Glavni meni

Dru¾enje selo Ne¹tin 27-28.7.

Započeo K0le, 22 Jul, 2013, 12:13

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

K0le

Daklem,
morao sam da prelomim datum, najvi¹e zbog lokacije koja je na samoj obali Dunavca a voda rapidno opada. Tako da dragi moji manijaci i manijaku¹e, ako je neko raspolo¾en, dana 27.7. kao ¹to i u naslovu stoji mogao bih da nam napravim manje dru¾enje. Lokacija moje selo - Ne¹tin (110-140km od BG-a,zavisi kuda se ide), na samoj obali Dunava. Obezbeðena klopa - peèena riba ala pac-talandara (¹tukice, smuðarci,bela.. ¹ta naðem), mada nije problem ni za neku te¾u mesinu. Piæe domaæe vino (crno,belo), i domaæa rakija, mada mo¾e i pivo, po ¾elji. Tako da ko je raspolo¾en, nek se javi da znam svega da obezbedim  ;D
®ivi  bili  [cheers]

Havarisan

da nisi ti imao mozda cbr600f2 tamo negde 2005-te?

K0le

A-a, burazer je imao f2 , èisto crni, crvene felne i Yoshi top.

Havarisan


K0le


Havarisan


Lazic

Havarijo, prekini da mi muva¹ lerdija za rad¾u...[rofl]

goranvojska

valjda cu moci da dodjem ebem li ga.

NesaFZR

pojasni malo bolje lokaciju pa ce da vidimo

beli-nsr

ja bih dos'o,makar da vas obidjem,ali visok datum :D tako blizu,a tako daleko :) inace danas smo bas na poslu komentarisali nestin i peskovitu obalu dunava,plaza ubilo se :D samo da vas vreme posluzi ;)

K0le

@Beli
Pla¾a je sad doobra, ima i mesto iznad nje za kamp u hladovini, ali nije ba¹ pristupaèno, samo pe¹aka. Raskopali su sve puteve do tamo traktorima i ma¹inerijom za vreme seèe topole  [veryangry] [facepalm]

E da, lokacija. Mo¾e se priæi skroz do obale motorom, od asfalta se ide nekih 150-200m dobrim letnjim putem, tucanikom. Ima 'ladovine na pretek, voda je odmah tu (mo¾' se peca   ;D) , trava , selo na 5min pe¹ice, 3min vo¾nje.

pogled odatle


Od nasutog puta do ivice obale ima 10-30m, kako gde. Pogled sa puta :


Kom¹in pièi-poki da upotpuni ugoðaj


I kom¹a u akciji



Dodu¹e sad je voda jo¹ manja, opada k'o mutava. Sutra ako stignem idem da pokosim, kaèim nove, sve¾ije slike i mo¾da video da se sve vidite do u detalje.
I da,najkraæi put od BG-a dovde:




Slaninar

Kome se ne ¾uri - od BG ima put uz Dunav.  Preko Belegi¹a i Slankamena. Prelepi predeli. Posebno je lepo od Petrovaradina iæi putem uz Dunav (preko Trand¾amenta) sve do Ne¹tina. Ka¾em, kome se ne ¾uri, voli da u¾iva. Mo¾e se stiæi opu¹teno za 3-4 sata, uz u¾ivanje, ili da se staje za kupanje i pecanje ko voli.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

K0le

Moram da se izvinim sveukupnom kolegijumu jer moram da pomerim datum za prvi vikend avgusta. Nekoliko kolega mi se javilo te visok datum, te na moru su i ¹ta znam, a i meni je zapao manji sezonski posliæ za ovaj vikend  [facepalm]. Tako da organizacija stoji, sve spremljeno, vidimo se !  [cheers] [cheers] [cheers]

p.s. slike koje sam obeæao kaèim sutra  [thumb_up]

Simon69

Pa kako si mislio napraviti dru¾enje bez glavnog bad¾e u Ne¹tinu (a i ¹ire) [doh]???!!!!!! Zoki je na moru [stop] a bez njega  [nono]
Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

K0le

To mi buraz, naravno da navijam i za njega   :P  :D
Za njega je Havarisani i pitao  :D. A moram gledati sve da mi se uklopi, i vreme, i mesto, i ljudovi, èak i jbni vodostaj  [facepalm] nije lako  >:(.

Vlajko

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

ljubisa

odlicna ideja, vidimo se u nasem sremu! ko j.. zokija, tolike godine nije isao i sad je nasao da ode na more [rofl]
nije najsretniji onaj koji ima najbolje, vec onaj koji najbolje koristi ono sto ima

Simon69

Citat: ljubisa poslato 24 Jul, 2013, 15:40
odlicna ideja, vidimo se u nasem sremu! ko j.. zokija, tolike godine nije isao i sad je nasao da ode na more [rofl]
Mo¾da je namerno eskivirao,da je ostao bilo bi u opasnosti njegovo skladi¹te domaæih proizvoda i preraðevina  [balavi] [spageti] [cheers]
Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

ljubisa

 :)sve je on to mudro isplanirao, nije ni javio da ide.
nije najsretniji onaj koji ima najbolje, vec onaj koji najbolje koristi ono sto ima

K0le

Ko doðe - do¹'o je :D. Bitno mi je da znam broj ljudova koji bi do¹li, da mogu da sredim ostalo, od toga mi najvi¹e zavisi lokacija (od par moguæih na raspolaganju) jer kao ¹to i rekoh kakva je situVacija ja sam u stanju da organiziram manje dru¾enje sa ribom na meniju, rakijom i vinom (za pivo æu morati da smislim neku diverziju).
Najgore mi je ¹to su ovi antihristi sa motorkama sjebali skoro sva mesta za kamp  [veryangry], pa imam u opciji samo par moguæih da ispunjavaju  ok uslove. Pre je bilo hladovina i lepota gde god se okrene¹, sad je veæ komplikovanije naæi mesto ¹to zbog prilaza ¹to zbog nekih drugih stvari.