Glavni meni

05 februar el zna neko?

Započeo goranvojska, 20 Januar, 2011, 22:11

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Che

Citat: pit poslato 06 Februar, 2011, 00:14
Pa sta i akoga sruse malo..sve da se skupo steta je milion ili dva evra a ovako nas sjebase sve.smradovi jedni.

Idi mesi i ne diraj dugmice!
Neka ruse tvoj Nis i tvoju pekaru. Sta steta mozda 100.000e a svima ce kao da nam bude bolje. ;)
Jel to tvoj rezon?


pit

Citat: Che poslato 06 Februar, 2011, 00:22
Citat: pit poslato 06 Februar, 2011, 00:14
Pa sta i akoga sruse malo..sve da se skupo steta je milion ili dva evra a ovako nas sjebase sve.smradovi jedni.

Idi mesi i ne diraj dugmice!
Neka ruse tvoj Nis i tvoju pekaru. Sta steta mozda 100.000e a svima ce kao da nam bude bolje. ;)
Jel to tvoj rezon?



                 Pa neka ruse i Nis ako treba mada ovde nije u pitanju rusenje iako si ti potajno prizeljikovao da bi rekao ''eto vidite huligani lome izloge da bi ukrali patike''
               Posto ti nije prosla insinuacija iskopao si oijane navijace i uhvatio si se za njih .
                  Aj ako si malo realan odgovori da li zaista mislis da ova vlast treba da ostane i dalje ili treba da se menja....posto ma mitingu nije bilo nijednan ppoziv na rusenje i nasilje.

Che

Iskopao ih nisam, prosli su mi pored lokala danas.
Nit mislim da su ovi bolji a oni losiji, sve je to ista bagra.
Od ovih danas sam samo cuo kako planiraju da se dograbe fotelje. A za posle toga ... valjda jos nisu smislili.
Kad tome dodas hvatanje sa ex Jul-om + mladez/brk/salata i Veljom prostak/preletyacem koliko god zeleo da bidem optimista .... ne mogu.

pit



           @Che, Sve je to nus pojava ,odnosno koalicioni partneri...ni  ja ne volim Vulina julovca karice ali oni tu nisu ni bitni ..glavni igraci su Vucic i Toma ...toliko godina u opoziciji ...e pa sad imaju prilike da osvoje pa da vidimo sta ce uraditi.iskreno gore ne moze da bude.Ne znam cime se bavis niti me interesuje ali ne verujem da ti cvetaju ruze a tek ce da ti uvene i tebi isvima nama s ovima na vlasti.

mi¹ko_kolo

Kako ono ka¾u, "ne brinite-dobro biti neæe"! E tako je i nama. Ovi ¹to su na vlasti-ne valjaju! Ovi ¹to hoæe da je se doèepaju, ili su veæ bili (ovako ili onako) pa im bilo malo i hoæe jo¹, ili ako nisu (a takvih je jako malo) tra¾e sebi muzilicu. ©ta æe u meðuvremenu sa nama da bude, Bog zna ili ðavo...

mi¹ko_kolo

Citat: pit poslato 06 Februar, 2011, 00:55


          ..glavni igraci su Vucic i Toma ...toliko godina u opoziciji ...e pa sad imaju prilike da osvoje pa da vidimo sta ce uraditi.iskreno gore ne moze da bude.

Misli¹ da ne mo¾e gore?! Uvek mo¾e gore! A ne bih ba¹ tvrdio da su uvek bili opozicija. Zemun je njihovo ogledalo.

pit

Citat: mi¹ko_kolo poslato 06 Februar, 2011, 01:08
Citat: pit poslato 06 Februar, 2011, 00:55


          ..glavni igraci su Vucic i Toma ...toliko godina u opoziciji ...e pa sad imaju prilike da osvoje pa da vidimo sta ce uraditi.iskreno gore ne moze da bude.

Misli¹ da ne mo¾e gore?! Uvek mo¾e gore! A ne bih ba¹ tvrdio da su uvek bili opozicija. Zemun je njihovo ogledalo.

            E tu sam vas cekao Radikale nikad nisam mirisao zbog onog ludog Seselja koji je bio apsulotista i radio je sta je hteo.Toma i Vucic nisu sigurno cvece za mirisanje ali sto se sada radi nije bilo ni u najgore Milosevicevo vreme.Da li vi ljudi vidite sta se desava oko vas ili zabijate glave u pesak kao nojevi/
             Rezon vam je bas kako odgovara vlastima '' ma bolje ne moze da bude samo gore i gore ''
            Promene su neophdne ....i kad bi svaka vlast imal zent od promena i polagala racune drugacije bi bilo.
            Nisam ja naivan da verujem da ce nas nova vlast izvuci iz krize al sta sad i sta dalje.Pustiti ovaj olos da nas nabije 100 metara ispod zemlje ili......

Che

Citat: pit poslato 06 Februar, 2011, 01:25
            E tu sam vas cekao Radikale nikad nisam mirisao zbog onog ludog Seselja koji je bio apsulotista i radio je sta je hteo.Toma i Vucic nisu sigurno cvece za mirisanje ...

Cuo si sigurno za ono vuk dlaku menja ....
Poskidali Vojine bedzeve sa revera i kao papagaji ponavljaju mi bi u EU ....
Nesto mi se cini da dalje od dolaska na vlast ne vide.

Havarisan

Citat: pit poslato 06 Februar, 2011, 01:25


         ali sto se sada radi nije bilo ni u najgore Milosevicevo vreme

Koliko ja vidim, sada nema kolimetarskih redova za mleko i ulje! A jesi li ti vozio TDM-a u Slobino vreme? Nemam pojma o politici niti me to interesuje i mislim da politici nije mesto na forumu!

DebeliZmaj

najavili ljudi okupljanje, okupili se, rekli sta imaju, razishli se, sve se zavrshilo ... moze katanche na temu ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kengur

Ide katanac, da ne bi doslo do necega sto niko ne zeli... Sunce je granulo, predjite na neke veselije teme...
[cheers]