD

pazi ja i ekipa iz BROTHERHOOD DEATH SQUAD a je uz tebe a ako ti se vozi dodji probaj da vidis kako ide 125 ica a dacemo ti i 250 icu da probash samo ona ima 87 konja a dacemo ti i oklope imamo za 5 ljudi opreme pa probaj samo znaj da kada ti jednom udje mx u krv povratka nema .... [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

zodiac

Ja vozim kroz sumu, uglavnom bez opreme, samo kaciga i rukavice. Niko ga ovde ne odvraca od voznje po sumi, niti ga navodi na opremu, ljudi ga odvracaju od CR250 kao prvog motora, i u pravu su, jer ima preko 50 KS i izrazito je opasan, pogotovo za nekoga ko vec nema rutinu. Mozemo mi da maniijacimo ovuda koliko hoces, ali svakako necu da savetujem nekoga kako da najbrze i najefikasnije slomi vrat.

Prijatelju, bezi ti od tog motora, uzmi neku 125 2T ili neki 4T motor do 30 KS, pa cepaj. Trebace ti dosta vezbe do 2t 250, shvatices to vec i sam kad pocnes da vozis.
Prijatelj je zao drug

zodiac

Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 23 Januar, 2011, 13:04
dacemo ti i 250 icu da probash samo ona ima 87 konja

Valjda 67? 87KS nema ni CR 500 ;)
Prijatelj je zao drug

BANE BROTHERHOOD

Citat: zodiac poslato 23 Januar, 2011, 13:07
Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 23 Januar, 2011, 13:04
dacemo ti i 250 icu da probash samo ona ima 87 konja

Valjda 67? 87KS nema ni CR 500 ;)
joook brate rm  125 ima 42 ks a rm 250 ovaj nash ima 87 ks PROVERENOOOO a 3 ks je dobio na hgs auspuhu platili smo ga 350 jura a po meni smo samo bacili pare jer i ovako ne mozemo da ga vozimo  a mi se kurcili pa ga kao jos pojacavali  sa loncem.... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]kakvi smo mi pajseri  [rofl] [rofl] [rofl]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

i brat zodiac je u pravu prvo probaj 125 icu pa tek onda reci da zelis 250 tku veruj mi to je BRUTALAN MOTOR i IMA BRUTALNE IZLIVE SNAGE KOJA SE JAAAAKOOOO TESKOOO KONTROLISE CAK KADA SI I profi drajver!!!!Niko te ne odvraca od kupovine 250 tke ali pokusavamo samo da ti objasnimo da su povrede u mx sportu neminovne  zato treba ici po klasama kada mislis da si savladao 125 icu veruj mi da ima josh gasa a kada predjes sa 125 ice na 250 tku kao da si seo na  tomahavk koji te je ispalio !!!!tako da moj savet laganooo i po klasama !!!
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

zodiac

Ma to vas je neko zajebao, ili si verovao Abdulici dok je halucinirao na pejotlu. Vidi brate Bane, CR 500 ima 82KS, KTM 495 ima 69KS, Yamaha RD 500 ima 88KS. Nema te 250 koja ce dostici tu snagu. I ako bi moglo, agregat ne bi trajao vise od 10 minuta. Mnogo je, kume ;)
Prijatelj je zao drug

BANE BROTHERHOOD

Citat: zodiac poslato 23 Januar, 2011, 13:17
Ma to vas je neko zajebao, ili si verovao Abdulici dok je halucinirao na pejotlu. Vidi brate Bane, CR 500 ima 82KS, KTM 495 ima 69KS, Yamaha RD 500 ima 88KS. Nema te 250 koja ce dostici tu snagu. I ako bi moglo, agregat ne bi trajao vise od 10 minuta. Mnogo je, kume ;)
sigurno je HALUCINIRAO NA NEKOM PEYOTLEU ili MESKALINU sada sam gledao njegove teh karakteristike i po svemu sudeci sa hgs auspuhom i njegovom fabrickom snagom on maximalno sto moze da ima je oko 69 ks i to sa dodatnih 3 ks na hgs loncu ali svejedno je i too MNOOOOOGOOO KUME MOJ!!!i ovako lomi koske majku mu !!!!hahahahhahvala za ispravku
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

zodiac

Na cvaji je sve preko 50KS mnogo, i lomi kosti ;D
Prijatelj je zao drug

BANE BROTHERHOOD

lomio lomi majku mu to smo prosle sezone svi osetili neki jednom neki dva puta a neki bogme i tri puta cccc.cc.c ekipa nam je bila desetkovana ...ali VRATILI SMO SE JACI NEGO IKADA!!!!
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Plazma Keks

niste vi ni svesni koliko moze da se izvuce iz 2T motora... gledao sam nekog nemca ludaka na nemackoj televiziji, i covek je hteo da vidi koliko moze da se skoci sa one skakaonice gde skacu skijasi, vozio je motor od 50ccm sa 50ks... 666999... nisam mogao da verujem, al posto mi je cale zaludjenik-mehanicar i objasnio neke stvari, onda sam morao da mu verujem :)

TT600

Citat: Plazma Keks poslato 23 Januar, 2011, 14:15
niste vi ni svesni koliko moze da se izvuce iz 2T motora... gledao sam nekog nemca ludaka na nemackoj televiziji, i covek je hteo da vidi koliko moze da se skoci sa one skakaonice gde skacu skijasi, vozio je motor od 50ccm sa 50ks... 666999... nisam mogao da verujem, al posto mi je cale zaludjenik-mehanicar i objasnio neke stvari, onda sam morao da mu verujem :)

[nono] Mnogo je, kume  [neslusam]

zodiac

Aj objasni i meni kako se izvlaci 50 KS iz 50 ccm, ziv nisam da to saznam ;D
Prijatelj je zao drug

Plazma Keks

znam da cu se navuci na MX posle prve voznje, palim se ceo zivot na to i samo cekam taj momenat kad budem zaseo... mmmmmmmm.......
ako kazete da je 250ccm opasno za pocetak, potrudicu se da kupim neki 125ccm pa tek onda da predjem na 250ccm.

pretpostavljam i da poznajete vozaca te honde cr250, zove se Darko, ckode, radi u madnessu i trka se sa tim, mislim da mi je rekao da mu je to prvi MX na koji je seo

TT600

Citat: Plazma Keks poslato 23 Januar, 2011, 14:21
znam da cu se navuci na MX posle prve voznje, palim se ceo zivot na to i samo cekam taj momenat kad budem zaseo... mmmmmmmm.......
ako kazete da je 250ccm opasno za pocetak, potrudicu se da kupim neki 125ccm pa tek onda da predjem na 250ccm.

pretpostavljam i da poznajete vozaca te honde cr250, zove se Darko, ckode, radi u madnessu i trka se sa tim, mislim da mi je rekao da mu je to prvi MX na koji je seo

Neznam Darka, i drago mi je zbog toga !  I sta ti jos kaze, vozi li samo Evropski sampionat ili to cera na svetskom nivou ?  [doh]

Plazma Keks

ma vozi kao amater na domacem prvenstvu.. hahah

Plazma Keks

ne znam kako su izvukli, nisam ga bas sve shvatio. posto je to neki trkacki tim, znaci da je pun inzinjera, moze da se stavi keraicki klip, izduv da se podesi, izbaci filter za vazduh, promeni karburator i da se podesi na neke tamo stvari.... ja sam sad laicki objasnio, ali to mi je pricao pre godinu dana, i mnogo je strucno zvucalo pa sam slabo shvatio... zvuci nemoguce i dalje. al eto, trkacki tim moze sve.

Gašpar

Da je trkacki tim iz Harry Potera, mozda bi i mogao da izvuce 50KS iz 50ccm, u suprotnom - jednostavno, nemoguce...