Glavni meni

Beograd - Baku - 2007

Započeo K_A_W_A, 26 Jul, 2013, 02:17

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

K_A_W_A

Evo konacno i na YT kompletna emisija o tri momka iz Beograda koji su bili 2007 god. na putu do dalekog Baku grada. Ja sam ga odgledao u cugu i imao sam osecaj kao da sam sa njima ovo odvozao. Verujem da ce te i vi imati slican dojam. Otvorite pivo zavalite se u fotelju i uzivajte  [cheers]  [thumb_up]

Ovo je prva epizoda, a vi samo u naslovu menjajte epizode, ima 11 epizoda.

https://www.youtube.com/watch?v=FBJweo7cBcM

Major

Odgledao sam bio par emisija kad su pocele da se daju i onda sam posle zaboravio da gledam nastavak ;D


dzimika

samo baneta ne znam licno
mislim da planiraju jos neki slican pohod samo enduro motorima

Bojssa

Odlican serijal, takodje odgledan u cugu! Sve preporuke 8)

mkt

odlicno i kvalitetno uradjen videopis
svaka cast stvarno

mkt

mladen i marko planiraju put u mongoliju sledece godine  [thumb_up] trafikama  :P :P :P :P

Major

Znaci Bane ispao iz kombinacije jer je previse lenj ;D

Inace ja mislim da znam Baneta tj da sam ga upoznao jos pre nekoliko godina. Ako ima burazera onda je to on sigurno, a ako nema onda strasno lici :)

perlx

"Na krilima vetra", ako se dobro secam, steta sto im je pao sajt.

Major

I da li je na kraju neka TV stanica otkupila prava na emisiju?

dzimika

naravno da nije, jer nije interesantno za marketing

Major

Koja smo mi papazjanija od drzave. Cak ih je tamo neka stanica iz Gruzije snimala i pustila na dnevniku, a nasi nista.
Tuga :(

goranvojska

Citat: Major poslato 30 Jul, 2013, 09:42
Koja smo mi papazjanija od drzave. Cak ih je tamo neka stanica iz Gruzije snimala i pustila na dnevniku, a nasi nista.
Tuga :(
da su vozili zastavu dinkic bi lajao na sva usta,ovako bajkeri ko ih jebe

mkt

stvrano bzvz
a uradjeno je bolje od gomile raznih serijala koje se emituju
odgledah na kraju 2 puta

gojko

Citat: Major poslato 27 Jul, 2013, 10:47
Znaci Bane ispao iz kombinacije jer je previse lenj ;D

Inace ja mislim da znam Baneta tj da sam ga upoznao jos pre nekoliko godina. Ako ima burazera onda je to on sigurno, a ako nema onda strasno lici :)

Ima brata koji se zove Ante. Inaèe Bane je u meðuvremenu postao tata pa mo¾da je to razlog zauzetosti...

Major

Citat: gojko poslato 30 Jul, 2013, 21:32
Ima brata koji se zove Ante. Inaèe Bane je u meðuvremenu postao tata pa mo¾da je to razlog zauzetosti...

To su oni. Njihov cale je drzao (mozda jos uvek drzi) kafic na Vracaru :)

Inace juce na rucku kod dede pici rts kad ono emisija bajkeri na putu, ja se ponadao na krilima vetra kad ono prc..

Put oko sveta - Srbija moja zemlja (11 dan) (Around the world on motorcycles)

Kanarinac

Kul su sve to odradili, svaka im cast. Malo je smor sto su od recimo 12. dana do 35 dana preskocili samo i u par zemalja se samo odjednom pojave kod nekoga u garazi. Ali svaka im cast i na poduhvatu i na produkciji. Steta sto ovi nasi slpeci ne otkupe prava od njih

losmi


Hohštapler

TO Kawo... ovako ne¹to mi treba...  [cheers]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Major

Citat: Kanarinac poslato 31 Jul, 2013, 20:09
Kul su sve to odradili, svaka im cast. Malo je smor sto su od recimo 12. dana do 35 dana preskocili samo i u par zemalja se samo odjednom pojave kod nekoga u garazi. Ali svaka im cast i na poduhvatu i na produkciji. Steta sto ovi nasi slpeci ne otkupe prava od njih

S obzirom da su to sami odradili i vise je nego dobro :)

davidoff

Odgledao sam ceo serijal u dahu,pa jos dva puta posle par dana....cini mi se da bih mogao jos bar 5 puta....svaka im cast.... [clapp]
We won't forget you Marco....