Glavni meni

¹ta uzeti ?

Započeo Dr. Pop, 01 Septembar, 2013, 23:18

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zVuk

ja sam vise puta padao sa skutera, sa dzet kacigom na glavi, a nikad nisam pao na bradu ili lice.....mozda sam ja promasen slucaj.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Hohštapler

Citat: zVuk poslato 03 Oktobar, 2013, 16:43
ja sam vise puta padao sa skutera, sa dzet kacigom na glavi, a nikad nisam pao na bradu ili lice.....mozda sam ja promasen slucaj.....

Drugar kupio kineski skuter pro¹le godine, da ima za po gradu, nikad u ¾ivotu nije seo na motor, i pita me da kakvu kacigu da kupi, koju, ¹ta valja, da nije puno para.
I odaberemo mu neku MTR za 7000din, fullface, jedva sam ga nagovorio, on hteo jet "ne idem ja brzo, to je samo po gradu". Drke-NJake nagovorim ga ja, al jedva!
Jo¹ se on meni smejao svaki put kad me vidi u full opremi u odelu, zove me moæni rend¾er.
Al ne lezi vra¾e, zove me pro¹le godine posle par meseci da me pita gde sam ja kupio one moje rukavice, i da mi se zahvali ¹to sam ga nagovorio da uzme ovu kacigu, zabo je pod taj dan u svojoj ulici na æo¹ku, lupio levom stranom brade, o¹mirglao dlanove, a i vizir i pola kacige "JEBO MAMU, nisam ima¹ao 20 na sat, samo je proklizao!"

Tvrd asfalt krije mnogo mudrosti, mamu mu jebem..
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF

Pao vise puta, samo jednom udario kacigom i to pri vecoj brzini, isao nekih 150kmh a u trenutku pada nemam pojma koliko ali spustio sam koliko sam stigao
prvi kontakt BRADA-IVICNJAK  :o

ne od beton vec direkt pod uglom u jebeni ivicnjak i to je ujedno i jedino ostecenje na kacigi
tako da skuter ili motor sve jedno, samo fullface ili nista

http://s12.postimg.org/5x54geazx/S000.jpg