Glavni meni

Stara planina avgust 2013

Započeo pit, 27 Avgust, 2013, 22:34

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

aæimo

Va¾i roðo, sve smo se dogovorili, samo da zaka¾emo termin.
Samo nemoj da se iznenadi¹ za to uzbrdo, razoèaraæu te nizbrdo

pit



              Mora da si mnogo ojacao kad oces da nosis afriku na ledjima uz Rtanj.Inace sezona nije gotowa nikako ..ja danas preso ceo Jastrebac oko 70 km...za par dana idem na Suwu planinu pa ako oces moz se pridruzis.Enduro sezona tek pocinje .

aæimo

Pu pu da je gotova, daleko bilo. Tebi svaka èast na realizovanim i uplaniranim vo¾njama.
Ne ide mi se daleko jer mi biznis jo¹ nije prohodao, tako da jbg. Ali se svakako radujem dru¾enju sledeæe godine.
©to se snage tièe, jbg ulazi se u godine, nije to to vi¹e.

pit

Pa mozda je wreme za laksi motor...razumem ja twoj entuzijazam i zelju ali jednostawno sto se enduro woznje tice ipak postoji neki maksimum kilaze ...jednostawno ne mere se sa teskasima na Rtanj ili Suwu...tj moze ali samo u podnozju ...vr je ipak za lakse motore.

aæimo

Nije pitanje vi¹e ni entuzijazma, ni ¾elje, ni stereotipa oko kros/enduro kurac palac motora, proradio inat bre.
Ne prema tebi i ljudima koji su rekli da ne mo¾e, nego prema samom Rtnju i èinjenici da sam leteo tri metra do glogovog ¾buna.
E to ne mogu i neæu da zaboravim i moram da se vratim makar ga u delovima izneo gore.

pit

Citat: aæimo poslato 14 Oktobar, 2013, 03:00
Nije pitanje vi¹e ni entuzijazma, ni ¾elje, ni stereotipa oko kros/enduro kurac palac motora, proradio inat bre.
Ne prema tebi i ljudima koji su rekli da ne mo¾e, nego prema samom Rtnju i èinjenici da sam leteo tri metra do glogovog ¾buna.
E to ne mogu i neæu da zaboravim i moram da se vratim makar ga u delovima izneo gore.

        Ja smem da se kladim sa tobom u sta oces da ne mozes da se popnes s njim skroz do gore.Jednostawno to je moja procena.Moze u klopu za swe prisutne....ima lepa a jagnjetina u Sokobanji....pa mozes tu da se utesis.

Lazic

Mi¹ko, mislim da gre¹i¹, na¹ meda ne mo¾e da stane na bilo ¹ta manje od at ili st, ali zaista...:D

pit

Ima stare xl -ke ....golema magareta su to.

Vlajko

Pite.. i tebe i afriku mo¾e jednom rukom 5 metara da baci  :P

Golijat na¹ Èaèanski  [ludak]

Nego nije sve u snazi i kila¾i..ima ne¹to i u tehnici  [cheers]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

pit

Citat: Vlajko poslato 15 Oktobar, 2013, 20:58
Pite.. i tebe i afriku mo¾e jednom rukom 5 metara da baci  :P

Golijat na¹ Èaèanski  [ludak]

Nego nije sve u snazi i kila¾i..ima ne¹to i u tehnici  [cheers]

     A ti Wlajko wolis jake i snazne muskarce....priznaj.

Vlajko

Dobro je takve imati za prijatelje.. nekako se oseæam za¹tiæeno gdegod bili.. mada nikad nismo upadali u kritiène situacije jer ne tra¾imo kavgu  [cheers]

Obojicu nas digne iz zezanja.. a ovaj Laziæ je ba¹ te¾ak èovek  :P

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

pit



    Lepo je to...kad imas tako jakog zastitinika iza ledja.Nekako si siguran u sebe.

Lazic

@Vlajko:
ko je bre te¾ak èovek...??? :P

Taraba

Samo u kosi ima¹ 10kg... Samson wannabe :P
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic