Glavni meni

WSBK 2014.

Započeo Radanovic, 24 Jul, 2013, 17:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Radanovic

Jo¹ uvjek nije potrvðeno , ali znate li da æe mo¾da u '' Evo '' klasi voziti jedan momak rodom iz Subotice ?

Radanovic

Predstavljena Honda







Radanovic

U 11:30 bi na ovom linku trebalo biti predstavljanje Ducatia ... LIVE
http://liveonlte.tim.it/home/it.html

Radanovic


Radanovic


srbac

Bimota verovatno tek 2015.....

Falco

Meni je zaista cudno da WSBK nije popularan u Srbiji.  Najuzbudljiviji sampionat na dva tocka.

Radanovic

Citat: Falco poslato 27 Januar, 2014, 17:54
Meni je zaista cudno da WSBK nije popularan u Srbiji.  Najuzbudljiviji sampionat na dva tocka.

Posle britanaca , amerikanaca i ¹vaba ( ako nisi gledao te trke , naði na YT i biæe ti sve jasno )

Falco

Citat: Radanovic poslato 27 Januar, 2014, 18:03
Citat: Falco poslato 27 Januar, 2014, 17:54
Meni je zaista cudno da WSBK nije popularan u Srbiji.  Najuzbudljiviji sampionat na dva tocka.

Posle britanaca , amerikanaca i ¹vaba ( ako nisi gledao te trke , naði na YT i biæe ti sve jasno )

BSB je super ali tek krajem sezone.  Nemce nisam gledao a WSBK je ipak svetski sampionat. 

Interesantno je koliko se ljudi s pravom odusevljavaju BSB-jem a u isto vreme se protive promenama tehnickih pravila u WSBK koja bi izjednacila BSB i WSBK i dovela do jos bolje predstave i omogucila veci broj wild card prijava.


Falco



Izgleda da ce Bimota ipak uzeti ucesca u obezbedila zvanicnu licencu za ovogodisnji WSBK.  Samo napred!

http://www.crash.net/wsbk/news/199781/1/bimota-reveals-livery-hints-at-entry.html


Radanovic


Renato Novosel æe 2014. voziti Stock 600 za Team GoEleven .
Timski kolega æe mu biti ukrajinac Illya Mykhalchyk .
Za ovu ekipu æe u Stock 1000 voziti Alberto Butti , a u Supersportu Roberto Rolfo i Christian Gamarino .

3006


Radanovic


Radanovic

©ampionski motor 2014.  :D


3006


Radanovic



Bimota dobila zeleno svjetlo .

Nova pravila , da bi se moglo uèestvovati u SBK , proizvoðaè mora proizvesti 125 motora .
Na kraju prve godine , mora biti proizvedeno 250 , a na kraju druge godine 1000 motora .

Radanovic


Radanovic


©ampion Stock 1000 ( 2012. i 2013. ) , Sylvain Barrier , te¹ko povreðen u saobraæajnoj nesreæi u automobilu .
Trenutno je u bolnici u Lionu , a nema informacija o njegovom zdravstvenom stanju .


Propustio je prvu ovogodi¹nju trku u Australiji zbog povrete karlice .

Radanovic


Sylvain Barrier u kritiènom stanju

perlx

Poslednja vest je da je izasao iz kome ali da je i dalje na intenzivnoj nezi.