Glavni meni

Put na Hvar (kolima)

Započeo Hohštapler, 13 Jul, 2013, 15:07

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Citat: April poslato 14 Jul, 2013, 19:33
Ma "preko Sarajeva".... reci mi sta ti to konkretno znaci?!?!?!

;D

Svratiæemo i do tebe!  [cheers]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

rboban

Mislim na ili ... inace sam rodjen i odrastao TAMO , i danas se vratio sa te strane....... preciznije Split.
Ride It Like You Stole It

Hohštapler

... si imao nekih problema? bili smo vec 3 puta u Dubrovniku, nikad nishta... u Mlinima su "prokomentarisali" tablice pitanjem "shta je, u Vojvodini nema mora?" al sam i iskulirao pa je i tip spustio loptu...
mislim, nije me nikad strah, budala ima svugde, i u NS naletim na kretene...
ja sa tim ratom nemam nishta, ja bih samo da zhivim i pustim druge da zhive...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 14 Jul, 2013, 20:49
al sam i iskulirao pa je i tip spustio loptu...

Najbolji naèin za razoru¾avanje baksuza bez primene sile...:D

Slaninar

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 14 Jul, 2013, 20:49
... si imao nekih problema? bili smo vec 3 puta u Dubrovniku, nikad nishta... u Mlinima su "prokomentarisali" tablice pitanjem "shta je, u Vojvodini nema mora?" al sam i iskulirao pa je i tip spustio loptu...
mislim, nije me nikad strah, budala ima svugde, i u NS naletim na kretene...
ja sa tim ratom nemam nishta, ja bih samo da zhivim i pustim druge da zhive...

To ¹to ti nema¹ ni¹ta s tim, ne znaèi da to neæe da ima i¹ta s tobom.  Inaèe jeste da budala ima svugde i da ako spu¹ta¹ loptu i ne kurèi¹ postoje tek minimalne ¹anse da ima¹ problema.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

bucko

#25
Ima dosta jama u zaledju mora ,mozes da se pridruzis nasima ,ima ih puno tamo.
http://www.jadovno.com/en-lat-352/articles/djordje-prazic-jame-nasih-stradanja-i-zabluda1.html

mladen84

Ja cu samo da ti kazem da ces svoja M....  da pojedes kad budes video kakav je put i sto ides kolima od Mostara preko Sarajeva i do Zvornika,mada komplet put od prelaza kod Metkovica do Zvornika je nesto sto se ne sme propustiti u voznji motorom
Ne brze od zivota

raps

Nije jo¹ otvoren novi put preko Èemerna,ali su  asfaltirane makadamske dionice na starom putu..Ja sam ti negdje na pola puta do Dubrovnika i rado bih zvao na pivo,ali nisam kuæi u èetvrtak jbg...U svakom sluèaju sretan put! [cheers]

Hohštapler

#28
Citat: raps poslato 16 Jul, 2013, 23:38
Nije jo¹ otvoren novi put preko Èemerna,ali su  asfaltirane makadamske dionice na starom putu..Ja sam ti negdje na pola puta do Dubrovnika i rado bih zvao na pivo,ali nisam kuæi u èetvrtak jbg...U svakom sluèaju sretan put! [cheers]

E, ovo me je jako interesovalo.
Hvala na informaciji.
Ni¹ta, bar su ne¹to popravili.  ;D
Hvala  [cheers]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ninja66

Mi smo isli motorima do Splita,Hvara preko Mostara itd. Za kola je najbrze na Zagreb i autoputem do Splita.

Chris_SM

auuuu Kom¹o,si lud da ides kolima na more,spremi motor i teraj :D

Lazic

©ta zna dete ¹ta je 200 kila...:o

Hohštapler

#32
Bili, odmorili du¹u i vratili se sinoæ. Ludo i ne zaboravno.
Poceopao ¹orc, posekao prst i ¹utnuo mali prst na nozi (i njega prosekao), ujela me pèela u supermarketu (a ja (e)lergièan), izgoreo na èamcu, opalila me sunèanica... sve kao ¹to treba! :D

Citat: ninja66 poslato 19 Jul, 2013, 19:26
Mi smo isli motorima do Splita,Hvara preko Mostara itd. Za kola je najbrze na Zagreb i autoputem do Splita.

Od Splita do Hvara je trajekt taèno 3x skuplji i traje 2 sata vo¾nja. Od Drvenika do Suæuraja je za kola i 2 putnika 140 kuna (taèno 20e) i traje 30min vo¾nja, samo ¹to onda posle mora¹ da vozi¹ po tom pustom i divljem delu ostrva 60ak km, uzak put i krivudav, al nije stra¹no, samo nikako za R motor.

Citat: Chris_SM poslato 19 Jul, 2013, 21:19
auuuu Kom¹o,si lud da ides kolima na more,spremi motor i teraj :D

Polako sine, pri¾eniæe¹ se i ti... ;)
A ¾ene na more nose ¹tikle i 'aljine i fenove za kosu, a za to je svaki auto mali... jo¹ ova moja nosi i svoju hranu jer je makrobiotièar...
Mogao sam da je po¹aljem autom a ja da idem motorom, al je skuplje i ne znam kako bi ona to sve odvozala sama..

U povratku svratili do Sarajeva i na¹li se April, pokazala nam znamenitosti i ovom prilikom joj se ja i moja lep¹a  (i bolja) polovina zahvaljujemo na gostoprimstvu, u¾ivali smo. Skontali smo da se nismo slikali sa April tek kad smo krenuli iz Sarajeva, al imamo jednu sliku gde se vidimo  :)



Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Bez ljutnje, "mali" offtopic, ako ti je bolja polovina prirodno riðokosa, a ti ne spada¹ u naopake, moguæe je da niste jedno za drugo... Medicinski...:D :-* Ovaj genetski... :-[

Hohštapler

Citat: Laziæ poslato 30 Jul, 2013, 15:16
Bez ljutnje, "mali" offtopic, ako ti je bolja polovina prirodno riðokosa, a ti ne spada¹ u naopake, moguæe je da niste jedno za drugo... Medicinski...:D :-* Ovaj genetski... :-[

Matori, to je slika mene i kolezinice April! :)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Uèinilo mi se, ali nisam bio siguran... :-[ [facepalm] [rofl] Zanemari prethodnu poruku...:D

Major