Glavni meni

Suzuki SFV650 Gladius 2013

Započeo stilgar, 21 Septembar, 2013, 18:18

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

stilgar

SFV 650 Gladius (SFV650L2)

Cena: 5.990,00 €

ima akcija u sloveniji
http://www.motoland.si/default.cfm?Kat=1,126

borkos

Da pa plus porez,carina i ostala sranja i izadje skuplji nego kod nas....
Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

dr32

Citat: krsta63 poslato 22 Septembar, 2013, 11:04
Pesovani u Suzukiju su dobro promislili kada su ga napravili ovakvim kakav je na oko.
Kurva se sa vise stilova, na vlasniku je da ga kasnije personalizuje i utera u oblast koja mu se svidja.
Siri izbor kupaca ;)
Ovaj dizajn nije mogao bolje da se objasni, bravo!
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

swift021

#43
Moram i ja da dodam ne¹to, po¹to se ne sla¾em sa veæinom komentara :)
Ono po èemu se ovaj motor izdvaja od SVIH ostalih:
1. ma¹ina proverena sa SV650, praktièno nepromenjena od '99, tj. 14 godina (promenjeno samo ubrizgavanje goriva sa karburatora na EFI 2003 god.). Ni jedna ma¹ina se nije pokazala u praksi kao ova. Ne znam da li ijedan proizvoðaè ima istu ma¹inu u funkciji  14 godina nepromenjenu.
2. obrni momenat fantastièan (ono ¹to se tra¾i u vo¾nji po gradu)
3. zvuk jo¹ bolji
4. NE POSTOJI lo¹a recenzija, bilo gde, ove ma¹ine od 1999 do danas, ja sam ih èitao desetine, ni jednu lo¹u nikad
5. prelaze 100.000km glatko bez ijednog kvara, nemci su pravili test sa Strom-om 650 (identièan motor), ovde gazi svu konkurenciju, jedan od boljih primera japanske pouzdanosti, poreðenje sa KTM-om ili italijanima je sme¹na, a pri tome duplo jeftiniji
6. do stotke kao R, 0-100 km/h 3,65sec
7. SVI prethodni komentari su stvar ukusa (ili emocija), razmislimo glavom i stavimo na papir, ovo je apsolutni BESTBuy
8. lagan, upravljiv, obrtni momenat, startan, pouzdan, za poèetnike idealan a iskusnijim vozaèima pru¾a SVE ¹to motor treba da pru¾i

UFF

Citat: swift021 poslato 14 Oktobar, 2013, 01:54

5. prelaze 100.000km glatko bez ijednog kvara



rboban se tu ne bi slozio sa tobom
ali sta on zna kad nikad nije imao takav agregat a sigurno nije ni mehanicar

stilgar

#45
Citat: UFF poslato 14 Oktobar, 2013, 02:58
Citat: swift021 poslato 14 Oktobar, 2013, 01:54

5. prelaze 100.000km glatko bez ijednog kvara



rboban se tu ne bi slozio sa tobom
ali sta on zna kad nikad nije imao takav agregat a sigurno nije ni mehanicar
jaoooo ti ko da zivis u americi ili si pao s marsa :) rboban ga je kupio novog, prvi mu je vlasnik, odrzavo ga po ps-u pa mu nije preso koliko treba, il je uzo ovde u srbiji od nekog ko je samo tero i menjo ulje kad postane smola, a od odrzavnja menjo samo plocice da moze da se zustavi? koji si ti kontras :) dobar je motoric, nije skup ni nov, a i leeep je :)
p.s @rboban
nemislim bas bukvalno na tvoj motor nego na prilike u nas.

rboban

Samo Vas gledam, i citam....
Ride It Like You Stole It

Panta Zemunac

Ne brkajte strit-fajtere...zna se kako trebaju da izgledaju jer im samo ime to ka¾e!
U ostalom, prave se od npr. Kawe iz 80tih a i od KTM 2000te...
Znaci, bilo koji bajk nafasovan strogocom da izgleda kao ulicni borac!

U redu, neki kao ova Duka vec ima dobre perfomanse za doradu ali umetnici su i od Honde CB 750 pravili cudovi¹ta!

idanijel

nije los ,al nekako mi lepsi SV i  cagiva raptor a dizajnirani pre decenije jedne.

UFF

zato sto tad nisu pravili ovakve gay motore

stilgar

Citat: UFF poslato 16 Oktobar, 2013, 01:36
zato sto tad nisu pravili ovakve gay motore

de je ovde gladius a :)