Glavni meni

Uvoz motora procedura,realnost i mitovi

Započeo TroxX, 17 Januar, 2011, 14:16

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Major

Nije ni sa druge strane grane sve kako pise i kako kazu.
Sada je vec situacija da moras da imas pouzdanu informaciju gde uzimas i od koga uzimas jer su i tamo poceli da muljaju.

Gavrolinije napisao i tu je u pravu jedina razlika je sto preko ima veci izbor pa covek moze da ode i da bira ako ima novca i vremena.

Bojan

Naravno da nije samo sjajno, pa svi nacini za skidanje kilometraze su smisljeni tamo. Zvrcnes coveka na telefon on ti dodje na kucu i namesti kilometara koliko hoces.
Kod motora i kola koja se kupuju sa servisnom knjigom vec malo teze. Znam, moze i knjiga d se krivotvori ali to se isplati samo onima koji imaju veliki obrt vozila.
Jos jedna prednost u evropi je sto pomocu tablice  ili broja sasije mozes da proveris i dali je za vozilo naplacivana steta.
Sto se tice motora veliki izbor omogucava da skoro ne mozes pogresiti ako hoces da platis to sto trazis

Ne znam ko rece ali ni meni nije jasno sta se to uvozi posto su tamo motori skuplji nego ovde  [neampojma]

ts.marko

Opet ja, ponavljam se - u ©vajcarskoj se skidanje km ne radi. I ako se radi, to je zanemarljiv procenat ( kod Arapa, kanturine za izvoz).
Opet, svaka kilomtra¾a se mo¾e proveriti u AMS ©vajcarske.
Tehnicki pregled se obavlja iskljuèivo u Auto Moto Savezu CH, nema muvanja. Od 2003g.muljam sa vozilima, tako da sam upucen koliko-toliko.

Lazic


Major

Covek je bar iskren lepo kaze da mulja :D

joka

 Kao i u svemu, kod nas mo¾e¹ da profitira¹, jedino ako mulja¹, i ako to dobro radi¹!   [neampojma]   [cheers]

Hurricane

..preko nema ni potrebe da se mulja, mulja se na granici tj pred ulazak u srbiju, i jo¹ jednom u Srbiji...



nema apsolutno nikakve potrebe da me neko razuverava u to jer sam poprilièno upuæen...



èast izuzecima i moje iskreno sauèe¹æe u njihovom gubitku ili gotovo nikakvoj zaradi..

ts.marko

Pogresno sam se izrazio, ali sa ©vajcarskim vozilima nema puno mesta za zaradu.
Ali, barem zna¹ ¹ta si kupio.

Hurricane

...grose rispekt  [thumb_up]

mirno spava¹ bar

Hohštapler

Aj ovako, da nema zarade niko to ne bi radio. I onda normalno da kod nas ne dolaze bolji komadi (ti su tamo na ceni) vec oni najjeftiniji. Pa ako imas para kupi novo ili nekukaj ako kupis tvora.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Citat: ts.marko poslato 18 Januar, 2017, 15:08
Pogresno sam se izrazio, ali sa ©vajcarskim vozilima nema puno mesta za zaradu.
Ali, barem zna¹ ¹ta si kupio.
Moram malo... ;D :-*

ts.marko

Citat: Laziæ poslato 21 Januar, 2017, 20:52
Citat: ts.marko poslato 18 Januar, 2017, 15:08
Pogresno sam se izrazio, ali sa ©vajcarskim vozilima nema puno mesta za zaradu.
Ali, barem zna¹ ¹ta si kupio.
Moram malo... ;D :-*
Sram te bilo   [srce] [srce] [srce]

Hattrick

Citat: ts.marko poslato 18 Januar, 2017, 09:56
Od 2003g.muljam sa vozilima...

Pa dobro, mora malo, racuni nece sami da se plate  ;D

ts.marko

Moj imenjak Marko je od mene kupio KLE i Picasso i njegova "drugarica" je kupila C2-
Svi su zadovoljni, plus 150 njih +- u Srbiji poslednjih 8-9 godina. Nek se javi ko nije zadovoljan.
Elem, ja sam glup za dranje, volim da kupim i prodam, da se razumemo, ali nisam od seljaka (placevi + BG) koji hoce da ti oderu kozu.
Ko hoæe da kupi dobro vozilo neka me zove.
Laziæu, daj mi plus  [srce]

ts.marko

069 713 887
Nisam Deda Mraz. Novo i dzabe kod mene nema. [cheers]

Hattrick

Video sam, pristojni su skroz ovi Svajcarci koje dovozis.
Sto rece lik na jednom forumu, "ja prodajem, ne poklanjam, a kad zelim da poklonim, hvala bogu imam kome."  :)

Lazic

Citat: ts.marko poslato 23 Januar, 2017, 22:12
Moj imenjak Marko je od mene kupio KLE i Picasso i njegova "drugarica" je kupila C2-
Svi su zadovoljni, plus 150 njih +- u Srbiji poslednjih 8-9 godina. Nek se javi ko nije zadovoljan.
Elem, ja sam glup za dranje, volim da kupim i prodam, da se razumemo, ali nisam od seljaka (placevi + BG) koji hoce da ti oderu kozu.
Ko hoæe da kupi dobro vozilo neka me zove.
Laziæu, daj mi plus  [srce]
[rofl] [rofl] [rofl] Evo ti plus, 'ebo te plus, d'izginemo zbog plusa... ;D  :-[ :-* [srce]

Major


Ostoja

Evo poma¾em Laziæu i to samo zbog "muljanja", hahhahahaa.
Btw, nisam ni¹ta kupovao od tebe ali su ti oglasi ba¹ ba¹ korektni.
A i prodao si Laziæu gejmobil....  [rofl] [rofl] [gej]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Lazic