Glavni meni

Borsko jezero moto skup

Započeo Panco.KV, 09 Jul, 2013, 00:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Panco.KV

Dal ce neko u Bojsko Jezero na skup

pit

Ja se razmisljam ako ne budem previse umoran....dolazim u petak iz Grcke pa subota Borsko jezero...ali skup je na lepom mestu a i idem nekolko godina unazad tako da najverovatnije dolazim.

Panco.KV

Ja nisam bio nikad a kazu da je lepo

pit

Ma skup je na odlicnom mestu da kazem mozda najboljem u Srbiji ali prosle godine organizator debelo zakazao....naime u obavestenju je pisalo rucak u 15 h...ja doso otprilke na vreme ...kad za rucak racku...nema nestalo pasulja ....a bilo jedno 2000 ljudi a podelili mozda 100 ili 200 porcija.....aali zato je bila rasprostta skara na 20 metara sa najgadnijim rostiljem sto sam jeo....i najskupljim,Nadam se da ce organizator ove godine da ispravi tye greske jer je mnogo ljudi bilo razocarano,.
  Kako god ja cu da ponesem klopu za ceo dan....posto na Borskom jezeru nema restorana niti sta drugo da se pojede.

Panco.KV

Ponesi i za mene da ne stavljam kofer  :D

pit


Panco.KV

Valjda ce na m M.Mitar objasniti lepo kako do Rimunije bez da lutamo  ;D

pit

E pa da on je iz Bora....eto prilke da se vidimo uzivo i razjasnimo nedoumice.

eclipse4

ako cete preko radujevca idem i ja sa vama ;)
mislim....99,9% ja idem

Panco.KV


niki64

Ja krecem sa mojom boljom polovinom u petak u Bor. Bili prosle god i stvarno je kamp fantazija.Obavezni deo opreme su kupace gace ali i nemora, moz i bez njih. M. mitar zivi tamo ali kolko kaze ne dolazi na skupove nego ide na pecanje. E sad pitanje, kako da se raspoznamo na licino mesto?
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

srbac

Ok kod Radujevca skup...

Panco.KV


eclipse4

taman svracamo do stubika i ponesemo jedno zivo prase i tamo ga bacimo na bruku,da se ne sekiramo oko hrane ako organizator zataji ;)

Panco.KV

ako ste raspolozeni da se vidimo tamo dolazim pa moze da se organizuje svasta

mareskin

Citat: eclipse4 poslato 10 Jul, 2013, 01:10
taman svracamo do stubika i ponesemo jedno zivo prase i tamo ga bacimo na bruku,da se ne sekiramo oko hrane ako organizator zataji ;)

I ja sam za to da se baci prase u jezero. Ba¹ mi ne¹to bez veze da ga koljemo, bolje da se samo udavi. Mi æemo samo da ga gurnemo u vodu.
Pro¹le godine smo bili na Borskom jezeru i koliko se seæam stvarno nije imalo nigde ni¹ta da se kupi za klopu.

Znaèi skup kod Radujevca i onda idemo dalje zajedno?

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Panco.KV


pit

Panco ti u dolasku ne moras da ides preko Zajecara nego mozes negde kod Boljevca da se iskljucis levo i izlazisi direkt pred Borsko jezero.Ima tabla zaboravio sam kako se zove Mitar ili Eklipsa verovatno znaju pa ce da ti objasne....naravno ovog puta ne preko Radujevca.

Panco.KV

Da,da znam vidjamo se na jezeru

mareskin

Citat: Panco.KV poslato 10 Jul, 2013, 10:01
Kolko si ti bolestan  ;D

Pogodio si. Celu noæ nisam oka sklopio. Sad ba¹ razmi¹ljam da odem do restorana da se najedem mesa i onda da se vratim u krevet. Vidi¹ da buncam kad sam gladan i bolestan :)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu