Glavni meni

afrika...

Započeo bokilic, 24 Jul, 2013, 23:45

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

bokilic

na prodaju rd 07..94to,alarm,sva tri kofera, djivi :) led migavci i stop, prekidac za sva 4,alarm,uticnica 12v,povisen vizir,i fabricki vizir ide uz nju, kres barovi,nov aku,nove zadnje plocice, rezervni kljucevi,rezervni alarm, rezervni kljucevi od kofera takodje..skidaju se na kljuc naravno......nije na neki sistem odvijanja itd.ima tu jos gsitnica doradjenih.....motor je prosle godine uvezen iz svajcarske,registrovana do iduce godine, 61999km.sedi i vozi,motor je bez nekih ulaganja vecih.ne dimi ne duva,ne lupa,ne cuka,nije kriv raspadnut itd....slike sve govore,mozda bi mogla neka realna zamena ja bi najradije kes..2700e.. pa da vidimo dokle izguramo :) 063697094



brmmmm

El Jefe

Auuuuu.Sto ti je lep bazen Borise [rofl]
Друштво за заштиту од животиња

goranbp

ma jebo bazen vid motor kakav je...ljubav moja...<3

pera-s

auuu, sto ne saceka jos koji mesec.... lepa skroz!

OKi

KLE 500 1994 i kolika doplata. SLike kasnije. Jos samo jedno koliko KW ima. Pitam zbog sina ? Moj KLE ima 37kw i ne uklape se za ove omladince!

April

 [thumb_up]

Bas lijep motor, sto prodajes ako nije tajna?

Koje godi¹te?
Do you want to be right or do you want to be free?

Boban_m

Pise, '94, isto ko moja bivsa, ista zemlja porijekla, ista kolor shema... :'(

April

Citat: Boban_m poslato 25 Jul, 2013, 18:07
Pise, '94, isto ko moja bivsa, ista zemlja porijekla, ista kolor shema... :'(

Ne plakati, ne plakati...  :-*

A nisam vidjela da pise da je '94. godiste.
E bas je lijepa.
Znas li mozda kako ide procedura kada uvozis motor iz Srbije?
Ima li kakvih olaksica? :D
Do you want to be right or do you want to be free?

Boban_m

Isto kao da uvozis iz Svajcarske, nazalost.

April

Znas li mozda sta sve zaraèunaju kada uvozi¹ motor?
Da ne guglam sada...
Do you want to be right or do you want to be free?

Boban_m

Carina 15% + PDV 17%

April

Do you want to be right or do you want to be free?

BANE BROTHERHOOD

Citat: bokilic poslato 24 Jul, 2013, 23:45
na prodaju rd 07..94to,alarm,sva tri kofera, djivi :) led migavci i stop, prekidac za sva 4,alarm,uticnica 12v,povisen vizir,i fabricki vizir ide uz nju, kres barovi,nov aku,nove zadnje plocice, rezervni kljucevi,rezervni alarm, rezervni kljucevi od kofera takodje..skidaju se na kljuc naravno......nije na neki sistem odvijanja itd.ima tu jos gsitnica doradjenih.....motor je prosle godine uvezen iz svajcarske,registrovana do iduce godine, 61999km.sedi i vozi,motor je bez nekih ulaganja vecih.ne dimi ne duva,ne lupa,ne cuka,nije kriv raspadnut itd....slike sve govore,mozda bi mogla neka realna zamena ja bi najradije kes..2700e.. pa da vidimo dokle izguramo :) 063697094




[paa danas sam te zvao da te pitam za afriku i ti me jos pitas da li sam sa blow job foruma bre  [ludak]  [djavo] ...bane brotherhood  i lepo te pitam koja je cena za kesh a ti me slatko   iskulira.... [neampojma]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

pit

Pa za blow jobere je cena 3800 e..

djolefer

:D

mkt

sto sad trafiku jbte

ranko

Citat: April poslato 25 Jul, 2013, 18:29
Citat: Boban_m poslato 25 Jul, 2013, 18:23
Carina 15% + PDV 17%

[glavazid]

Hvala Bobane  :-*

Udaj se za Borisu ( fiktivno ) i vozis Trafiku na srb table :)

Boban_m

Hahahahahahahaha

April

Citat: ranko poslato 26 Jul, 2013, 10:48

Udaj se za Borisu ( fiktivno ) i vozis Trafiku na srb table :)

Odlièna ideja, samo najva¾niji dio "fiktivan".  ;D
Do you want to be right or do you want to be free?

bokilic

Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 26 Jul, 2013, 00:17
Citat: bokilic poslato 24 Jul, 2013, 23:45
na prodaju rd 07..94to,alarm,sva tri kofera, djivi :) led migavci i stop, prekidac za sva 4,alarm,uticnica 12v,povisen vizir,i fabricki vizir ide uz nju, kres barovi,nov aku,nove zadnje plocice, rezervni kljucevi,rezervni alarm, rezervni kljucevi od kofera takodje..skidaju se na kljuc naravno......nije na neki sistem odvijanja itd.ima tu jos gsitnica doradjenih.....motor je prosle godine uvezen iz svajcarske,registrovana do iduce godine, 61999km.sedi i vozi,motor je bez nekih ulaganja vecih.ne dimi ne duva,ne lupa,ne cuka,nije kriv raspadnut itd....slike sve govore,mozda bi mogla neka realna zamena ja bi najradije kes..2700e.. pa da vidimo dokle izguramo :) 063697094




[paa danas sam te zvao da te pitam za afriku i ti me jos pitas da li sam sa blow job foruma bre  [ludak]  [djavo] ...bane brotherhood  i lepo te pitam koja je cena za kesh a ti me slatko   iskulira.... [neampojma]
pa..ti rece ce dodjes...dodjes vidis,pa ondak..ondak oko cene pricamo...
brmmmm