Glavni meni

Stelovanje svetla ?

Započeo ©OMI-87, 21 Avgust, 2013, 00:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

©OMI-87

Ma proveravaju svaku sitnicu. Razumem ja osnovne stvari ali oni ga preteruju! Neznam kako ide ali ima da carinim motor kod nas i da ga doteram ovde i da vozim na nase table nemogu se jebavam vise sa njima ludacima.

Hohštapler

Citat: ©OMI-87 poslato 04 Septembar, 2013, 03:21
Ma proveravaju svaku sitnicu. Razumem ja osnovne stvari ali oni ga preteruju! Neznam kako ide ali ima da carinim motor kod nas i da ga doteram ovde i da vozim na nase table nemogu se jebavam vise sa njima ludacima.

...pa tek æe onda da te karaju... nema gorih tablica za pandure od na¹ih... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

©OMI-87

Hahaha ma nedam  [prebicute] hahhahahhahahha

CBRR1

pa i ovde ce ti na tehnickom proveravati tecnu kompresiju,cudime da kod tebe ne...

©OMI-87

Ma znam to ali ovde za svaku sitnicu promenjenu moras na papiru da imas da dozvoljeno. I na tehnickom za sve drkaju zato ja kazem. Znam da i kod nas drkaju ali sigurno 70% manje nego ovde......

CBRR1

nisi nikada dolivao tecnu kompresiju ni u motor ni u auto.???

Hohštapler

Ma ¹to bi se on tamo time bavio, verovatno mu to majstor odradi...
Nisu tamo dunðeri ko ovi na¹i..
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

©OMI-87

Citat: CBRR1 poslato 05 Septembar, 2013, 11:38
nisi nikada dolivao tecnu kompresiju ni u motor ni u auto.???

Nismo se razumeli :) Ja sam ono rekao radi zajebancija i cuda sta sve ovi traze za tehnicki ne radi tecnosti ulja i cuda :)

CBRR1

a koliko je tecna kompresija gore kod tebe..?

metarex

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 05 Septembar, 2013, 13:02
Ma ¹to bi se on tamo time bavio, verovatno mu to majstor odradi...
Nisu tamo dunðeri ko ovi na¹i..
Nece ni svaki majstor da proveri nivo.znaju i oni sta se desava kad ima manjka kompresije.... odma trljaju rucice  [veryangry]
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

©OMI-87

Citat: CBRR1 poslato 05 Septembar, 2013, 16:01
a koliko je tecna kompresija gore kod tebe..?
Pa sve zavisi do marke i koj kvalitet hoces al te interesuje nesto posebno? Nije problem ako ti treba nesto saljem bez problema :)

metarex

Za R-ove ti je najbolja ona od 35-55aty al skupa je brate [thumb_up]
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

CBRR1

#52
a ne mogu vise,somi bre brate pa  kompresija ne postoji breeee.... Osim u tecnom stanju...

UFF

kako ne postoji sta lupas?
pa sto smo je onda kod tebe dolivali u r1 kad je iscurela pri spajanju sa autobusom?

CBRR1

kojim autobusom,ja sam proklizao i sjebo deklo pa je iscurela,a dolili smo 2l...

©OMI-87

Ja vise nista nekapiram definitivno! [veryangry] [dunce]

Ovi manijaci sto znaju da zbune coveka to niko nezna ccccccccccccc :) [klanjam_se]

Iskreno ovde ima mnogo izraza koje prvi put cujem ali sam mislio da je tecna kompresija ulje jebem li ga sta je sad? Jeste da sam otiso kao klinac ali kapiramo se jos sa izrazima ccccccccc

metarex

Nemoj da brigas sve ce ti se samo reci, samo polako.
Sto bi reko moj kum kad treba da budes jeben samo se opusti.... mozda ti bude i lepo....
Ne znam zasto sam sad ovo napisao ali mozda nekom pomogne. U svakom slucaju  [cheers]
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

CBRR1

u svakom slucaju hoces da nam kazes da uzivas kada si jeban...aahaaaahaaahaaaaaa

con3

Citat: metarex poslato 16 Septembar, 2013, 00:05
Nemoj da brigas sve ce ti se samo reci, samo polako.
Sto bi reko moj kum kad treba da budes jeben samo se opusti.... mozda ti bude i lepo....
Ne znam zasto sam sad ovo napisao ali mozda nekom pomogne. U svakom slucaju  [cheers]
Kakve veze ima tvoj kum kompresija i jeb... ? :)

metarex

Citat: CBRR1 poslato 16 Septembar, 2013, 01:33
u svakom slucaju hoces da nam kazes da uzivas kada si jeban...aahaaaahaaahaaaaaa
Jooook ocu da kazem da uzivam dok jebem [srednjiprst]
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo