Glavni meni

Omlatimei i mene covek golfom preko dve pune i pobeze...

Započeo Dukags, 28 Jul, 2013, 10:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Dukags

Sinoc u centru Indjije, tip preko dve pune sa ugasenim svetlima smota crvenog golfa bosanske table i 'ladno polukruzno u mene, eskivirao sam dok sam mogao al' me stize i zakaci taman toliko da me srusi. I dok sam se ja lezao na asfaltu on kurvanjski dade gas i pored pesaka sto su istrcavali i pokusavali da ga zaustave jer su ga procitali provuce se i pobeze. Policija traga za njim jer je kako su saznali bio tu u Indjiji na necijoj svadbi... Mene pokupila hitna, posle urgentni razna snimanja, sreca u nesreci samo oderotine i po koji hematom. Motor malo izgreban. Aj odoh na previjanje pa na pijacu danas je novi dan.  :P










nesic1

jebem mu ****, treba da ga oderes ako ga nadju, pokusaj ubistva ili da se dogovorite uz naknadu od 10k eu

dobro je da si prosao bez vecih ozleda, brz oporavak

mkt


Dukags

aj ako neko slucajno vidi crveni golf2, bosanske table, sa oderanim vrhom prednjeg desnog krila nek dobaci registraciju, fala vi unapred



:P

Lazic

Dal' je moguæe da od sve raje niko nije video tablice...:o Ali svakako si dobro pro¹ao, da te stigao malo ranije...:o Samo da si nam ¾iv, zdrav i skoro neo¹teæen, magarac æe se svakako nasankati kad tad...[hello] [cheers]

bokilic

ako ga snimim u pazovi...tu ce i da ostane...bez da moze da se pokrene i on i vlasnik :)
brmmmm

easy


dusankobgd

i to ce proci, glavu gore, ako se nadje idiot treba ga odrati u svakom smislu...

Hurricane

..ni¹ta se ne sekiraj Duks, samo ako si ga uredno prijavio muriji naæi æe ga oni vrlo brzo..
ono ¹to je bitno je da ima¹ svedoke, i zavr¹io je taj karijeru..

slièan sluèaj se desio mom kumu, s tim ¹to je njega samo isterao sa puta stranac, znaèi nije ga ni udario, i pobegao...
pro¹le godine u oktobru se desilo..i sve je veæ zavr¹eno i okonèano suðenje...
taj stranac je najebao ne¹to preko 5000 eur od strane dr¾ave i sada ide privatna tu¾ba na barem jo¹ toliko...

odmaraj, bitno da si u komadu jbga...

misa-pei

Stoke ima koliko hoæe¹. Ako je taj bio na svadbi, verovatno je i "malo" popio. Sjajan recept za katastrofu.
Nadam se da æe¹ se brzo oporaviti, a hematome ne shvataj olako, svakako pij ne¹to za razbijanje ugru¹aka! Posavetuje se sa lekarom, neka ti svakako ne¹to prepi¹e i ne èekaj dugo, sutra najkasnije kod lekara.
Država je najveći neprijatelj naroda

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Panta Zemunac

Pa ako je bio na svadbi, onda se zna i gde...ne ¾ene se deset njih u Inðiji dnevno!
A o¾enjeni ce morati da se isprsi za ime tog kostolomca, ako ne tebi onda muriji!
Jbg, toliko ovih dana pogibija zbog gluposti u saobracajkama da se stvarno pitam da li uop¹te ti ljudi shvataju da kada sedne¹ za volan, to je kao da se igra¹ ruleta ali sa drugim licima!
Juce, pao vilju¹kar sa kamiona  na meèku...stradao èovek ko zec! Zipa nesrecu...sva¹ta!

Drug, srecne rane, bitno je da si ti dobro...ali, ¹to da ne, pojuri ovog krelca jer sutra, ubice nekoga za dz.

juga

Vazno da si ti dobro, neka ogrebotina tu i tamo, ce da zaraste! ®elim ti brz oporavak!!!

BANE BROTHERHOOD

BRZO DA PRODJE...DOBRO JE  [facepalm] ...A STOKU NA KOLAC  [djavo]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Mik

Citat: Dukags poslato 28 Jul, 2013, 11:22
aj ako neko slucajno vidi crveni golf2, bosanske table, sa oderanim vrhom prednjeg desnog krila nek dobaci registraciju, fala vi unapred
:P

Pa za ovo ti je kasno (ne znam da li si svestan)?

Ono za sta nije, je realna opasnost od:

VW (narocito Pasat) i Opel  (od obe marke stariji modeli)!

Izgleda mi da najmanje 90% vlasnika tih vozila nije pri zdravoj pameti! Da ne gresim dusu, budale su uvek markantne pa mi se to mozda samo tako cini. Ali mislim da mi se ne cini - stvarno mislim da to nije tolika (a jeste) prisutnost VW-a na putevima, nego bas budale.

(P.S. Npr. prekjuce (ne)covek se Golfom "2" ukljucuje sa sporednog na glavni put, ne dodaje gas (ne ubrzava) bas sa upadljivom namerom da nekog zajebava, vreba me u retrovizoru, ceka me da krenem u preticanje i kad sam bio pored njega on pljune kroz prozor! Sreca moja te me nije pogodio, za pravni sistem su samo stetocine ljudi, a da me je pogodio ... jako bih zakasnio kuci, vise godina.)

Lazic

Nemam vi¹e nerava za takve, pogodio ne pogodio, odmakao bih koji kilometar, iskulirao pa njega pljunuo ciglom u ¹oferku... Mislim, serem ne bih, nemam ni vremena za kretene, ali neko æe ba¹ tako jednom proæi kad me stigne ¾uta minuta...

mrxfon

Nisu problem stara VW vozila nego ljudi koji sede zavolanima svih vozila.

Mik

Citat: Laziæ poslato 29 Jul, 2013, 00:18
Nemam vi¹e nerava za takve, pogodio ne pogodio, odmakao bih koji kilometar, iskulirao pa njega pljunuo ciglom u ¹oferku... Mislim, serem ne bih, nemam ni vremena za kretene, ali neko æe ba¹ tako jednom proæi kad me stigne ¾uta minuta...

U tenutku zute minute se ne radi nista - od toga se strada!
Ostavi se za kasnije! (Samo smo nesto uvek lenji da pripremimo podatke za "kasnije".)

Mik

Citat: mrxfon poslato 29 Jul, 2013, 00:21
Nisu problem stara VW vozila nego ljudi koji sede zavolanima svih vozila.

Kad vidim VW i Opel na putu tome se prilagodjavam k'o nevremenu!
(I da dodam Audi - -pa to me najmanje pet puta gadjalo na ceoni sudar (u preticanjima, njihovim) po sistemu da cu da se sklonim sa puta, i sklonio sam se, eto me zivog za sve one kojima to smeta.)

(Inace i sam imam VW, eto ga neregistrovan u dvoristu, sramota me i da ga stavim u oglase. )

P.S. Stvarno je nemoguce na motoru odvoijiti vremena (bar meni matorom) da selektujem vozace marki automobila koji su me videli u retrovizoru. (Evo ovde, HVALA IM!!!). Al' uvek se ponavlja VW i Opel, to pravi sranja po gradu, van grada, to taman vozi svoju voznju na tudju stetu. I uvek smeta neki VW ili Opel, bez obzira da li sam na dva tocka sa 150 konja ili u Yugu '90 od 55 konja - stvarno mislim da su 90% vlasika tih marki (VW i Opel) potpune budale!

Dakle da se ponovim: VW i Opel su baksuzi na putu, toga se realno treba plasiti.

Lazic

Odrastao u bubi, promenio 7 opela, zavr¹io na Hondi, verovatno æu preæi na fiata...:P :o [facepalm] [rofl]