Glavni meni

Stelovanje svetla ?

Započeo ©OMI-87, 21 Avgust, 2013, 00:57

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

metarex

Citat: ©OMI-87 poslato 27 Avgust, 2013, 14:29
Ma de ovde rasturaju i automobile a motore tek da nepricam mene su pre dve godine unistili. Imo sam manje od 25 god i imao pravo da vozim motor samo sa blokadom na 25 kilovata kad sam napunio 25 ja uzmem i skinem blokadu i odem na tehnicki da pokazem leleeee tu je bio haos kako sam smeo sam da skinem gde mi je potvrda od garaze da je sve ok odma mi zakazu za 7 dana opet dodjem sa potvrdom i kad otiso tad nastala jebada da su trazili svaku sitnicu! Svaki deo gledali i vrate me opet da dodjem jer nisam imao macije oko pozadi tako da sam morao i treci put i sve jovo nanovo! A svaki izlaz kosta 70 franaka pa superiska. A da trazili su mi i gume da namestim koje su original za motor dimenzija koju su oni fabricki montirali! Tako da ovde nema zajebancije jer te onda jebu kao konja i samo zakazuju dodatne preglede........

Drugar kaze sad neznam kolko je to tacno da su nekom njegovom merili i pritisak gume tako da to je to :)

hmmm to verovatno kod vas u cirihu. kod mene su malo humaniji. a i blesaviji. ja sam se sa jednom zakacio u ubedjivanju kako se kontrolise nivo ulja u prednjoj kocnici. dal na copavoj ili motor uspravan kao u voznji. majmun me ubedjuje da je svejedno i zakaze mi novi pregled. ja kod mehanicara i pricam mu a bajo se pocepa od smeha!!!! uze parce papira i napisa nesto kao potvrdu udari pecat i tako motor prodje.
slepci... vrh je bio kad sam radio kontrolu na autu i taj isti kreten se vraca sa probne voznje i kaze da je auto neispravan: dodaje gas a ono nece vise od 30. pogledam u auto a on ukljucio idiot limiter....
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

Bori¹a

ja kad sam vrsio tehnicki za kineza krosa 50cc dosao covek, video rade li kocnice, svetla, prekontrolisao broj motora i to je to ;D

©OMI-87

Matarex gde si ti u CH ? Ovde su stoke velike u Zürich-u traze dlaku u jajetu idioti. Ok castizuzecima ali retkost..... Mada mozes da trazis da ides u Regensdorf ili Horgen samo ako imaju mesta oni su malo bolji a u ZH glavni stoke ima cas i jedan nas Srbin radi ali te nejebe ni strucno......

metarex

Citat: ©OMI-87 poslato 27 Avgust, 2013, 20:27
Matarex gde si ti u CH ? Ovde su stoke velike u Zürich-u traze dlaku u jajetu idioti. Ok castizuzecima ali retkost..... Mada mozes da trazis da ides u Regensdorf ili Horgen samo ako imaju mesta oni su malo bolji a u ZH glavni stoke ima cas i jedan nas Srbin radi ali te nejebe ni strucno......

45km od tebe, Aarburg/Oftringen. sve zavisi na kakvog naletis.... ja sam na mercedesu 5x isao na kontrolu. na kraju sam se popickao sa konjima, otisao kod ortaka garaziste i auto prosao bez ikakvih problema [thumb_up]
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

Panta Zemunac

'el ovo tema o ¹telovanju svetala ili ¹telovanju ''tehnièkog''!?! [neampojma]

metarex

Citat: Panta Zemunac poslato 27 Avgust, 2013, 22:06
'el ovo tema o ¹telovanju svetala ili ¹telovanju ''tehnièkog''!?! [neampojma]

sad stelujemo tehnicki. svetla smo odradili :-* [cheers] [hello]
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

©OMI-87

Citat: Panta Zemunac poslato 27 Avgust, 2013, 22:06
'el ovo tema o ¹telovanju svetala ili ¹telovanju ''tehnièkog''!?! [neampojma]

Pa svetla svetle al tehnicki j..e al sredicemo i njega nastelovacemo i to ;)

©OMI-87

Citat: metarex poslato 27 Avgust, 2013, 22:01
Citat: ©OMI-87 poslato 27 Avgust, 2013, 20:27
Matarex gde si ti u CH ? Ovde su stoke velike u Zürich-u traze dlaku u jajetu idioti. Ok castizuzecima ali retkost..... Mada mozes da trazis da ides u Regensdorf ili Horgen samo ako imaju mesta oni su malo bolji a u ZH glavni stoke ima cas i jedan nas Srbin radi ali te nejebe ni strucno......

45km od tebe, Aarburg/Oftringen. sve zavisi na kakvog naletis.... ja sam na mercedesu 5x isao na kontrolu. na kraju sam se popickao sa konjima, otisao kod ortaka garaziste i auto prosao bez ikakvih problema [thumb_up]
A pa blizu smo ma da sve zavisi kakav ti ludak padne mada meni sve se padaju neki teski ludaci. A sto kazes kad ode garazista vec je drugacije to sam i ja radio isto da me nejebu dzabe.
Aj kad si na ovaj kraj javise idemo na kafence picence :)

Mik

Citat: metarex poslato 27 Avgust, 2013, 22:08
Citat: Panta Zemunac poslato 27 Avgust, 2013, 22:06
'el ovo tema o ¹telovanju svetala ili ¹telovanju ''tehnièkog''!?! [neampojma]

sad stelujemo tehnicki. svetla smo odradili :-* [cheers] [hello]

Pazi ovo, evo da te citiram:

" ...kreten se vraca sa probne voznje ... "

Kakva probna voznja, da li ste vi to stvarno u obavezi da nekom licu koje obavlja tehnicki pregled date vozilo na probu?

(Ja pod tim uslovima (takvim obavezama) ne bih vozio, koristio bi' javni prevoz.)

©OMI-87

Citat: Mik poslato 27 Avgust, 2013, 23:50
Citat: metarex poslato 27 Avgust, 2013, 22:08
Citat: Panta Zemunac poslato 27 Avgust, 2013, 22:06
'el ovo tema o ¹telovanju svetala ili ¹telovanju ''tehnièkog''!?! [neampojma]

sad stelujemo tehnicki. svetla smo odradili :-* [cheers] [hello]

Pazi ovo, evo da te citiram:

" ...kreten se vraca sa probne voznje ... "

Kakva probna voznja, da li ste vi to stvarno u obavezi da nekom licu koje obavlja tehnicki pregled date vozilo na probu?

(Ja pod tim uslovima (takvim obavezama) ne bih vozio, koristio bi' javni prevoz.)

Hahaha da da ovde ti je to tako oteras auto izadjes iz njega i gledas sta oni rade onda oni u kanal detaljan pregled cak znaju i cekicem po auspuhu i drugim stvarcicama da lupkaju :) onda sedaju u auto ili na motor kontrolisu kocenje mortizere svetla onda izadju napolje naprave krug jedan koce u mesto kontrolisu dali taho ispravan onda na uzbrdicu vucu rucnu i trista cuda jos da nedavim .... A ti samo posmatras i cekas sta ce da kazu ..........

Mik

Citat: ©OMI-87 poslato 28 Avgust, 2013, 00:27
Citat: Mik poslato 27 Avgust, 2013, 23:50
Citat: metarex poslato 27 Avgust, 2013, 22:08
Citat: Panta Zemunac poslato 27 Avgust, 2013, 22:06
'el ovo tema o ¹telovanju svetala ili ¹telovanju ''tehnièkog''!?! [neampojma]

sad stelujemo tehnicki. svetla smo odradili :-* [cheers] [hello]

Pazi ovo, evo da te citiram:

" ...kreten se vraca sa probne voznje ... "

Kakva probna voznja, da li ste vi to stvarno u obavezi da nekom licu koje obavlja tehnicki pregled date vozilo na probu?

(Ja pod tim uslovima (takvim obavezama) ne bih vozio, koristio bi' javni prevoz.)

Hahaha da da ovde ti je to tako oteras auto izadjes iz njega i gledas sta oni rade onda oni u kanal detaljan pregled cak znaju i cekicem po auspuhu i drugim stvarcicama da lupkaju :) onda sedaju u auto ili na motor kontrolisu kocenje mortizere svetla onda izadju napolje naprave krug jedan koce u mesto kontrolisu dali taho ispravan onda na uzbrdicu vucu rucnu i trista cuda jos da nedavim .... A ti samo posmatras i cekas sta ce da kazu ..........

Meni od ovog muka! Pade mi na pamet sta bi nekom bio voljan da uradim da mi sedne u/na vozilo. Pod tim uslovima ne bi' vozio nista u sopstvenom vlasnistvu.   [neampojma]

©OMI-87

Jebi ga to je stoje nema druge. Zajebani su ovde svaku sitnicu gledaju mozda je to i ok sigurni si posle u vozilo kad znas da su ga oni pregledali od a do sh. Mi kukamo na njih mada sjedne strane su i u pravu sto traze svaku sitnicu.....

rboban

Ride It Like You Stole It

©OMI-87

Citat: rboban poslato 28 Avgust, 2013, 09:48
Kompresiju NE mere?
Mislim da NE :) to mi se nije desilo mada kod njih sve moguce ;)

metarex

Citat: rboban poslato 28 Avgust, 2013, 09:48
Kompresiju NE mere?

samo ako primete da je nivo nizak. i onda na licu mesta moras da kupis njihovu MFK tauglich . kosta 238.60 fr litra. stecom ima i manje pakovanje od pola litre al je skuplje 150 fr. i ne vredi ti da pricas kako kod kuce imas i odma ces da sipas. neeeeeee odma na licu mesta!!! srecom imaju sve adaptere i ne moras da platis/kupis [neampojma]
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

©OMI-87

Citat: metarex poslato 28 Avgust, 2013, 10:56
Citat: rboban poslato 28 Avgust, 2013, 09:48
Kompresiju NE mere?

samo ako primete da je nivo nizak. i onda na licu mesta moras da kupis njihovu MFK tauglich . kosta 238.60 fr litra. stecom ima i manje pakovanje od pola litre al je skuplje 150 fr. i ne vredi ti da pricas kako kod kuce imas i odma ces da sipas. neeeeeee odma na licu mesta!!! srecom imaju sve adaptere i ne moras da platis/kupis [neampojma]
E to nisam znao........

Hohštapler

...kod nas ljudi ni ne znaju da moraju da menjaju teènu kompresiju na 25.000km... zato i crkavaju motori.. tamo bar proveravaju...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

jevta

E ta kompresija.
Od toga moze da se rikne

©OMI-87

Ma zato i kazem mozda je i dobro sto ovde pregledaju svaku sitnicu [dunce] barem si posle izvesno vreme siguran da ti je masina u odlicnom stanju i da mozes da krenes gde hoces  [sutirakamen] a i policija im je zaguljena nema rasprave nema price. Ako ti svetlo neradi zaustave te i daju ti 7 dana da odes u prvu policisku stanicu da pokazes da si namestio meni se to desilo mada sam imao sijalicu kod mene i zamenio odma ali oni kazu ne ne moras da pokazes i jebi ga morao  [slomljenzid]

metarex

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 28 Avgust, 2013, 14:47
...kod nas ljudi ni ne znaju da moraju da menjaju teènu kompresiju na 25.000km... zato i crkavaju motori.. tamo bar proveravaju...
Srecom... ;)
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo