Glavni meni

Valeeee mi smo... Otvori... (Brno MotoGP 25.08.2013)

Započeo Jefta, 27 Avgust, 2013, 02:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

CBRR1


CBRR1

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 28 Avgust, 2013, 20:31
ne mogu da veruijem da ste primili u auto ovog cbrr1 sa gey sorcem rozle boje......pedercina klasicna....mora da je posle isao u kotor sa onim veselim brodicem


ja sam uljudno pozvan,nikakvo primanje nije bilo u opticaju,ee breee matori pa 90e su sada,ali gore u ceskoj nisu pa su me ljudi onako majlko gledali ahahahhaahahahah

CBRR1

ljudi mi smo seli joj u 6 sati ja i mazzi u auto i kao sta gde,pa po peskir pa kpd yoye totalno ne bas organizovani,ali raspolozenje nikad jace...grana sa ciganima,pa pandurka nas pusta bez ovlascenja,dozvole niko osim nas dvojice taj drugi je jefta...a anegdota za majora koliko hoces....
1.kaze mazzi zamisli sad odemo do padoka i kod rossijevog kamiona i kucamo mu na vrata,ovi svi pa zamisli i u tom momentu se javlja miki  (pricam u drugom licu) i kaze zamisli nam rossi kaze Ko je? a mi njemu, mi smo Valeee otvori,mi smoooo... E VRISTALISMOOOOO OD SMEHA
2.Vozimo se mi kolima po kampu,kad cujes neku strankinju sa nase leve strane kako vice alllooooo allloooo taxiiii bellgraaaad,i opet miki stane vrne se u rikverc do nje a ona aloooooo vidno pijana...SHUTI DA TE NE BI SVA PETORCA (U SIVOM KAMIONU CRVENE BOJE JE SVA CETVORCA) MOOOOMENTAAAAALNO U SHUUUUPAK...a ona nas gleda pa ne rayume nista pa od tolikog fonda reci ona je zapamtila samo jednu rec i odgovara nam U SHUPAK... mi smo bre plakali...
3.pre toga na madjarskoj pumpi ne vidimo da ima plina i vidimo jednog lika i ja se proderem e janose dodji ovamo,on se okrece,i kao u fazonu sprdajte se vi al vam ja necu reci hde ima plina i odg nam janos, pa plin ima tek u austrijiii,nema u madjarskoj...mi na sledecoj pumpi ono ima i natankamo ali 1.2e l eeeeeeeeeee eeeeeeevrrroooooopoooooo......
4.a ya katarinca i ciganina to je dokumentovano molim vas izbacite to....

CBRR1

sve u svemu mene srce zamalo sto nije puklo tamo,mi smo se prvih sat vremena dolaska bledo gledali,jer su nam cuke radile 180otkucaja...jos me drze utisci....

OSTAJE JOS DA IDEMO DO OPTIMUSA NA PIVO I SVI OBUCEMO MAICE JORHE LORENCO...I JOS TAKVA SLIKA JEDNA U OVOJ TEMI,I SL GODINE DALJEEEEEEEE....

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Jefta


marckony

Malo je snimak unistio youtube ali evo makar malo da se docara
MotoGP
MotoGP
MotoGP 1
Moto2
Tu maloja objasnjavam gde smo :)
Moto2
Moto 3
Moto2 1


Hohštapler

Sve æu na svetu razumeti... i narkomane i pedere i alkoholièare i mazohiste al ove budale ¹to zavræu u blokadu i kojima to predstavlja satisfakciju (èitaj: zamenu za mali qrac) neæu nikad...  [facepalm]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

borkos

Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

CBRR1

hostapleru,ja i Mare kad smo gledali klince kako unistavaju neunistivog cbr-f i cb-a,veruj mi da mi je toliko bilo zao tih motora da sam imao zelju da mu drknem samar preko face...

marckony

Bio je jos jedan debil koji je unistavao cbr-f2 trajao je snimak skoro 2 minuta, ali ne znam sta se desilo sa njim, mislim zasto ga nemam...
Miki to ne zna, on je spavao u taxiju :)

CBRR1

kako da ne spavam,kad sam vas vozijo dok vi njanjate :)

Hohštapler

...nikad mi neæe biti jasna ta obest. Da uni¹tava¹ ne¹to iz zabave, ne samo motor, bilo ¹ta...
Ok ima¹ para, ne znaèi ti taj motor ni¹ta, al ¹to je to sad zanimljivo da uni¹tava¹? Koja je to psiha? ©ta su ti radili u ¾ivotu da je tebi sad to normalno?
Budi mudo, sedi na njega, plati track day i uni¹ti ga na stazi - izvadi mu du¹u vozeæi ga, al za to trebaju muda...

On topic:
Tek sad kad gledam ove tvoje snimke dobijam pravu sliku kako ti motori zaprovo ludaèki koèe!
Pogledajte kako izlaze iz te leve krivine, kako ubrzavaju i za koliko malo vremena ukoèe. Da ne veruje¹.  :o
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

marckony

Citat: CBRR1 poslato 07 Septembar, 2013, 11:03
kako da ne spavam,kad sam vas vozijo dok vi njanjate :)
Ja sam najmanje spavao od svih vas, cak sam mora i limenke, noblice sve da ti otvaram da ti mozes da vozis :)

A verujem da im je to samo da privuku paznju na sebe, posto su debili, nema drugog objasnjenja...

iva749