Glavni meni

Suzuki V-Strom 1000 2014

Započeo easy, 23 Septembar, 2013, 20:56

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

easy


pit


srbac



Panta Zemunac

Ne znam ¹ta da ka¾em, osim (ali ne Ivica!), da je za moj ukus veoma lep, usklaðenih linija, pristupacne visine sica za ni¾e bajkere.
Normalno, necu ga uporeðivati sa najnovijim R1200...ali ni cenovno (znate i sami na ¹ta sam pomislio!)...pogotovo, ¹to od tih poluoffa, od BMWa, jedino cenim f 800GS!

Krivo mi je samo ¹to ne mo¾e google da prevede na razumljiv nacin sve novitete oko agregata!

Boban_m

Nista specijalno nije ni rekao oko agregata, nikakve detalje. Kao donosi poboljsanja, razvijan u sportskom duhu i tradiciji suzukija...bla, bla. Reklamni spot.

Panta Zemunac

Citat: Boban_m poslato 23 Septembar, 2013, 22:31
Nista specijalno nije ni rekao oko agregata, nikakve detalje. Kao donosi poboljsanja, razvijan u sportskom duhu i tradiciji suzukija...bla, bla. Reklamni spot.

Aha, pa dobro...izgled mu je barem vi¹e izmenjen u odnosu na uporeðenje, sa starim i novim DL 650, pa sam pomislio da su vi¹e radili i na agregatu!

UFF

Dobro izgleda
Podseca na 1200gs

+ za ogibljenje

Boban_m

Citat: Panta Zemunac poslato 23 Septembar, 2013, 23:13
Citat: Boban_m poslato 23 Septembar, 2013, 22:31
Nista specijalno nije ni rekao oko agregata, nikakve detalje. Kao donosi poboljsanja, razvijan u sportskom duhu i tradiciji suzukija...bla, bla. Reklamni spot.

Aha, pa dobro...izgled mu je barem vi¹e izmenjen u odnosu na uporeðenje, sa starim i novim DL 650, pa sam pomislio da su vi¹e radili i na agregatu!

Posto nisam zakljucio da je pripremljena serijska proizvodnja, jos uvijek je rijec o prototipu. Ako je tako, logicno je da ne govori o performansama agregata, jer su promjene jos uvijek moguce prije serijske proizvodnje. Mada vidim da je Easy ispod slika naveo neke podatke ali ne znam sta je izvor.

mitri

Citat: Boban_m poslato 23 Septembar, 2013, 23:41

Posto nisam zakljucio da je pripremljena serijska proizvodnja, jos uvijek je rijec o prototipu. Ako je tako, logicno je da ne govori o performansama agregata, jer su promjene jos uvijek moguce prije serijske proizvodnje. Mada vidim da je Easy ispod slika naveo neke podatke ali ne znam sta je izvor.

http://www.suzuki-vstrom.com/en/index.html

Èini mi se da je ovo konaèna verzija i da neæe vi¹e biti izmena. Reklamna kampanja je uveliko u toku, ali naravno da neæe otkriti sve detalje pre zvaniène prezentacije, koja æe se verovatno desiti na nekom od predstojeæih jesenjih sajmova ...

Boban_m

Ako je na zvanicnom sajtu, onda je to to. Dizajn nije los, i tu se slazem sa ostalima, ali mogli su jos malo paprike da izvuku iz litrenjace. Ovako ostaju ispod 100 KS, a to je bio standard za masine ove zapremine i motore ove koncepcije jos u pretprosloj deceniji.


rboban

Zbog ovih malih zutih TEST vozaca ljudi posle moraju da kupuju povisene vizire!!! I podizu sedista... ;)

A za putni enduro je 100KS taman, uz dobar obrtni momenat apsolutno ok!!!
Ride It Like You Stole It

stilgar

Citat: UFF poslato 23 Septembar, 2013, 23:25
Dobro izgleda
Podseca na 1200gs

+ za ogibljenje
a siguran si da nije za nabildovane tatuvirane gejeve posto ga je pravio suzuki :)

UFF

nije
samo kavasaki pravi za njih :D

stilgar

Citat: UFF poslato 24 Septembar, 2013, 13:24
nije
samo kavasaki pravi za njih :D
AAAA sreca tvoja da neznam nekog nacelnika u Mup-u (znam doduse al nema veze sa saobracajem) da ovi u ljermontovoj dobiju naredjenje od vrha da doticni Marko zvani UFF u naredne tri godine moze da registruje motor samo ako je KAWASAKI, bilo koji al da je kawa. Kad dodjes sa saobracajnom od honde kazu nemoze naredjenje odozgo, moz da teras samo kawu :)  [rofl]   [rofl] [cheers] [cheers]

mali_zmaj

a jebote nemoj ,zavio bi ga u crno,pao bi u depru odma i pre¹ao u gey-eve momentalno!! pa zna¹ koliko mrzi kawu!  ;)
a ¹to se stroma tièe sve ok,samo me kljun podsjeæa na Peru detliæa,a vas?   [neampojma]
jin-jang

UFF

Kako bi me zavio u crno? stvarno ne razumem  [neampojma]
Jel video neko nekad da je UFF registrovao ijedan svoj motor?

pih, smesno   (i 'ebo te kantasaki stilgare, tema je suzuki v-strom)

mali_zmaj

ma ono karikiram,ne voli¹ kawasakije,a da te neko natjera da ih vozi¹....,ma zajebanicija....,glupo spamovanje...,pardoniram
jin-jang

UFF

ma razume te :D

nego ja NE registujem svoje motore
ova drzava od mene moze da dobije samo onoliko koliko mi je i dala a to je  [srednjiprst]