Glavni meni

MM Pomoc na putu Sada

Započeo Damnmoto, 10 Jul, 2013, 14:18

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Damnmoto

Jel korisno da otvorimo temu u kojoj bi manijaci u problemu mogli da napisu lokaciju i kakav je problem a ko je najblizi u mogucnosti da odreaguje? ORIGINALNA TEMA JE SJAJNA ali mislim da vecina nas kada je u panici i pod stresom zove prvog koga se seti a tamo u temi spisak je toliki da je tesko precesljati sve i brzo zakljuciti ko je najblizi i koga cimati? mozda i uz geotag? a lepo svi da stavimo da nas obavestava automatski i kao taksisti najbrzi sposoban se prijavi [neampojma]

Major

Moze. Mada kad si u frci panici ne pada ti napamet da otvaras forum i da pises trenutnu lokaciju vec telefonom pokusavas da pozoves nekoga za pomoc :)

UFF

ok ideja ali tu temu ce brzo da izoffuju pa kad svi pisu stalno i svasta u njoj niko je vise ni citati nece

i sta fali da sam otvoris svoju temu za pomoc onda kad ti je pomoc potrebna?

Damnmoto

pa stavi strogog nekog admina da kida i mislim da je nekako neobaveznije ako je svaka zasebno. u ovoj ako se pojavi znaci da je potrebno "sada" . 

lord_oblivion

Citat: Damnmoto poslato 10 Jul, 2013, 14:18
Jel korisno da otvorimo temu u kojoj bi manijaci u problemu mogli da napisu lokaciju i kakav je problem a ko je najblizi u mogucnosti da odreaguje? ORIGINALNA TEMA JE SJAJNA ali mislim da vecina nas kada je u panici i pod stresom zove prvog koga se seti a tamo u temi spisak je toliki da je tesko precesljati sve i brzo zakljuciti ko je najblizi i koga cimati? mozda i uz geotag? a lepo svi da stavimo da nas obavestava automatski i kao taksisti najbrzi sposoban se prijavi [neampojma]
U originalnoj temi ja sam sve popisao u word dokument koji lepo skine¹ na telefon i ima¹ SVE telefone, imena, lokacije i napomene foruma¹a koji su tamo postavili svoje kontakte.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Damnmoto


OKi

koja firma/sluzba ? VOZZI,TESLA ili AMSS?

OKi