Glavni meni

Dali je kriza ili ...

Započeo (B)ubica, 13 Avgust, 2013, 17:17

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

(B)ubica

Ljudi jeste li primetili koliko je manje motorista na putevima ovog leta?Kod mene u Panèevu je to ba¹ primetno a po¹to sam èesto i na putevima van grada, u odnosu na pro¹lu i predpro¹lu godinu,ba¹ se primeti.
E sad, da li je nedostatak novca,¹to je verovatno ili ne¹to drugo nemam pojima.Kakvo je va¹e viðenje?

con3

Pa po oglasima bi rekao da nije kriza cene su jace nego prosle godine

Jocika

U pravu si da su cene jace ali dzabe to kad se nista ne prodaje,niko nema da ponudi kes nego svi nude neke zamene,kokoske,suprasne krmace,cigle i blokove,traktore itd...

Bori¹a

ja se secam ranijih godina u ovcar banji na svakih 5 minuta prodje nekoliko motora, ove godine prolaze na dva sata, i to slabo...

(B)ubica

Vidim ja i po momcima sa kojim se vozim...ove godine dali smo se skupili koji put.Nekima nedostaje novac,nekima vreme,drugi imaju malu decu...sve u svemu te¹ko okupiti ekipu za neku ozbiljniju vo¾nju a o nekom zajednièkom putovanju ni toliko.
A da su oglasi puni, to jeste,ali ke¹a ni od traga.

pit


        Ima jedan kafic u niskoj twrdjawi gde smo se raniji godine redowno okupljali skoro swako wece.Jos od prosle godine je pocelo da se desawa da nema nikog danima da swrati....gazda kafica Pota kaze da nwma motora ni za lek.Sigurno je kriza ucinila swoje.

mareskin


Mnogo manje vo¾nje ove godine. Mene su obaveze zeznule ¹to se vo¾nji tièe, ali nema ni dru¹tva kao pro¹le godine. Svaki litar goriva se kalkuli¹e.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

ЯЭВОЛУТИОН

stani bre zar vam ne trose motori po 4 litra na 100......1000 dindzi 200 kilometara.....kakva vam kalkulacija tu treba...za 2000 dinara obidjes srbiju.....ili
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mareskin

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 13 Avgust, 2013, 20:06
stani bre zar vam ne trose motori po 4 litra na 100......1000 dindzi 200 kilometara.....kakva vam kalkulacija tu treba...za 2000 dinara obidjes srbiju.....ili

Meni 5.5l u proseku i idem da obiðem Srbiju. U petak kreæemo i zavr¹avamo laganica za nekoliko dana, ali ne mo¾e svako to sebi da priu¹ti.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF

ta kriza je izmisljena i sluzi samo kao izgovor drzavi i vlasnicima firmi za neplacanje radnicima
ako mislite da se tesko prodaje nemoj ni da kupujete i problem resen

mareskin

Citat: UFF poslato 13 Avgust, 2013, 20:27
ta kriza je izmisljena i sluzi samo kao izgovor drzavi i vlasnicima firmi za neplacanje radnicima
ako mislite da se tesko prodaje nemoj ni da kupujete i problem resen

Ja sam vlasnik firme. Redovno plaæam radnike i dobavljaèe. Nikome ne dugujem.

Taj ko je izmislio tu krizu zakaèio je i mene. Mnogo manje je para kod ljudi i mnogo manje prodaje. Firme kupuju, ali se mnogo vi¹e razmi¹lja pre nego ¹to se odluèe. Kupuje se jeftinija roba i usluga.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF

nema potrebe da klriza stvarno postoji
ako poplasis narod i svi krenu da se stekaju odma je manji obrt i svima ide losije
znaci dovoljno je da se ona izmisli i razglasi

SSZGO

Citat: UFF poslato 13 Avgust, 2013, 20:51
nema potrebe da klriza stvarno postoji
ako poplasis narod i svi krenu da se stekaju odma je manji obrt i svima ide losije
znaci dovoljno je da se ona izmisli i razglasi

ovde je kriza, samo rastu cene stanova, 40% za godinu dana...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Uncle Bob

Citat: Jocika poslato 13 Avgust, 2013, 17:47
U pravu si da su cene jace ali dzabe to kad se nista ne prodaje,niko nema da ponudi kes nego svi nude neke zamene,kokoske,suprasne krmace,cigle i blokove,traktore itd...
La¾e¹,ovaj stvarno la¾e¹ ja jo¹ nijednu gudu nisam ponudio u zamenu al,stvarno. [rofl] [rofl] [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Vlajko

Citat: (B)ubica poslato 13 Avgust, 2013, 17:17
Ljudi jeste li primetili koliko je manje motorista na putevima ovog leta?Kod mene u Panèevu je to ba¹ primetno a po¹to sam èesto i na putevima van grada, u odnosu na pro¹lu i predpro¹lu godinu,ba¹ se primeti.
E sad, da li je nedostatak novca,¹to je verovatno ili ne¹to drugo nemam pojima.Kakvo je va¹e viðenje?

Oti¹li bre ljudi na more..  8) avgust mesec je..osetno prazniji gradovi..

dok ne krenu deca u ¹kolu..onda æe opet da prozuji sve..  :P
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Uncle Bob

Citat: Vlajko poslato 14 Avgust, 2013, 01:00
Citat: (B)ubica poslato 13 Avgust, 2013, 17:17
Ljudi jeste li primetili koliko je manje motorista na putevima ovog leta?Kod mene u Panèevu je to ba¹ primetno a po¹to sam èesto i na putevima van grada, u odnosu na pro¹lu i predpro¹lu godinu,ba¹ se primeti.
E sad, da li je nedostatak novca,¹to je verovatno ili ne¹to drugo nemam pojima.Kakvo je va¹e viðenje?

Oti¹li bre ljudi na more..  8) avgust mesec je..osetno prazniji gradovi..

dok ne krenu deca u ¹kolu..onda æe opet da prozuji sve..  :P
[rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Hohštapler

Citat: SSZGO poslato 13 Avgust, 2013, 21:58
Citat: UFF poslato 13 Avgust, 2013, 20:51
nema potrebe da klriza stvarno postoji
ako poplasis narod i svi krenu da se stekaju odma je manji obrt i svima ide losije
znaci dovoljno je da se ona izmisli i razglasi

ovde je kriza, samo rastu cene stanova, 40% za godinu dana...

Polako, polako...
Nièija nije do zore gorela.
Bilo je vi¹e "Zlatnih" gradova u istoriji, i svi su munjevito rasli, al posle se premesti ¾urka negde drugde...
Sad je to Dubai, al mislim da oni nemaju neku veliku indstriju ili poslove za raju da bi se to odr¾alo. Danas se puno gradi pa ima posla, ¹ta posle? Ili gre¹im...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

eclipse4

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 14 Avgust, 2013, 01:33
Citat: SSZGO poslato 13 Avgust, 2013, 21:58
Citat: UFF poslato 13 Avgust, 2013, 20:51
nema potrebe da klriza stvarno postoji
ako poplasis narod i svi krenu da se stekaju odma je manji obrt i svima ide losije
znaci dovoljno je da se ona izmisli i razglasi

ovde je kriza, samo rastu cene stanova, 40% za godinu dana...

Polako, polako...
Nièija nije do zore gorela.

...samo nasa ne  gori do zore.....ostalima vecno


eclipse4

cudo samo ja i lazic imamo kucu u zemlji cuda....... ;) ;) ;)