Glavni meni

izbor Naked/Classic motorcikla do 2000e

Započeo bigbad86, 07 Septembar, 2013, 18:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic


mali_zmaj

i mene interesuje na ¹ta su je stavili?
jin-jang

bigbad86

Stavljeno je "ovo" izmedju flanse karburatora i cilindra. Precnik ovog parceta metala je fabricki usis a ova rupica na metalu je ono na sta je bio sveden. Znaci ovo je izvadjeno i sad je pun precnik, i punih 70 i nesto konja. Odmah testirano, 140kmh uz Vuckovicu, (pre nije hteo preko 100) po kisi. Ne bas pametno [doh] Mogao je jos al mi ponestalo pravca  [panic]


mali_zmaj

jin-jang

bigbad86

Pa nema CB nikakav kompjuter.... Lepo je isao i bez toga, samo je na nekih 5-6 jednostavno stajao da puni kao da mu je to blokada. I malo je traljavije ubrzavao... Mnogo traljavije :P Nazalost probao sam ga samo tih 30 km od servisa do kuce. Po debelom pljusku. Ej oni grejaci rucica skrooooz pismena stvar. Ruke mi skroz mokre a toplo mi :P

Andreja

Sjajno bratac, nemam ni¹ta protiv kruzera al' prosto mi drago kad neko po¾eli ne¹to drugo i odu¹evi se voznim karakteristikama :D

Da se navoza¹ dok ti ne dosadi!
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mali_zmaj

samo se nemoj zajebat pa da ti to neko upali usred ljeta,kao meni ! tek kad umalo izgorio nisam onda sam skontao da je upaljeno grijanje a ono 40-erest stepeni napolju!!!
jin-jang

Lazic

Citat: bigbad86 poslato 01 Oktobar, 2013, 20:07
Stavljeno je "ovo" izmedju flanse karburatora i cilindra. Precnik ovog parceta metala je fabricki usis a ova rupica na metalu je ono na sta je bio sveden. Znaci ovo je izvadjeno i sad je pun precnik, i punih 70 i nesto konja. Odmah testirano, 140kmh uz Vuckovicu, (pre nije hteo preko 100) po kisi. Ne bas pametno [doh] Mogao je jos al mi ponestalo pravca  [panic]


To je lepo, nisi morao da menja¹ bregaste ili dizne...:D

OKi

Zna li neko nesto o ovome motoru ? Razmisljam se da ga pazarim.
http://www.polovniautomobili.com/oglas3862735/honda_sewenfifth/
Da ne sipcim 500 km uzalud ! Hvala

bigbad86

Na slikama deluje korektno. Vidi se da ga prodaje ili preprodavac ili neko ko blage veze nema o tom motoru... Honda Sewenfifth wtf :P Probaj da ga kupis za jedno 1700. ja sam moj uzeo za 1900 sa grejacima rucica, crash barom, vizirom (mada nije neki), stitnici semeringa, tegici, tri kofera od koji su bocni original Givi. Registrovan do negde Aprila. Doduse gume su mu bile jako lose i ulje je bilo za zamenu mada ja to svakako uvek zamenim na motoru. A da imao je overenu servisnu knjizicu iz nemacke sve do 2005 a ovde ga je vozio neki stariji covek.

OKi


OKi