Glavni meni

Omlatimei i mene covek golfom preko dve pune i pobeze...

Započeo Dukags, 28 Jul, 2013, 10:47

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Pravda zivi, ali je problem u sudu....sudija po licnoj savesti a na osnovu prava i zakona donosi najpravedniju odluku koju moze....Naravno ovde sudije savesti obicno nemaju, vec cekaju da neka visa instanca odluci umesto njih....Ja sam vec vise puta docekao pravdu...obicno ne potpunu ali isterao sam svoje sa sudovima do kraja....Obicno nikome nije jasno zasto se neko drka po sudovima ako nema koristi od toga.....kada bi svako isao do kraja za svaku napisanu kaznu i kada bi svako isterivao pravdu na sudu, drzava bi imala deset puta vise procesa nego sada, a i ovo sada ne mogu da postignu....Ovi koji imaju pare imaju i advokate i sve preduslove da isteraju da slucaj zastari ili tuzitelj umre...ili da sud digne ruke .

Treba postaviti pitanje sudiji otkud svedoci sada a gde su bili tada....dve godine je proslo i oni su sigurno znali da je neko pao sa motora pored njih....i oni se nisu zaustavili da pomognu....i to je krivicno delo.....ili su sve videli i morali da se zaustave ili nisu videli pa onda nisu ni svedoci....to sto su bili u svadbi cini ih povezanim licima pa njihovo svedocenje  budi sumnju.....niko od njih ne zna ni boju motora ni tip....sta su videli....i to pre dve godine....nema tu svedoka..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

Kad niko ne bi krao... pa je l' ostavlja¹ otkljuèanu kuæu kad nisi tu?
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Naravno, jer deca stalno zaboravljaju kljuèeve, al' tu je Leo da glumi pit bula...;D

nemke


Conti-Moto

Citat: Dukags poslato 25 Maj, 2015, 14:43
...a nismo u srodstvui ¹to je bitno  :P [neampojma] [hello] [flashing]

Kako niste u srodstvu?!
Pa ovo je Manijacka porodica ...
Novo !!!
Conti ROAD !!

ЯЭВОЛУТИОН

meni otkljucana kuca, ali je zena unutra.....ko je zna, zna da je pitbul kurac za nju...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 30 Maj, 2015, 17:40
meni otkljucana kuca, ali je zena unutra.....ko je zna, zna da je pitbul kurac za nju...
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]