Glavni meni

Omlatimei i mene covek golfom preko dve pune i pobeze...

Započeo Dukags, 28 Jul, 2013, 10:47

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

da si ga propisno omlatio, tebe bi nasli.....vidis da zakon postoji...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dzimika

pa naravno da bi ga nasli, jos pandur meni preti da se ne predomislim u vezi svog iskaza

ЯЭВОЛУТИОН

eto...da si ga omlatio, pomogao bi policiji da te nadju....ovako njega tesko.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Dukags

procedura je sledeca, ako pocinioca dela ne nadju na licu mesta, pre nego sto tuzilac (mada postoje i dezurni tuzioci u vecim mestima) da nalog policiji da ga jure nema potrage...  pa brate Dzimi di si ti cuo da u Srbiji policija juri kriminalce, sta ce oni s njima, mislim koji ce im i da ga uhvate, skupa 'rana u zatvorima, taj nema nekih para da im da u zalog a i ti nisi neki bitan politicar niti tajkun pa da se nesto zabrinjavaju,..  sistem je ono cuti i ako mozes na kvarnjaka vrati ili zaboravi.

budimo realni... ;-)
http://www.24sata.rs/novi-sad/vesti/vest/novosadani-sve-cesce-hapse-umesto-policije/101020.phtml

regoda

ljudi cuvajte se kad god vidite golf 2 sa bosanskim tablama....ne znam kako je u srbiji sa vozacima golfova al ovde u banja luci jebu kevu...
ulecu, sijeku, oduzimaju prvenstvo, nikad zmigavac, svjetla ne rade...
juce na kruznom u 10 metara sam 2 puta mogao da se olupam zbog golfova-jedan crveni drugi bijeli
ima i normalnih vozaca ali tek svaki treci ja mislim
cuvajte se!

UFF

ceo leskovac pa sve do nisa svi samo golfa2 voze
a tako se bahato ponasaju jer im se jebe i ako ga cuknu, kuci malo cekicem isprave i ofarbaju sprejem za 200kinti i cukaj dalje

Dukags

spanska serija ide dalje


samo da javim tacno posle mesec dana zove me nepoznat covek na mobilen i kaze "ja sam onaj koji te udario i srusio sa motora... - jel bi mogli da se dogovorimo da ti povuces tuzbu..."  8)  :o

mslim bajo, koji se ni sada nisi predstavio, kad si bezao i ostavio me da lezim pa te sve ovo vreme nigde nije bilo bio si faca i sad si se odmah posle mesec dana setio skruseno da se foliras kao mi smo maltene drugari pa bi bilo ok..!?

objasnim mu da je predmet sad vec u proceduri i da nemogu ja tu ista da zaustavljam i ako povucem tuzbu... ali on rece da ja ne brinem za policiju jer ce on to srediti sa njima, nego njemu vazno da ja njega ne teretim... i uz put kao zvao ga saobracajac na telefon ako moze da dodje i da izjavu pa se setio da mi nabaci i  (to u Srbiji valjda nesto na dobrovoljnoj bazi ???) i kao da ne mastam da bude neka veca cifra, iako sad pored motora i advokat i sudski vestak i zapisnik iz tuzilastva... svi neke dodatne troskove nakarikali, a i kao zna da nece biti valjanih svedoka...

sta da vam kazem dalje, ja i dalje ko da su me gulili, od oderotina sav saren, razmisljam koliko je pametno voziti motor u ovoj Srbiji

Slaninar

#87
Citat: Dukags poslato 28 Avgust, 2013, 20:12

objasnim mu da je predmet sad vec u proceduri i da nemogu ja tu ista da zaustavljam i ako povucem tuzbu... ali on rece da ja ne brinem za policiju jer ce on to srediti sa njima, nego njemu vazno da ja njega ne teretim... i uz put kao zvao ga saobracajac na telefon ako moze da dodje i da izjavu pa se setio da mi nabaci i  (to u Srbiji valjda nesto na dobrovoljnoj bazi ???) i kao da ne mastam da bude neka veca cifra, iako sad pored motora i advokat i sudski vestak i zapisnik iz tuzilastva... svi neke dodatne troskove nakarikali, a i kao zna da nece biti valjanih svedoka...


Hiljadu mu majki jebem bezobraznih da mu jebem!

Zar onih 10 apostola ¹to su vozili iza tebe nisu svi valjani svedoci?
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

ЯЭВОЛУТИОН

zovi ga da dodje do tebe da se dogovorite...pa izvrsi gradjanko hapsenje...on ce se naravno opirati...vidi slomi mu nesto oko ruke, ramena, moze i neki zglob....jebo bi mu kevu bezobraznu
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hohštapler

Ma jebe¹ pare, to je najmanje bitno!
Udari èoveka i pobegne kao da je udario pseto, i sad bi dogovor?!?
NEK LE®I ROBIJU KLO©AR!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Dukags

slabo ce od robije sta biti, kad autom ubijes coveka bas jako cesto 2 god. uz pravog advokata, a tek mi na motorima u saobracaju smo skoro kao kolateralna steta - samo opusteno

con3

Citam i ne verujem sta citam ,kakvih sve debila ima

clutch&brake

Brate zovi ti njega a i nas da se svi zajedno dog oko toga. Jebem li mu ja mamu sestru brata æaleta. 
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

bokilic

ja bi mu reko vazi,daj lovu sve dogovoreno..kad da lovu/..posle..kazes izvini al tuzba ostala malko sam se zaracunao..isto kao i on sto se zaracunao tako i ti :)
brmmmm

Hohštapler

Citat: Dukags poslato 28 Avgust, 2013, 22:15
slabo ce od robije sta biti, kad autom ubijes coveka bas jako cesto 2 god. uz pravog advokata, a tek mi na motorima u saobracaju smo skoro kao kolateralna steta - samo opusteno

...pa dobro, bar sam ne¹to nauèio...
ako udari¹ nekog kolima - pobegni. Izgleda da je to ipak bilo najpametnije.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

TEEfqd

Citat: Dukags poslato 28 Avgust, 2013, 20:12
spanska serija ide dalje


samo da javim tacno posle mesec dana zove me nepoznat covek na mobilen i kaze "ja sam onaj koji te udario i srusio sa motora... - jel bi mogli da se dogovorimo da ti povuces tuzbu..."  8)  :o

mslim bajo, koji se ni sada nisi predstavio, kad si bezao i ostavio me da lezim pa te sve ovo vreme nigde nije bilo bio si faca i sad si se odmah posle mesec dana setio skruseno da se foliras kao mi smo maltene drugari pa bi bilo ok..!?

objasnim mu da je predmet sad vec u proceduri i da nemogu ja tu ista da zaustavljam i ako povucem tuzbu... ali on rece da ja ne brinem za policiju jer ce on to srediti sa njima, nego njemu vazno da ja njega ne teretim... i uz put kao zvao ga saobracajac na telefon ako moze da dodje i da izjavu pa se setio da mi nabaci i  (to u Srbiji valjda nesto na dobrovoljnoj bazi ???) i kao da ne mastam da bude neka veca cifra, iako sad pored motora i advokat i sudski vestak i zapisnik iz tuzilastva... svi neke dodatne troskove nakarikali, a i kao zna da nece biti valjanih svedoka...

sta da vam kazem dalje, ja i dalje ko da su me gulili, od oderotina sav saren, razmisljam koliko je pametno voziti motor u ovoj Srbiji
udario te preko dve pune i ostavio te ko kera da lezis na sred ulice i ima herca da te zove da povuces tuzbu. nisam neki fajter al vec imam iskustva ubadanja srafcigerom od kad je baja krenuo da mi operise na motoru ispred zgrade tako da slobodno pozovi, a verujem nisam ni jedini koj ce da pomogne odavde

Silvana

#96
Citat: Dukags poslato 08 Avgust, 2013, 11:00
Inace juce sam zvao tog policajca da pitam kad ce biti Zapisnik a on me pita "A kako si ono rekao da se zove ulica gde je taj..."  :o  posle nedelju i po dana nije mrdno prstom jos samo da im dam jmbg tog sto treba da provere, a ima i registarski broj Golfa koji me je srusio i ni mrdnuli nisu, da nadju pocinioca i NN tj. "sumnjivo lice" to ce ako ih nateraju posle tamo neki ako ne bude precih stvari...  znaci mora opusteno ipak ovo je nasa realnost.

Ba¹ zanimljivo kako su njemu dali tvoj broj i podatke... A da ti ode¹ do nekoga vi¹eg, da tra¾i¹ papir i olovku i ka¾e¹ da æe¹ sad da presavije¹ tabak i sve da gi tu¾i¹... i za to ¹to nisu tra¾ili ni na¹li ko te je omlatio, i za to ¹to su ti (opet) ugrozili bezbednost time ¹to su odali tvoje podatke, jer ti je ovaj pretio, ima¹ zabele¾en poziv na listingu... Samo tu¾i, i nemoj imati milosti, nemaju nikakve ¹anse, ni krivac ni policija, samo da to doðe do nekog kome bi bilo nezgodno da se pojavi u medijima.

Verujem da je on veæ bio i pitao ''kako bismo mogli da se dogovorimo?'', pa su mu oni to i rekli - samo da te on ne tereti, a mi bismo (za odreðenu nadoknadu) veæ pustili niz vodu...
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Dukags

#97
ne verujem ni ja da bi se neko u policiji tek tako igrao svojim radnim mestom ali kao sto smo svi upoznati sve ima svoju cenu, a to ako si (pro)dao neki nevazan podatak bude "slucajno je video" il je bilo "iz najboljih namera"... nista neuobicajeno - ne znam pravo stanje stvari pa ne mogu ni da cenim o cemu se radi u ovoj zavrzlami, ali da je nesto trulex i da je tip i dalje bas samouvereno bahat jeste i stvarno deluje kao da su ga ono zamolili ako ima vremena da dodje i da izjavu (a pre ce biti bas ako ga budu morali nahvatavati da se vidi i izgleda kako je on ipak dusevan covek, eto dosao sam, odmah posle mesec dana, da se prijavi odnosno samoinicijativno da da izjavu) sta znam - a i sto manje znamo manje cemo se nervirati, e zato opusteno

Hohštapler

Imao je sasvim dovoljno vremena da sve ¹to ima prepisano na sebe prebaci na brata, ¾enu...
I sad ako je ne zaposlen... nema¹ ¹ta da mu uzme¹ na sudu.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

srbac

Nista ne diraj, preko dve pune je presao , nama sanse da ti budes 1% kriv. (sto je pobegao , to je nesto plus)
Kad se zavrsi proces drzavni i on bude pravosnazno osudjen, onda njegovo osiguranje (ako je osiguran bio auto tada) placa SVE, on licno ne placa NI BANKE... osim kaznu, zatvorsku ili novcanu.
Drago mi je da cujem da su ga nasli....