Glavni meni

Omlatimei i mene covek golfom preko dve pune i pobeze...

Započeo Dukags, 28 Jul, 2013, 10:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

srbac

Brate pece i hidrogen samo tako ja sam se sa TDMom ogulio gadno na Kadinjaci !!!

Stasha

Brate,
Budi uporan sa pandurima. Izguraj to do kraja... Nemoj da prodje nekaznjeno!!!
I obavezno, budi nezadovoljan presudom koju mu nakace, zapreti i privatnom tuzbom!!!
Pa kada ti sve to lepo isplate, kupi nov motor...
JBM li mu...
Besan sam, jer me je Aprila na Avali preko pune linije sjeb'o neki kreten, koga nisu nikada pronasli, a ja sam lezao mesec dana u krevetu sav odran... Pisao sam o tome na forumu.
O Yamahi Thunderace da ne pricam. Popravka mi izasla 800 evrica, a ostao sam i bez odela za bayk.
Tako da... URNISI MORONA!!!
>:( >:( >:(
Stanislav Radovanovic

eclipse4

Citat: Laziæ poslato 03 Avgust, 2013, 20:09
Hidrogen nema miris, alkohol ima i to jak, jesi siguran da ti taj brat nije iskljuèio nos privremeno...:P

ne verujem da je iskljucio jer jos uvek nema nema dozvolu za obavljanje tih delatnosti,vise je kao menadjer i konsultant za gluposti ;)

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 03 Avgust, 2013, 20:21
i alkohol ne ide na otvorenu ranu, zaustavlja koagulaciju...

andrej da mi nisi ovo rekao niikad ne bih znao,nit saznao ;) ;) ;)

Dukags

Citat: Stasha poslato 04 Avgust, 2013, 15:15
Brate,
Budi uporan sa pandurima. Izguraj to do kraja... Nemoj da prodje nekaznjeno!!!
I obavezno, budi nezadovoljan presudom koju mu nakace, zapreti i privatnom tuzbom!!!
Pa kada ti sve to lepo isplate, kupi nov motor...
JBM li mu...
Besan sam, jer me je Aprila na Avali preko pune linije sjeb'o neki kreten, koga nisu nikada pronasli, a ja sam lezao mesec dana u krevetu sav odran... Pisao sam o tome na forumu.
O Yamahi Thunderace da ne pricam. Popravka mi izasla 800 evrica, a ostao sam i bez odela za bayk.
Tako da... URNISI MORONA!!!
>:( >:( >:(
Urnisao bih ja njega a mozda i ne bih ali bas nece da ga fataju. [neampojma]
Mislim bi njega policija kao institucija hvatala ali  [policaja]  [policaja] [policaja] izgleda i ne bi.
Ono istina je on ce bolje da casti organa ako ga ne ufate nego sto drzava ili ja mogu da castimo ako ga uhvate.
Ono i imaju oni i unutrasnju kontrolu ali znas kako je i unutrasnja kontrola su zivi ljudi, pa jes da su to dva krivicna dela (nepruzanje pomoci i bezanje) ali sto ste na kraj srca nikog nije ubio, " samo lakse telesne povrede" (a to sto ne mogu da stojim nego cupkamo k'o clan kulturno umetnickog drustva i svaki dan dva puta dnevno idem na previjanje pa sta), a on se samo malo zbunio pa otisao, a i motor nije totalka i sto bi ga trazili, ...a mala plata, a manjak ljudi, a nestasica benzina, a vrucina, a mozda ga se taj sto ga ne uhvate za dan bezbednosti seti... i sve u svemu mislim da ono sto nisam verovao da su takvi napravili od Srbije ipak istina, iako sam nepopravljivi optimista...
Nacrtam im gde je a oni opet fol ne mogu da ga nadju i nafataju, kad vidim sta rade cisto mi zao nas nevezano za ovo moje omlacivanje pa bezanije.

bokilic

unutrasnja kontrola i mora da ga jure...uapse itd..ako treba advokat ....advokat....krivicno delo je napravljeno..predlozi panduru isto to....a moze i neki novinar da se nadje..ima ih...
brmmmm

Dukags


ЯЭВОЛУТИОН

tako nisu mogli da navataju neku dvojcu koji su mi obili kucu...pa ih ja doveo u stanicu....sve priznali a lezali u istraznom 7 meseci jer se ja nisam pojavljivao na sudjenjima....na kraju dobise uslovne kazne...ali su odlezali 7 meseci u istraznom.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Dukags

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 05 Avgust, 2013, 22:10
tako nisu mogli da navataju neku dvojcu koji su mi obili kucu...pa ih ja doveo u stanicu....sve priznali a lezali u istraznom 7 meseci jer se ja nisam pojavljivao na sudjenjima....na kraju dobise uslovne kazne...ali su odlezali 7 meseci u istraznom.
...pa jel savetujes da i mi ovog samoinicijativno nafatamo i dovedemo, bojim se samo da se uz put ne saplete vise puta i padne pa da posle nemam problema?

ЯЭВОЛУТИОН

navatas ga i odvedes do pandura....a objasnis mu da ako tamo lepo sve ne prizna i kaze kako je bio, da oze da se desi da se saplete i padne....vise puta....
Naravno kazes pandurima da se on tebi dobrovoljno javio i izrazio zelju da isprica kako je bilo.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hohštapler

Pazi, nemas vremena za gubljenje... vec je proslo nedelju dana, ako prodje mesec dana, stvar se stisa i cao, nikom nista...
Mora pod hitno da nesto da se preuzme, jer oni tebe ovako jebu na sitno, kradu vreme...

Ja i dalje kazem, protestna voznja, provoza se sto vise nas do Indjije, tamo stanemo u centru i isturiramo motore, tamo  zovemo novinare, neko od nas da izjavu za TV sta i zasto, i eto... samo da izadjes na TV da ne ode pod tepih, kao sto je izgleda krenulo... ljudi, i vama bi bilo drago da vas to desilo da znate da imate nekog ko bi vam pomogao i ne bi dozvolio da se to zaboravi.

A ovima jebem mater... lake telesne... tanka je linija na motoru izmedju lakih telesnih i  ubistva. Bitno da nam udaraju poreze na luksuz i sve sto stignu, posle ne mogu pijanu budalu koja pobegne da uhvate... jel sam rekao vec da im jebem mater...?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Darko

Al ipak,jebem im mater !!! Hahahah....aj se vozimo do Indjije...evo,ja sam za

UFF


juga


Hohštapler

Ako ni¹ta ne re¹e do ovog vikenda, mi sledeæi, u npr. nedelju 18.8. napravimo protestnu vo¾nju.
Duka, ¹ta oni ZAPRAVO sada treba da urade?
Da privedu lika ili ¹ta?
©ta je prvi korak u proceduri? Treba da znamo ¹ta zahtevamo...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Dukags

#74
Hvala ali morace polako i za sada bez te voznje
jer procedura je takva, ako policajci nisu saomoinicijativno trazili i nafatali NN lice, a nisu, onda predaju konkretno moj predmet, Tuzilastvu u Sremskoj Mitrovici jer se radi o krivicnim delima, onda Tuzilastvo vraca predmet tj. izdaje nalog policiji u Indjiji da se to lice sad sluzbeno trazi... i tako malo u krug pa ako ga i nadju nasli ga ako ga ne nadju nista...  zato valja sacekati ili odustati.

Inace juce sam zvao tog policajca da pitam kad ce biti Zapisnik a on me pita "A kako si ono rekao da se zove ulica gde je taj..."  :o  posle nedelju i po dana nije mrdno prstom jos samo da im dam jmbg tog sto treba da provere, a ima i registarski broj Golfa koji me je srusio i ni mrdnuli nisu, da nadju pocinioca i NN tj. "sumnjivo lice" to ce ako ih nateraju posle tamo neki ako ne bude precih stvari...  znaci mora opusteno ipak ovo je nasa realnost.

Hohštapler

Sad mi ni¹ta nije jasno, ¹to onda opu¹teno i strpljivo, pa ba¹ zato treba da izvr¹imo "pritisak javnosti" na njih da pokrenu to, zar ne?!
Ti neæe¹ da se zamerli¹ ili...?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Dukags

videcemo razvoj situacije do 18.08.2013. - mada zaista rekose da bi trebalo razdrmati ovu praksu inertnosti kada se srusi motociklista, jer ako se ne zalases (a u ovom slucaju i ako se zalazes) sam vrlo lako odustaju i niko niko ne trazi, jer je doslo da kada napisu nn lice to racunaju kao resen slucaj iako ovi iz tuzilastva tvrde da je to zamazivanje ociju a ne resen slucaj... i tako svaki put sve vise nn lica i pocinioca, a ti negde lecis rane... javljam sta dalje, pa ce se organizujemo jer je ovo vec sprdacina a ne... a pitanje je ko je sledeci u toj i takvoj muci.

stilgar

ako imas slike motora na ulici svoje sa zavojima, sve podatke koje si dostavio policiji, ime retarda koji se pravi lud, napravi lepo jedan video clip sa tekstom i slikama okaci na yutube, i postavi peticiju na fejs, svi cemo da posecujemo taj video na yutubu vise puta na dan da nabijemo hitove, a ti reci tom panduru da je ceo slucaj na internetu, da mu je ime tamo da svi znaju kakav je ker. Nevole oni da ih ima tamo ubrzace stvar, ako nista, nista nekosta da pokusas.

Hohštapler

Stvarno, dobra ideja za poèetak.
Aj napravi pa okaèi ovde link, pa da ¹erujemo svi na FB-u, ima da se ra¹iri za jedno popodne!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

dzimika

meni kad su kao klincu ukrali biciklu kod radnje i pored adrese, imena i prezimena nisu hteli da odu vec rekli mojima da oni odu i zamole da se bicikla vrati
tako da ovo uopste ne treba da cudi
ali definitivno treba da se uradi nesto povodom toga
evo recimo nisu nasli lika i pored broja tablice koji je hteo da me bije pre neko vece, jos potezao motku na mene, cak i snimak imam