Glavni meni

Omlatimei i mene covek golfom preko dve pune i pobeze...

Započeo Dukags, 28 Jul, 2013, 10:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

clutch&brake

ja sam bio iza tebe i video da te je golf dvojka omlatila... sta cak imam i broj tablic
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Lazic


Hohštapler

To ono kad ste èekali mene da stavim rukavice tu uz put?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

clutch&brake

Citat: Laziæ poslato 25 Maj, 2015, 10:09
Zajedno smo bili Njanjo, seæa¹ se...

naravno da jesmo... bas smo popili kaficu i kiselu pre toga par min i krenuli lagano u obilazak muzeja tu u oklini
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!


ZEMZEM

Svi su u pravu, za la¾ne svedoke nabavi ih i ti samo vidi sa svojim advokatom kako to da se formuli¹e pojavljivanje tvojih svedoka koji se sad prvi put prikazuju. Da te ne upita njegov advokat za¹to nisu dali izjavu ranije. Ako ide¹ na ovu varijantu dobro pripremi teren za ovakvu igranku.

Slaninar

I obavezno napravi javno, na forumu dogovor za te svedoke.    [doh]
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Hmm, slaninar, dukags, njanja, ba¹ poznata javna imena...:o ;D :P

Dukags


goranvojska


mrle

Citat: Laziæ poslato 25 Maj, 2015, 14:09
Hmm, slaninar, dukags, njanja, ba¹ poznata javna imena...:o ;D :P

ukucaj u google:
"njanja slaninar dukags laziæ"

clutch&brake

Mnogo bre serem... cak i google me prepoznaje  [rofl] lazica kada sam ukucao na pretrazi mi izadjose dva pedera sa buksnama  [rofl] [clapp] [rofl]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

mrle


Lazic


Kostić

ako je murija pravila uviðaj kako treba, a ne preko kurca, te¹ko da nema svedoka, koji moraju da se pojave, da ne budu ka¾njani. sa druge strane, ti si trebao da podnese¹ privatnu tu¾bu za povrede protiv NN lica, pa kad ga navataju, postane poznato lice. ovo je sme¹no da èeka¹ dve godine, on se pojavi, tu¾ilac nema dokaze? pa ta inðija ima ulicu ¹iroku ko aerodromska pista, muriju u neposrednoj blizini, kako ne mo¾e da doka¾e da te oborio, nego si sam pao? nekoga tu boli dupe za sluèaj u nadle¾nosti drugova organa. ako ima¹ prostora za privatnu tu¾bu, podnesi je, sad kad èovek vi¹e nije NN lice. od dr¾ave nema koristi, osim ako korist ne ide njoj u d¾ep.


ili ga jednostavno omlati po glavi motkom za ve¹ kad izaðe iz sudnice, da ne vuèe¹ dug sa sobom.

Dukags

NN lice odnosno Udru¾enje osiguravaèa je i tu¾eno i parnica se vodi veæ dve godine gde advokati Osiguranja naravno odla¾u presudu tra¾eæi dlaku u jajetu a tek sad kad se pojavio ovaj skoro sve ispoèetka....
Policajac koji je radio uviðaj i uzimao izjave i koji mi je rekao da je to lice bilo u svadbi i sve ostalo je to pokupio od prisutnih "ljudi, ¾ena i dece" ali kako reèe niko neæe da bude svedok i da podatke...
Elem ¹ta æe biti biti æe, konsultovao sam se sa advokatom, predlo¾io da ii ja nabavim iste takve la¾ne svedoke ali po¹to je kazna za la¾no svedoèenje 3 godine zatvora reèe da to ne radimo...
Dr¾ava nije zainteresovana, zabole one iz dr¾avnog posla da ikog jure i dokazuju, sem ako ne budu zainteresovani ovi iz Osiguranja po¹to kada je vozilo koje uzrokuje saobraæajku stranih tabli to pokriva njihov solidarni fond pa eventualno, sem ako i oni ne odluèe da im je isplativije da je to bio samoinicijativni pad onda od pravde ni¹ta. A posle dve godine ako veæ nije i prodao na otpad mogao ga je pet puta opraviti i ofarbati dako da se na limariji vi¹e ne vide tragovi od motocikla.
U svakom sluèaju beskonaèna jebada u najavi. A ta motka odnosno ipak ne¹to kvarnije za takve bitange uvek ostaje kao krajnje re¹enje, bez brige sigurno on ili bolje neko od njegovih mirno neæe spavati.  ;)

Slaninar

Svedok mora na licu mesta da se registruje, kad je uviðaj. Èim se pojavi kasnije, sumnjivo je. Nemoj pisati po forumu ¹ta planira¹ uraditi i da si predlo¾io la¾ne svedoke, jebote!?!?

Svedoci nemaju veze sa murijom, veæ sa save¹æu - niko neæe da se drka. Ide¹ u svoje privatno vreme na sud, ako se ne pojavi¹, pi¹u ti kaznu i tako dok se ne zavr¹i. 

Sudovi su bezobrazno spori i traljavi, a policija ima toliko posla (jer je previ¹e kriminala) da sti¾e raditi samo ono za ¹ta se urgira. Za onog kantrimena su roditelji digli frku na medijima, pa odjednom prioritet. Kao privatna firma - za poznanike, va¾ne liènosti i slièno. Kad je ministar onomad lièno Japancu uruèivao bicikl...
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Na ovom prostoru pravda ne ¾ivi veæ vekovima...

goranvojska