Glavni meni

izbor Naked/Classic motorcikla do 2000e

Započeo bigbad86, 07 Septembar, 2013, 18:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

bigbad86

I ZR i Zephyr su takodje ULJARE ;) i meni je i lepsa Inazuma, za ciklistiku ne znam...

jevta


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: krsta63 poslato 12 Septembar, 2013, 21:55
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 12 Septembar, 2013, 21:37
zr7 ili zephyr750.....
:-[ Inazuma. Vozi se ko biciklica, okretan, cvrst. U krajnjoj stabilan. Najveci plus je ustrovljen agregat uljare.
Sramota me je da priznam ali je bolji i od zr-a i od zephyr-a. Bolji je i od bratica bandita. Nije dzabe bio pandurski motor.
P.S. svi imaju problem sa perutanjem rezervoara
ma pitanje je bilo sta ide da gleda....inace sam i ja za inazumu....i on ima problem sa tankom, ali bi ga tu najlakse preboleo.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bigbad86

Javicu sam sta sam video ;) Postoji mogucnost da cak pogledam 2 inazume za dan u slicnom cenovnom rangu. Samo ova druga ima KN filtere, a to ne volim.

Lazic


rboban

I ja bi da cujem, ako misli na prave KN u zamena u kucistu a NE na pecurke...
Ride It Like You Stole It

ЯЭВОЛУТИОН

kn u kucistu filtera je relativno OK....slabije filtrira i malko je bucniji...a pecurke su govno....nikad nisam uspeo da jetujem karb na pecurke kako treba....nisam siguran da jiko ikada to uspeo....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bigbad86

da imao je one spoljne,m tj pecurke. I to udarene, tj vise su mi delovale istopljeno. Motor nije ni mogao da upali, nisu imali goriva a ni akumulator. Verglali smo sa nekim od skutera ali dzabe kad nema goriva niti gde da se sipa, ceni ga oko 2100. Neregistrovan, stoji bar 3 godine (doduse u sobi). Lanac istegnut i za zamenu.
Druga inazuma registrovana, zadnja cena 2000e. Dobro ide, lepo ubrzava. Trese viljuska kad se pusti volan na oko 80 kmh. Vlasnik to pripisuje prednjoj gumi koja je kockata. Video sam do sad zadnje kockaste al prednje nisam. Agregat sve nekako stuca i vrklja kad je hladan. Najavio sam se gazdi 10 minuta pre dolaska i po dolasku na adresu sam zatekao vec upaljen motor :/ Zadnja guma takodje za zamenu. Desni fuzaster varen. Na satu 50-ak hiljada ali su fuzasteri izlizani kao da su presli 150 000. (Ne mora da znaci) Rezervoar kod sedista nesto flekovan, farba se ljuska. Rezervoar iznutra plastificiran.. Kvalitet kako je to odradjeno ne umem da ocenim. Flanse karburatora blago ispucale.
Na kraju sam pogledao ovaj ZR7
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/s720x720/561734_508013139228158_1113123714_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/q71/s720x720/993059_4981406968570_1062469579_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/q75/s720x720/969651_4981406608561_1412718172_n.jpg
i motorcikl je skroz korektan, od mana sam video da su flanse karburatora samo blago napukle i to je to. Dobre gume, dobar lanac, motor maltene bez tacke. 46000 na satu, po stanju motorcikla mi deluje kao pravih. Neregistrovan, 2000e ni govora oko spustanja cene. Linerano ubrzava, brzine lepo salta. Mora sauh kad se pali da bude bar 1 minut, mada i pod sauhom ima bas slozen rad.

bigbad86


ЯЭВОЛУТИОН

ne znam ali deluje korektno...a cena je realna za taj model...mozda koja stotka dole...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

A onda zamisli u kakvom stanju bude motor koji su ¹vajcarci odr¾avali i vozili po evropi sa njihovim gorivom...:o

Sad se setih, Vlajko ima boldorku gara¾iranu sa plafon 25000 km ili èak i manje, bukvalno k'o nova...:o Hteo je da je proda, pa je odustao, mo¾da se predomisli, cimni ga...[cheers]

MIGE

Citat: Laziæ poslato 15 Septembar, 2013, 23:00
A onda zamisli u kakvom stanju bude motor koji su ¹vajcarci odr¾avali i vozili po evropi sa njihovim gorivom...:o

Sad se setih, Vlajko ima boldorku gara¾iranu sa plafon 25000 km ili èak i manje, bukvalno k'o nova...:o Hteo je da je proda, pa je odustao, mo¾da se predomisli, cimni ga...[cheers]

koju boldorku????  :o [neslusam]  :o :o :o :o [balavi] [balavi] [balavi] [balavi] [balavi]

Lazic


MIGE


MIGE


stilgar

#75
http://www.polovniautomobili.com/oglas3674378/suzuki_gsf_1200_bandit/
evo ti uklapa se u budzet imas za servis i registraciju koja je sa novim tablicama i novom saobracajnom oko 22000 din. ulje filteri i da precesljas karburaciju kod reva ili DRGorana jos 100 i eto.
p.s.nema sanse da kupis motor koji je u tip top stanju a da nista ne moras da cacnes ili zamenis, osim ako kupis neki od nekog koga poznajes npr (samo primer) uzmes UFF-ovu hondu F4 i znas sta je radjeno na motoru. Ili zamolis Revoluciju da ti javi kad neko od ljudi koje zna prodaje motor (iz nekog razloga) koji je on odrzavao i tako znas sta si kupio. ts.Marko je takodje dobra opcija. Al za 2000 evra tesko da ces da uklopis godiste preko 2000 da je sve tip top i da je registrovan. Moraces malo da prosiris kriterijum :) inace ce ova tema ziveti do proleca :)
p.s. ima i Gasa dobar motor al ti prelazi budzet.

isterivac

Citat: stilgar poslato 16 Septembar, 2013, 11:11
http://www.polovniautomobili.com/oglas3674378/suzuki_gsf_1200_bandit/
evo ti uklapa se u budzet imas za servis i registraciju koja je sa novim tablicama i novom saobracajnom oko 22000 din. ulje filteri i da precesljas karburaciju kod reva ili DRGorana jos 100 i eto.
p.s.nema sanse da kupis motor koji je u tip top stanju a da nista ne moras da cacnes ili zamenis, osim ako kupis neki od nekog koga poznajes npr (samo primer) uzmes UFF-ovu hondu F4 i znas sta je radjeno na motoru. Ili zamolis Revoluciju da ti javi kad neko od ljudi koje zna prodaje motor (iz nekog razloga) koji je on odrzavao i tako znas sta si kupio. ts.Marko je takodje dobra opcija. Al za 2000 evra tesko da ces da uklopis godiste preko 2000 da je sve tip top i da je registrovan. Moraces malo da prosiris kriterijum :) inace ce ova tema ziveti do proleca :)
p.s. ima i Gasa dobar motor al ti prelazi budzet.

Samo mu ovaj far od automatika ba¹ i ne stoji..
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

stilgar

Citat: isterivac poslato 16 Septembar, 2013, 12:27
Citat: stilgar poslato 16 Septembar, 2013, 11:11
http://www.polovniautomobili.com/oglas3674378/suzuki_gsf_1200_bandit/
evo ti uklapa se u budzet imas za servis i registraciju koja je sa novim tablicama i novom saobracajnom oko 22000 din. ulje filteri i da precesljas karburaciju kod reva ili DRGorana jos 100 i eto.
p.s.nema sanse da kupis motor koji je u tip top stanju a da nista ne moras da cacnes ili zamenis, osim ako kupis neki od nekog koga poznajes npr (samo primer) uzmes UFF-ovu hondu F4 i znas sta je radjeno na motoru. Ili zamolis Revoluciju da ti javi kad neko od ljudi koje zna prodaje motor (iz nekog razloga) koji je on odrzavao i tako znas sta si kupio. ts.Marko je takodje dobra opcija. Al za 2000 evra tesko da ces da uklopis godiste preko 2000 da je sve tip top i da je registrovan. Moraces malo da prosiris kriterijum :) inace ce ova tema ziveti do proleca :)
p.s. ima i Gasa dobar motor al ti prelazi budzet.

Samo mu ovaj far od automatika ba¹ i ne stoji..
uklapa mu se u cenu, ne znam coveka, naiso sam na oglas, (imam oglas ovde na mm za bandita 1200 od drugara koji ga ceni 2000 evra.koji je ok al mu kaze skupa registracija i potrosnja) Napiso sam takodje da ce sta god da kupi morati da radi nesto ili da menja kriterijum. A sto se tice fara nasumicnom pretragom ebay sam naleteo na ovo ima skuplje ima jeftinije ima kineskih kopija za 37 evra...
http://www.ebay.com/itm/SUZUKI-GSF600-GSF1200-BANDIT-GENUINE-NOS-HEADLIGHT-ASSEMBLY-BLACK-RIM-/331022398325
tako da ako voli da cacka eto mu razonode a moze da pita i havarisanog da vidi u njegovoj alibabinoj pecini sta ima :)
p.s. bandit 1200 je bar pravi muski motor :)

Ivan1979

Potrosnja?

Pitaj Gorana koliko mu trosi njegov 1200 .  ;)

Znaci ostaje samo registracija, a to se da preziveti i vozis pravi motor  [cheers]



stilgar

Citat: Ivan1979 poslato 16 Septembar, 2013, 12:53
Potrosnja?

Pitaj Gorana koliko mu trosi njegov 1200 .  ;)

Znaci ostaje samo registracija, a to se da preziveti i vozis pravi motor  [cheers]


to i ja kazem :) a ima lufta 500 evra da ga "dotera" i upicani :)