Glavni meni

Moto zurka Svilajnac 05.02.2011

Započeo bokilic, 18 Januar, 2011, 18:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Povezani događaji

bokilic

Kao sto znate u svilajncu je osnovan novi klub  MK Kraljevi Slobode, i 5 februara pravimo zurku u klubu olimp na ulazu u svilajnacu, bice tu i go go igracica promotivne cene pica  itd,vise o detaljima zurke za dan dva
naravno svi ste pozvani i ocekujemo vas ,u sto vecem broju,promoterke i go go igracice nemo da napadate to je samo za mene   :P  :P  :P
brmmmm

bokilic

brmmmm

MIKA ARHANGEL

Pa da ti kazem posteno bokilic hteo sam da dodjem na zurku i nije mi ni daleko ali brate te go go igracice su mi na vrh onoga, gde god odem samo neke mlatiguze ,da su bar igracice pa i ajd.

bokilic

Citat: MIKA ARHANGEL poslato 22 Januar, 2011, 11:37
Pa da ti kazem posteno bokilic hteo sam da dodjem na zurku i nije mi ni daleko ali brate te go go igracice su mi na vrh onoga, gde god odem samo neke mlatiguze ,da su bar igracice pa i ajd.
uh,,,za vas sa slabijim srcem u buduce samo striptizete i to u poseban odeljak :)
brmmmm

Panta Zemunac

Nemamo mi slabiji hertz veæ iskusvo koje je do¹lo sa godinama...i zato zahtevamo, pod hitno kvalitet a ne tu neke, go-go, jo -jo, mo-mo igraæ'ce!!
Znaæi kvalitet+mlado+lepo, pa makar bilo i ¾ensko!! :o :o :o

SSZGO

Danas zurka?

Dajte neku sliku kako je bilo za nas koji ne izlazimo iz kuce :)
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Panta Zemunac

¾urka, koja ¾urka...pa je li bila ta ¾urka...Bokiiiiii, di si ti nama pobegao sa tom ¾urkom!???! [watching]

bokilic

zurka je bila za medalju,al sam ja nafasovao neku prehladu ili grip pa lezim non stop,bilo je 500 do 600 ljudi, extraaaaaaaa
brmmmm