Glavni meni

Istocno evropski sampionat Batajnica , 7,8 septembar

Započeo Mr.Racer, 05 Septembar, 2013, 19:31

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mr.Racer

Eto , celo leto pauza , pa sad dve trke za dva vikenda . 7 i 8 septembra odrzace se trka za istocnoevropski ili ti ga balkanski sampionat u brzinskom motociklizmu na vojnom aerodromu u Batajnici . Kako celni ljudi MSS kazu ocekuje se oko 120 takmicara u svim klasama , tako da bi trbalo biti ludo .
Mi nastupamo u klasi 600 hepening , broj 15 na yamahi R6 i nalepnica motomanijaci na prednjoj masci  [cheers]

Mr.Racer

Citat: Mr.Racer poslato 05 Septembar, 2013, 19:31
Eto , celo leto pauza , pa sad dve trke za dva vikenda . 7 i 8 septembra odrzace se trka za istocnoevropski ili ti ga balkanski sampionat u brzinskom motociklizmu na vojnom aerodromu u Batajnici . Kako celni ljudi MSS kazu ocekuje se oko 120 takmicara u svim klasama , tako da bi trbalo biti ludo .
Mi nastupamo u klasi 600 hepening , broj 15 na yamahi R6 i nalepnica motomanijaci na prednjoj masci  [cheers]
Pardon , tedoh reci na prednjoj maski , ispod vizira

easy


Cale


Andreja

Tamo sam oba dana, ¹ljakam (Guevara), vidimo se :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Gašpar

Vidimo se Robi

Cale


stilgar

#7
ide li neko od manijaka? kad pocinje posto su karte za danas zna li se nesto...

ЯЭВОЛУТИОН

a jel ima neki LIVE STREAM....vidim imaju nemacu 3 ligu u direktnom  ...pa pitam
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

stilgar

bio, video Gasu :) odgledo malo kvalifikacije i vrno se. Posecenost jadna, vojska ovaj put ne pravi problem, samo licna karta na ulazu i upadaj, nema nikakve ulaznice. Nadam se da ce sutra biti vise ljudi. :(

Mad Max

Citat: stilgar poslato 07 Septembar, 2013, 16:33
bio, video Gasu :) odgledo malo kvalifikacije i vrno se. Posecenost jadna, vojska ovaj put ne pravi problem, samo licna karta na ulazu i upadaj, nema nikakve ulaznice. Nadam se da ce sutra biti vise ljudi. :(

Nazalost, sve manje i manje publike.

Pusti Gasu :)  nego sta bi
Brzi od smrti, Jaci od bola

stilgar

Citat: Mad Max poslato 07 Septembar, 2013, 16:45
Citat: stilgar poslato 07 Septembar, 2013, 16:33
bio, video Gasu :) odgledo malo kvalifikacije i vrno se. Posecenost jadna, vojska ovaj put ne pravi problem, samo licna karta na ulazu i upadaj, nema nikakve ulaznice. Nadam se da ce sutra biti vise ljudi. :(

Nazalost, sve manje i manje publike.

Pusti Gasu :)  nego sta bi
Gasa ce okaciti rezultate verujem, nisu ih polepili po kombiju kad sam ja krenuo.

Havarisan

cuo sam da sutra ima opasan Stunt na Batajnici!!!

Radanovic

Milovanoviæ
Mrsi
Mijailoviæ
Vuka¹in
Kanchev
Mitov
Duda¹
Mladenoviæ
Senhisar
Kule

1. Radule
3. Tintor
4. Stankoviæ

1. Cvrle
2. Paskota
3. Milovanoviæ
4. Arsa

1. Petroviæ
2. Yerlimaz
3. Gavran
4. Miletiæ
5. Nikoliæ
..... 20 vozaèa ima

1. Vugra
2. Gajiæ
3. Rakiæ

Bishke

Da li se placa ulaz sutra kao sto je bio prosle godine 500 kinti ??

Gaso izvestavaj !! :D



You should do one thing every day that scares you

easy

ne¹to malo takmièara, a publike ba¹ ba¹ malo bilo

Gašpar

Takmièara sasvim korektno, 20, 20, 10, 10, 7 (hepi, hepi, SS, SS, 125)

Subotom nikada nema publike, tako da je ok bilo. Sutra se naplaæuje ulaz naravno, ali cenu ne znam.

Inaèe se sad malo razbirstrila situacija u ¹ampionatu, sutra æemo saznati neke ¹ampione.

jola

U nedelju 8. septembra poèev od 9 èasova takmièara po klasama izlaze na stazu u trajanju od po 10 minuta kako bi odradili finalna pode¹avanja na motoru. Sveèano otvaranje zakazano je za taèno u podne, a start prve klase 1000 hepening na programu je u 12.15 èasova. Ulaz 500 dinara.

Dodela nagrada i progla¹enje najboljih poèinje u 17 sati.

Cale


stilgar