Glavni meni

Crash Pads / Slajderi

Započeo shmeki, 30 Septembar, 2013, 12:59

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

shmeki

jes da pise uradi sam, al meni su ipak malo pomogli   :P 8) ;D
posto se imalo tada i vremena i svega resih da napravim za tada svog ljubimca (SUZUKI K6/600) krash pads/slajdere, komsija ima strug, matori mash.ing i spojim sepo i korisno kod matorog iznosenje ideje/on sprovodi u crtez i daje konkretne mere i sve sto je potrebno, ja ko goj balvam zapeo tako i nikako a pojma nem da bez 'radnog naloga" / crteza ne mozes nista. Nacrta meni cale i odnesem ja to lepo kod kona i on mi kaze sta treba da kupim kako bi to izgledalo kako treba. Nabavim sve sto je potrebno i jedva cekam da on to meni sklepa/ napravi - pardon. Mislio ja to ce ko i sve ostalo biti ko na q... Al da vidis i nije tako lose/ Elem >>> par slika od modela koje sam radio >>>









i sproverod ja to u delo. Svidelo se kolegama mojim, pa htedoshe i oni kada su culi kolliko to ustvari izadje racunajuci mat. i rad majstora  daj opet smaraj coveka da pravi jos nekoliko komada  [thumb_up]
napravi covek, oni postavili kako su umeli, videli i ostali neki njihovi, oni me izreklamirali i doduse nisam skoro radio zbog drugih obaveza al imogu se pohvaliti sa nekoliko desetina kompleta  :D
i eto, malo truga, tudje znanje i eto sigurnosti za svog ljubimca
Twist the Throttle

FJCharlie

a gde si uzeo shraf? znam da na gsxru ide shraf nekog drugachijeg koraka navoja. mislim da je M10 1,25korak
i koja je jachina tog shrafa?

slideri izgledaju odlichno!  [thumb_up]

shmeki

sve je bolje nego da kad suljnesh ne deresh polustranicu....  :P
A shapapfff sam uzeo tu u jednoj gvozdjari, M10 korak ne mog'se setim  [neampojma] al mogu pitati ako ti bash potrebno , taj mi je preporucio chowa tamo shto radi....josh mi doda "sine to ti neshto za tormo" ja reko pa jel mi na celu pishe? xaxaxa
kaze da su uzimali takve za slicne stvari bash za motore
Twist the Throttle