Glavni meni

Omlatimei i mene covek golfom preko dve pune i pobeze...

Započeo Dukags, 28 Jul, 2013, 10:47

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

clutch&brake

Duka zovi novinare ali pre toga da ti borcanac predje sa kombajnem preko motora
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

ЯЭВОЛУТИОН

nije politicki korektno da pripadnike romske populacije nazivas ciganima...osim ako to nije karakterna osobina koja nije vezana za nacionalnost doticnog.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Dukags

#42
hvala kolege i drugari, sacekacu konacan izvestaj policije pa cu onda videti sta cu...
... da je osecaj glup i bolan, da jedva stajem na tu nogu jer je otekla, da imam temperaturu zbog upalnog procesa, da se nocu budim zbog istog sna kako neki auto ne prestaje da ide na mene, da mi ni krivom ni duznom sem sto sam vozio motor i letovanje i letnje vo¾nje zamenio bolovanjem,..  ali najgluplje i najvise boli sto te udari, dade gas i ostavi na asfaltu ko kera da le¾i¹ ... a na sve to jo¹ neki lelemud hoæe da te ubedi da u ovoj zemlji durgaèije nemo¾e sa "jebiga sta da ti kazemo..."
a ovo se siri (ako vec i nije praksa) da u Srbiji ako autom omastis motoristu, biciklistu ili pesaka slobodno ga ostavljaj da crkava na putu a ti daj gas, produzi - jer nikom nista, i nece te naci... i kad im se sve to desava u centru naselljenog mesta 50m ispred policijske stanice a ne negde... (a i ako te slucajno nadju slazi nesto, kazi da te iznervirala boja kacige i nacin na koji je pre nego si ga zvekno izgledao, pa zato iznerviran nisi stao a i sto bi)

zbog svih nas zelim da nije tako jer, nece proci puno, sledeci put ovo ce se desiti i nekom drugom!

ЯЭВОЛУТИОН

ma video covek da ti nije nista, a zurio kuci......odes u maticni ured i vidis ko se tog dana vencavao u kraju....nemoze ih biti vise od 3 ili 4...nije vreme svadbi....onda sa tim spiskom kod komandira stanice i postavis pitanje da li su neki snimali svadbu od lokalnih fotografa....garant ima snimak i kolone automobila....a i snimak kamere koji su uzeli ....posalji advokata da je trazi na uvid...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Darko

jebes drzavu i sve ako moras sam da se toliko cimas oko toga  ( a sigurno mu sad nije bas do cimanja tog tipa )

srbac

Meni su prekjuce razbili auto na parkingu i naravno pobegli. Ja zovem policiju, oni dolaze za 40 minuta, slikaju..... otpala im ¹top lampa, (tom ¹to me udario) bla bla bla i odo¹e. Rekli su mi da ako je neko iz grada naæi æe. ©top lampa liæi na neki PIK AP.
Podjem ja motorom kroz grad, naletim na auto, i posle mene jedan minut eto ti policije na istom mestu. Pritisnu¹e èoveka bla bla bla èovek priznaje da je on, vadi pare 50 e i 50 mi daje za sedam dana.  Policija mu ka¾e da ako ne da za sedam dana pustaju mu prijavu, a ja da im javim.
Ja ih èastim piæem i njih i pobegulju  itd.
Svaka èast policiji  [policaja] !!!!!   Pi¹em ovaj post i ne verujem da ja to pi¹em ( svaka èast Policiji)  [policaja]

srbac


eclipse4

i ja imam pikap,trebalo bi i mene da castis picem ;)

Lazic

Ja vi¹e nemam pick-up, ali mnogo volim pivo...:D

@Duka:
Mislim da im(policiji) bol u kurcu potièe od toga ¹to je retard Bosanac, a ti ¾iv i relativno èitav, nedovoljan razlog za cimanje... [facepalm]

Hohštapler

...i èekaj, ako ne naðe¹ budalu, pojO vuk magarca, nema¹ nikakvu naknadu ¹tete od osiguranja?!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Naravno da ima, i boske je osiguran(recimo, moguæe da je i auto i magarac lokalni),ali sporo...[facepalm]

Dukags

Zvao me saobracajac iz policije da obavezno dodjem sutra ili da me neko doveze, posto mu predocih da mi se rana na nozi inficirala i upalila pa ne mogu na nju da stanem, temeratura 39,.. a on mora to da zavrsi pa da salje dalje...nije do sada?
Videli su na snimku vozilu i celu registraciju ALI "to ce jako tesko ici da ga nadju u Bosni" ponovio mi je jedno deset puta u tri minuta, kao da je Bosna u Gvineji Bisao, pa sam ga pitao zasto (kao da se radi o necijem rodjaku) on to mene ipak kao policajac nagovara da odustanem a to krivicno delo?

Elem pitanje za nekog ko ima iskustvo sta treba a sta ne treba da da se pise u toj hitnoj izjavi, kad me vec toliko brza?

sta raditi?

ЯЭВОЛУТИОН

pa posto su utvrdili koje je vozilo...treba da nadju na koga se vodi pa ko je u datom momentu upravjao istim....pa da ga terete za napustanje lica mesta i da lepo tebi napisu potvrdu da mozes da naplatis osiguranje.....povedi advokata, nemoj da ti bude mrsko...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Dukags

#53
daklem bio u polis, sa advokatom, pored raznoraznih ubedivanja i nadmudrivanja (ipak policiajac je jedno a policija drugo), zna se ceo broj vozila,.. i jos neke sitnice, meni nisu hteli da kazu ceo broj ali mi je pticica rekla gde i preko koga da stupim u kontakt sa ... pre nego sto ja dam svoju izjavu a Interpol otpocne posao.. pa:
ili ce doticni da se vansudski dogovori samnom ( mada mozda i ne mora ako mu je kum jako vazna licnosti) pa da bude krivicna manje,
ili ce doticnog morati i da traze i nadju, koliko god trajalo jer je sve zajedno u jednom delu malo previse dela a sto opet indicira Miljenko bobinuali i mora za to zatvor.
ili postoji i treca solucija da to ide privatno kao uterivanje duga ali to se ni meni ne svidja, sem ako nesto zakaze sistem a desava se

ovo su solucije i teorijske varijante  pa cemo videti kakav ce biti razvoj dogadjaja, malo se mirnije spava u razmacima visoke temperature  i dok noga ne boli

hvala svima na jos jednom na razumevanju situacije koja se moze svima nama koliko veceras desiti!

Hohštapler

...dobro je ako se zna ko je, jedan deo si re¹io...
Inaèe, juèe sam prvi put èuo da englezi imaju izraz za tu povredu od ¹mirglanja po asfaltu "road rash"...
evo, mo¾da ti pomogne...
http://www.bikeradar.com/fitness/article/health-how-to-deal-with-road-rash-23619/

ps.
nisam jo¹ stigao do sklopanja vila, zato te nisam zvao juèe, iskoplikovala se malKo situacija ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

eclipse4

#55
pre dva dana,klinac neki uleteo skuterom pod crveni golf (posto je i ovde isti krivac) ;) ,malo vise pocukao i golfa i motor i sebe ali svi zivi i zdravi.
ja taman izlazim na krivini kad vidim njega gura motor raskantan po ulici a on sav izgreban i poderan,ja ga brzo pozovoem kod mene kuci,viknem zeni da brzo spusti hidrogen,betadin i jod,nakacim crevo na cesmu,pustim na mist i polako pranje od glave do pete,on se i ovako ne kupa mesecima,pa ga treba pravilno ismirglati da bi doso do koze,ali mi bi zao jos kad mu videh i one peskarene rane,ebi ga,ziva dusa.......zena vec spremila sterilne gaze,sipa hidrogen na gazu i pocne da ga cisti.......klinac skace ko da ga kolju po dvoristu,zena mu vice kako ni trudnice (posto je babica) ne kukaju kada ih mazu hidrogenom a on ludi i vice nemoj vise i nemoj vise.....seo na stolicu,ali on i dalje vristi od bolova i drhti,kaze kupaj me opet crevom onesvesticu se od bola.....mislim se koj mu kurac kad hidrogen ne boli,ponovo tretman sumaglicavom vodom,zatim opet na dezinfekciju hidrogenom,ista pesma,urlice,skace,ludi.......opet ga okupah crevom,pa opet na "dezinfikaciju" ali sada bez hidrogena vec samo betadinom i jodom.......lepo ga upakovasmo ko mumiju i njemu sve super,vise ga nista ne pece i ne boli......doduse ostalo mu je jos dve stvari da razresi tj. sta da kaze ocu i majci i kako platiti stetu na autu (siromasni su mnogo).....ali trenutno mu lepo bez bolova.

podje klinac,ja pokupim one stvari sa stola i u jednom momentu javi mi se onaj "brate" u glavi,sto komunicira uvek samnom kad god mi treba pomoc oko necega ili me ubedjuje u suprotno......i kaze mi covek ladno "se secas onog medicinskog alkohola sto ti ispala flasa iz ruke pa naprsla u cose (plasticna flasa)?"

odgovorim mu "secam se"....."e (kaze meni moj brat iz glave),taj alkohol si presipao u praznu flasu hidrogena",i krene da mi se smeje u lice......
djubre jedno,celo vreme znao sta je u flasi a nije hteo da mi kaze......docice on na moega.....
hebem mu sunce,mogu da zamislim samo sta je taj mali (nije bas mali ima 20 god) patio dok sam mu svaku ranicu tretirao alkoholom......

zato ljudi,mala pouka a na racun crvenog golfa,ne se zajebavajte sa flasama iz prve pomoci.......

Lazic

Hidrogen nema miris, alkohol ima i to jak, jesi siguran da ti taj brat nije iskljuèio nos privremeno...:P

mkt


Hohštapler

i alkohol ne ide na otvorenu ranu, zaustavlja koagulaciju...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hurricane