Glavni meni

05 februar el zna neko?

Započeo goranvojska, 20 Januar, 2011, 22:11

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

pit



            Skupo protekao bez incidenata ,cak i navijacke grupe nisu reagovale kako su neki zlonamerni ovde na forumu ocekivali.Skupilo se i dosta beogradjana.Nije bilo divljanja ,lomljenja izloga ,''kradja patika,patike u dupe ce izgleda videti neko drugi.
            Rok dva meseca za zakazivanje vanrednih izbora ,posle toga straj ispred skupstine do zakazivanja izbora.
           

Kengur

Sve je to sviranje *urcu, stvarno ne znam zasto ne naprave jednu stranku sve glavonje i lepo se udruze da vise ne zajebavaju narod, jer su svi ista govna i rade istu stvar...

Milos

Cekaj, ti ne bi zajebavao nekoga kad vidis da ti se moze? :)
Shvatili ljudi kako se uzimaju pare, dok se niko ne buni, firma radi...

pit



        Pazite jednu stvar u Srbiji svaka vlast toliko dramaticno prima prevremenoe izbore i eventualni gubitak vlasti kao da ce posle njih biti smak sveta.
          Italija koja je neuporedivo jaca zemlja od nas je izmenila od 2 sv rata jedno 30do 40 vlada kolko ja znam ...pa im nista ne fali da budu sskoro najveca industrijska sila u Evropi.

mkt


serbduck



   E druze moj.... Italijani su u debeloj prednosti u odnosu na nas!

   Oni nisu Srbi.

 
Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

mi¹ko_kolo

Ne bih da licitiram brojkama, ali po ovoj fotografiji ne bih rekao da su u pitanju stotine hiljada. No, nije to ni bitno. Mislim da je bitnije ko je organizovao skup i koliko je poverenje naroda u iste. Malo sam slu¹ao èuvenog tabad¾iju na vestima Studia B kako (citiram) "oni hoæe plate". Koji to "oni" i u èije ime on to prièa? Neka vrati i on bar deo ¹to je drpio, pa æe biti plata bar za jedan deo ovog naroda.

Gašpar

Mislio sam da ne lajem, ali moram ...

Kazu, energija je okupila ove ljude? Koja energija kad je autobus iz Zemuna dovozio ljude? A neka zena koja je davala intervju rece da je dosla na protest jer je iz Uzica a cerka joj je u Beogradu, pa je dosla da je obidje  ;D

Uz to, najsmesnija stvar je to je twitter tag bio #budjenje, a protest bio u podne  ;D

Milos

Kad su jedni na vlasti, opozicija obecava kule i gradove, pa kad se smene, onda obrnuto.... i tako... u nedogled.
Daleko smo mi od bilo kakve revolucije.
Inace prema procenama ima oko pedesetak hiljada ljudi.

Che

Citat: pit poslato 05 Februar, 2011, 17:16
Skupo protekao bez incidenata

blic:
incident dogodio se ispred ¾eleznièke stanice gde su se putnici iz autobusa èaèanskog prevoznika potukli sa nekoliko ljudi koji su tuda prolazili.

Citat: pit poslato 05 Februar, 2011, 17:16
,cak i navijacke grupe nisu reagovale

blic:
Policija je danas kod Terazijske èesme privela grupu od oko 20-tak mladiæa koji su pevali navijaèke pesme u vreme odr¾avanja mitinga dela opozicije koju predvodi SNS. Grupu mladiæa u centru Beograda policija je prvo okru¾ila, dok nije do¹ao policijski automobil, nakon èega ih je legitimisala i sve privela, javio je reporter Tanjuga.


[hello]

KIZA73

Citat: Che poslato 05 Februar, 2011, 20:28
Citat: pit poslato 05 Februar, 2011, 17:16
Skupo protekao bez incidenata

blic:
incident dogodio se ispred ¾eleznièke stanice gde su se putnici iz autobusa èaèanskog prevoznika potukli sa nekoliko ljudi koji su tuda prolazili.

Citat: pit poslato 05 Februar, 2011, 17:16
,cak i navijacke grupe nisu reagovale
blic:
Policija je danas kod Terazijske èesme privela grupu od oko 20-tak mladiæa koji su pevali navijaèke pesme u vreme odr¾avanja mitinga dela opozicije koju predvodi SNS. Grupu mladiæa u centru Beograda policija je prvo okru¾ila, dok nije do¹ao policijski automobil, nakon èega ih je legitimisala i sve privela, javio je reporter Tanjuga.


[hello]
Jeste, potukla se dva starca u Grockoj jer je ovaj ovom drugom traktorom sobalio tarabu. A verovatno se jos neko negde potukao... Incidenata na mitingu da je to strasno...
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

pit

Citat: Che poslato 05 Februar, 2011, 20:28
Citat: pit poslato 05 Februar, 2011, 17:16
Skupo protekao bez incidenata

blic:
incident dogodio se ispred ¾eleznièke stanice gde su se putnici iz autobusa èaèanskog prevoznika potukli sa nekoliko ljudi koji su tuda prolazili.

Citat: pit poslato 05 Februar, 2011, 17:16
,cak i navijacke grupe nisu reagovale

blic:
Policija je danas kod Terazijske èesme privela grupu od oko 20-tak mladiæa koji su pevali navijaèke pesme u vreme odr¾avanja mitinga dela opozicije koju predvodi SNS. Grupu mladiæa u centru Beograda policija je prvo okru¾ila, dok nije do¹ao policijski automobil, nakon èega ih je legitimisala i sve privela, javio je reporter Tanjuga.


[hello]


             Smesan si mi ako ti je to argumenat da je bilo incidenata na skupu ...a i zallim te istovremeno jer ne kaapiras gde se nalazis i u kakvom vremenu zivis.

SSZGO

Pa tu se dosta ljudi okupilo...

dolazim i ja na sledeci skup samo da nije hladno :)

a mozda dobijem i nove patike ;)
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Lazic

Citat: Kengur poslato 05 Februar, 2011, 17:27
Sve je to sviranje *urcu, stvarno ne znam zasto ne naprave jednu stranku sve glavonje i lepo se udruze da vise ne zajebavaju narod, jer su svi ista govna i rade istu stvar...


Vec bilo, zvalo se savez komunista, pa su kao uveli demokratiju, a u stvari rasuli se po svim strankama po dogovoru...

Tihi_ZR

Mislim da nista nisu dobili  ovim skupom. Ocekivao sam bar 100 000 ljudi jer kako sam  shvatio bio je organizovan prevoz iz vecih gradova. Iz Zrenjanina su isli autobusi, iz Novog Sada vozovi. Po takvoj organizaciji se moglo reci da je danas trebao biti veliki protest, a oni ne mogu ni da slazu da je bilo sto hiljada ljudi.
A Milanka Karic prica kako je narod pokraden. EEEEJ!!!!

Che

Citat: Titja poslato 05 Februar, 2011, 22:22
A Milanka Karic prica kako je narod pokraden. EEEEJ!!!!

I prenosi pozdrave ono sa brkovima i mladezom, koji je sa istog mesta ne tako davno mahao salatom ....
Sreca pa pobeze.

Lazic

Taj je malo dete, koliko su ovi pokrali... Tamo neki zajam za Srbiju, stotinak miliona dolara, pih, sica...

pit



                     Ma ko jebe brkuKarica i onog julovca Vulina sto se izdra ali ova govna treba da se sklone i ko misli suprotno s njim nesto nije u redu ili ima neke koristi od situacije...treceg nema.
                    Fore da ce se srusiti i opljackati Beograd su price za malu decu.Pa sta i akoga sruse malo..sve da se skupo steta je milion ili dva evra a ovako nas sjebase sve.smradovi jedni.

                     Tacno je da opozicija koristi losu sitauciju udrustvu i glad i sve ostalo ali nije opozicija dovela do toga nego aktelna vlast i zbog toga treba da ide ....preko izbora ili kako su i oni dosli.