Glavni meni

Put na Hvar (kolima)

Započeo Hohštapler, 13 Jul, 2013, 15:07

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Boban_m

Hvar je prelijep. More je savrseno èisto, bezbroj uvalica u kojima mozes da se osami¹ sa curicom i da se kupate bez gaæica ;D. Prelaz kod Loznice (©epak) je ok, sledeci je Karakaj ali je put do M. Zvornika lo¹. Dobar provod [thumb_up]

Hohštapler

Citat: Boban_m poslato 13 Jul, 2013, 15:13
Hvar je prelijep. More je savrseno èisto, bezbroj uvalica u kojima mozes da se osami¹ sa curicom i da se kupate bez gaæica ;D.

...to mi i jeste bio glavni razlog ¹to sam hteo Hvar... ;)

Znaèi na ©epak da idem?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

m.mitar

Ja sam nekad sa kevom i caletom 10 godina letovao na Hvaru!I dalje se secam polja lavandi,pa to celo ostrvo mirise kad prave ulje od nje!Nemoj da propustis da obidjes Jelsu,Stari grad,to ti je sve usput,pa vidi gde ces se zaustaviti.More i plaze u Jelsi su predivne(bile),sad nakon privatizacija i svega sto nas je zadesilo ne znam Mislim da imam jednog kolegu forumasa bas iz Hvara,pa ako ti treba,poslacu ti njegove podatke!Lep provod i ZAVIDIM vam da znas! [hello] :'(

Hohštapler

Sme¹taj imamo obezbeðen, a plan mi je da svaki dan idemo na druge pla¾e, jedna pre podne, jedna po podne...
Al svi mi govore isto, da je Hvar prelep, a ako mi se svidi, lako ja opet dogodine tamo pa nastavim istra¾ivanja pla¾ica... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Ipak vi¹e volim Korèulu, na Hvaru ima previ¹e baksuza, oduvek...:D [watching]

m.mitar

Pa ne znam sta da ti kazem.Cale se jednom iznervirao,bili smo u Canju i kupio je kamp prikolicu,otisli na Hvar i jedno 10-12 godina smo kampovali tamo svako leto.Nije ni njima ni meni i burazeru padalo na pamet vise da menjamo lokaciju!Burazer je imao bronhitis i mislim da se tamo i izlecio.Hvar ima najvise suncanih dana,predivne plaze,kruh umesto hleba.....Ako si ribolovac,sto sumnjam,RAJ!(tad su bile nudisticke plaze otvorenog tipa,znaci mozes a i ne moras....)
Lazicu,pa gde nema baksuza majke ti?Koliko ih ima samo ovde na ovom forumu pa smo zivi! [rofl]
E,da povedi i UFF-a i ostavi ga na nekoj nudistickoj plazi,tu ce i ostati! [rofl] [rofl] [rofl]

Lazic

Znam, bio sam na Hvaru i na Korèuli milion puta, opu¹tenije je na Korèuli definitivno...:D

edit:
kao da nije dovoljno daleko od kopna...:D te¹ko da æe¹ na Hvaru da vidi¹ raspalog, neregistrovanog keca pikapa bez haube i vrata...:D u funkciji preno¹enja robe putem...:o :D

Hohštapler

 Naæi æu ja veæ neku tihu i mirnu pla¾u, namestiæu i ja nudistièku... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Boban_m

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 13 Jul, 2013, 15:21
Znaèi na ©epak da idem?
Da, dobar je prelaz, kad predjes lijevo ka Zvorniku i dalje znas. Ako nisi isao preko Èemerna, posle Foèe je put u¾i i pun krivina, vozi oprezno. Od Gacka opet rokenrol.

Hohštapler

Citat: Boban_m poslato 13 Jul, 2013, 19:44
Ako nisi isao preko Èemerna, posle Foèe je put u¾i i pun krivina, vozi oprezno. Od Gacka opet rokenrol.

Jesam, i¹ao sam tuda veæ jednom 2010te, znam da je zajebano... nadao sam da su bar ne¹to sredili od tad...
U svakom sluèaju, kreæem u 4am, ne ¾urimo nigde, stignemo kad stignemo...
Jebe me samo ¹to nosimo 6 kofera (ja jednu torbu i ranac...).. natovarimo se uvek ko Turski karavan...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mi¹ko_kolo

Mislim, da sam pre neki dan video na TV-u, da je napokon uraðen put preko Èemernog i da se vi¹e ne ide onom kozjom stazom od obilaznice.

bucko

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 13 Jul, 2013, 18:47
Naæi æu ja veæ neku tihu i mirnu pla¾u, namestiæu i ja nudistièku... ;)
Dosli frajer i riba na nudisticku i kada se skinuo kaze mu ona:
Obuci gace mislice ljudi da sam s tobom zbog love. ;D

Boban_m

Uuuuu Bucko ovo zvuci tako autobiografski... ;D

rboban

Ja bi samo izostavio DubroVnik iz ture i u¾ivancija....
Ride It Like You Stole It

El Jefe

Prodavao Lala lubenice na nudistickoj plazi pa ga priupita jedna tetka
Sta buljis ,kao da nikada nisi video golu zenu?
Odgovara  Lala
Samo se pitam di si stavila novcanik?
Друштво за заштиту од животиња

Hohštapler

Citat: rboban poslato 14 Jul, 2013, 13:40
Ja bi samo izostavio DubroVnik iz ture i u¾ivancija....

..u Dubrovnik moramo, po neku njenu hranu (makrobiotichar je...)... shto mislish, zbog kilometrazhe ili?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mi¹ko_kolo


bucko

Citat: Boban_m poslato 14 Jul, 2013, 03:10
Uuuuu Bucko ovo zvuci tako autobiografski... ;D
Samo i pisem iz licnog iskustva. :P

April

Ma "preko Sarajeva".... reci mi sta ti to konkretno znaci?!?!?!
Do you want to be right or do you want to be free?