Glavni meni

Moto otpad/i u Becu, moze Austrija i Madjarska???

Započeo ¹omik3, 22 Septembar, 2013, 00:31

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

¹omik3

HITNO MI TREBA INFORMACIJA DA LI NEKO ZNA NEKI MOTO OTPAD U BECU??? Trenutno sam u Madjarskoj a u Ponedeljak idem za Bec.

Posto kod nas nisam nasao hladnjak za Hondu 1000rr 05. ili sam nasao na jednom mestu za 250e sto mi se nikako nedaje. Zvao sam sve zive po Srbiji i niko nema, Brzi iz Sapca je trebao da dobije po ceni od 130e ali na kraju nije ni on dobio. Posto svi nasi dovoze iz Madjarske uglavnom iz Baja, sa njima sam prvo stupio u kontakt i  oni nemaju. Cuo sam da dosta njih uvoze polovne delove iz Beca pa ako neko zna neki moto otpad dobro bi mi doslo ? :D Takodje ako nekom nesto treba da se doveze ili tako nesto  [callme]... Madjarska (Gyor, Budimpesta) i Austrija-Bec
Rekla je : Motor ili ja ?
– ©teta, ba¹ sam je voleo

Popsy

pratim temu... i ja znam za  ogromni motootpad pre Beèa (prièali mi ljudi) al ne mogu da iskopam nikakav podatak preko neta...
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

peratrap63

polovni moto delovi madjarska blizu baje +36209629446 [email protected]   www.tvinmotor.hu
preporucujem da vam kontaktobavi neko sa znanjem madjarskog jezika inace puni su delova

jerej

u becu imas otpad da li je u desetom, ili cetrnaestom, ne bih mogao da se setim. ako budes u desetom, imas bajkerski kafic,drzi ga svaba Ludwig.  svrati i pitaj. ne mozes ga omasiti, ispred izloga vise polovne jakne, jer se covek bavi preprodajom. ovo ti je adresa :    Gudrunstrasse 158 wien
u kaficu slika motora sa skupa u mitrovici, ne mogu da se nacude kako se kod nas tablice kace ispod sedista. :)

¹omik3

Citat: jerej poslato 25 Septembar, 2013, 22:22
u becu imas otpad da li je u desetom, ili cetrnaestom, ne bih mogao da se setim. ako budes u desetom, imas bajkerski kafic,drzi ga svaba Ludwig.  svrati i pitaj. ne mozes ga omasiti, ispred izloga vise polovne jakne, jer se covek bavi preprodajom. ovo ti je adresa :    Gudrunstrasse 158 wien
u kaficu slika motora sa skupa u mitrovici, ne mogu da se nacude kako se kod nas tablice kace ispod sedista. :)
Jbga vec sam se vratio nazad za BG, ali icicu uskoro ponovo pa cu pokusati. U Becu sam dobio informaciju da oni nemaju uopste tamo moto-otpad, vec neki lik iz Nemacke petkom dolazi kamionom i petkom je taj nazovimo ga *pokretni moto otpad* :D

Rekla je : Motor ili ja ?
– ©teta, ba¹ sam je voleo

jerej

a gde se nalazi petkom? saznaj mi adresu, idem cesto tamo.

¹omik3

mogu broj da ti dam, pozoves pitas za adresu i da li ima to sto ti treba... Kazu da je bas jeftino, to je neka firma iz Nemacke, koja petkom dovozi tu u Bec i zato je najbolje da se pozove pre petka da bi doneli taj odredjeni deo, posto ne nose sve delove !
KOFLER MOTORRAD-center se zove firma, a broj je 07674-65036
imam i jos neki broj za delove u Becu, 031443097
Rekla je : Motor ili ja ?
– ©teta, ba¹ sam je voleo

Shejtan

[size="5"]Bolje ziva pi***, nego mrtav heroj!!![/size]
]