Glavni meni

Uvoz motora procedura,realnost i mitovi

Započeo TroxX, 17 Januar, 2011, 14:16

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ivicat

Posle ova dva posta, siguran sam da mu je mnogo lakse :D

UFF


Damnmoto

Pozdrav Manijaci. Dajte link za neke sajtove sa slupanim motorima preko, u potrazi sam za sto jeftinijim gsom

friziderdzija

Citat: Damnmoto poslato 16 Januar, 2021, 08:37
Pozdrav Manijaci. Dajte link za neke sajtove sa slupanim motorima preko, u potrazi sam za sto jeftinijim gsom
slupan gs...jes ti normalan? to ne postoji...gs kad padne, èuj padne, on ne pada...zemlja pada na gs-a, a ne gs na zemlju...
slupa se zemlja a gs ne...nemoguæe...

UFF

kad bi se tako lako nalazili papiri od gs-a svi bi ih kod nas vozili jer su stranci ko novi dzabe u odnosu na cenu iz radnje
tj vecina ih tako i vozi  [rofl] ali papire sigrno neces jeftino naci pa kad sve saberes i na to dodas rizik kao i otezanu prodaju kasnije pitanje je isplativosti
plus onda ne smes ili bar nije pozeljno da putujes.... a imas putni motor

Damnmoto

A bas sam se nalozio na Gs, pa bih da menjam afriku u skorije vreme

UFF

da imas novu afriku sumnjam da bi menjao

Damnmoto

I ja iskreno ...i stara je dobra ali me nervira sto nisam u stanju da ju vozim do 120-140 na otvorenom nego ju stalnno masiram jako

PECA BMW

Citat: Damnmoto poslato 21 Januar, 2021, 13:38
I ja iskreno ...i stara je dobra ali me nervira sto nisam u stanju da ju vozim do 120-140 na otvorenom nego ju stalnno masiram jako

uvek ce nesto da fali , da ide malo brze , da koferi budu malo veci , malo bolja zastita od vetra , malo bolje kocnice , malo duzi servisni interval  .... .... ....

zato i prave nove motore , da u startu napravili dobar mi vise ne bi menjali ( kao lada niva na primer) :D :D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !