Glavni meni

Hyosung gt 650 r

Započeo Toma RR, 24 Septembar, 2013, 00:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Toma RR

Da li je vozio neko ovaj motor ? Imao ? Kakva su iskustva ? Izleteo mi je jedan primerak jako povoljno pa me  zanima   [cheers]

rboban

Samo ako je izuzetno povoljno, a ispravan skroz.....
Ride It Like You Stole It

ЯЭВОЛУТИОН

Iako ce te mnogi ubedjivati da je motor iz suzukia 650 stroa ili sv650...nem aveze....isto je sao 650 kubika , l90 i 4 ventila po ciindru sa 5 brzina.....verovatno su konstrukciono srodni....skoro sa iao prilike da radim i proba aguilu 650....menjac preglasan i pregrub, snage nedostaje....kvalitet....pa ozda je bolji od kineza ali ni prici japancima....zna da ia jedna sto ceka zimu da mi je doteraju ali zna da ima problem sa glavom koji se javlja vec drugi put....delovi tesko dostupni....neam poja...ali ne bih preporucio.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

rboban

Ride It Like You Stole It

Toma RR

Kod tog motora mi je najpovoljnije to sto je reg na 34kw pa mogu da ga vozim sa A2 a cena je 1800eur, 2007mo god...
Cuo sam da se na nekoliko motora desilo da je ventil stigao klip, a tako nesto nisam cuo nikada ni za jednog SV a pogotovo sto cale ima Raptora 650 koji ga odlicno sluzi da ga ne ureknem...

Chris_SM

To ume da se desi na starijim modelima a na novijim su to sredili

slave74

Pa to je stariji model. Imaju problem sa glavom motora.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: slave74 poslato 25 Septembar, 2013, 15:17
Pa to je stariji model. Imaju problem sa glavom motora.
nije problem glava vec se ventil otkida .....resili su to povecanjem precnika stabla ventila....nije im bilo jasno kako se kod sv650  to ne desava a kod njih da.....i onda venti za  milimetar debji i teraj...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Chris_SM

Sto znaci da se to moze resiti i na starijem modelu,

ЯЭВОЛУТИОН

da ali mora da se rade nove vece rupe pod uglom u glavi pa u njih da se stave vece vodjice, pa onda da se stave veci ventili pa da se ufrezuju sicevi pa da se uslajfuju...i casom gotovo...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Toma RR

Citat: Chris_SM poslato 25 Septembar, 2013, 14:46
To ume da se desi na starijim modelima a na novijim su to sredili
Pa 2007 mo i jeste stariji model... zvacu coveka ovih dana pa ako je spreman da spusti cenu znacajno mozda bih ga i uzeo ... za 1800-2000 eur moze da se uzme neki Srad 600 Svajcarac koji je znatno bolji motor po meni od Hyosunga...

Hohštapler

Citat: Toma RR poslato 26 Septembar, 2013, 13:00
Pa 2007 mo i jeste stariji model... zvacu coveka ovih dana pa ako je spreman da spusti cenu znacajno mozda bih ga i uzeo ... za 1800-2000 eur moze da se uzme neki Srad 600 Svajcarac koji je znatno bolji motor po meni od Hyosunga...

Ma ¹ta ka¾e¹... ;D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ЯЭВОЛУТИОН

jedino sto je SRAD ruzan za medalju.....jedino da od Saleta iz nisa uzmes rep od k1, k2...pa da popravis rogobatni zadnji deo...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Chris_SM

Ili je bolje da skupi jos para pa da Kupi K2 K3 na A2 :D