Glavni meni

Negotinska krajina i Rumunija uz dunav 2013

Započeo Panco.KV, 28 Jun, 2013, 14:35

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Panco.KV


Lazic

Citat: Panco.KV poslato 05 Jul, 2013, 16:06
Pite cim dobijem plusice izbrisacu ti minus a ko ti ga dao je   [thumb_down]

to je zbog pogre¹nog citata...:P Nisam ja...:D

pit

Citat: Panco.KV poslato 05 Jul, 2013, 16:06
Citat: pit poslato 05 Jul, 2013, 14:10
Citat: m.mitar poslato 05 Jul, 2013, 01:19
Ne brini,znam ja sve puteve do Kraljeva,uglavnom moram da prodjem Radujevac! [hello]
[/quote

   Drago mi je da si ukapirao da svi putevi vide u Radujevac.I stvarno mogli bi svi ucesnici u temi da se okupe u Radujevcu i isprate nas kad krenemo u EU.
Pite cim dobijem plusice izbrisacu ti minus a ko ti ga dao je   [thumb_down] a i meni ko je dao nek mi ode na ispasu



I tebi i meni moz da popusi dzordana....jebem ga u dupe strebersko...nema druga posla nego da daje ljudima minuse.

m.mitar

Pa nisam bas pratio ovo vase zezanje,ja minuseve nisam do sad nikom dao pa ni vama.Nisi mi Panco odgovorio za cubrila,bivsi kosarkas,sigurno ga poznajes

Lazic

Citat: pit poslato 05 Jul, 2013, 16:57
I tebi i meni moz da popusi dzordana....jebem ga u dupe strebersko...nema druga posla nego da daje ljudima minuse.

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]  [facepalm]


Panco.KV

Citat: m.mitar poslato 05 Jul, 2013, 17:26
Pa nisam bas pratio ovo vase zezanje,ja minuseve nisam do sad nikom dao pa ni vama.Nisi mi Panco odgovorio za cubrila,bivsi kosarkas,sigurno ga poznajes
ako ima neki nadimak ili kako se zove radnja

m.mitar

Ma on je imao ili jos ima stovariste drvene gradje,uglavnom orahove  elemente je izvozio u Italiju

pit

Citat: Laziæ poslato 05 Jul, 2013, 17:35
Citat: pit poslato 05 Jul, 2013, 16:57
I tebi i meni moz da popusi dzordana....jebem ga u dupe strebersko...nema druga posla nego da daje ljudima minuse.

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]  [facepalm]



         Zna se ko ovde daje minuse... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]i pusi dzordana.

Mik

A jel moze jedna tema samo za ovo:

Citat: eclipse4 poslato 04 Jul, 2013, 19:43
kad dodjete icicemo na jedno mesto u rumuniju veoma blizu,ja nisam bio al su mi rekli prijatelji,dakle plaza je luhuhudnica......pitchke na sve strane,polugole i gole...

mozda se desi da skoknem ovih dana cisto da izvidim teren i vratim se....ako se ne ozenim tamo :)


Evo : ++++++++++
[cheers]

UFF

da jebem i njega i njegove drugare minusarske neka mi ga popuse svi   :)

eclipse4

pa cekaj uffe kako to svi,sta smo mi krivi u svemu ovome (koji ne dajemo minuse) da nam tako kazes? lol

UFF

ma bre samo drugari od tog lika sto minusira  ;)

pit

Au kakav si ti zlojeb...a meni kazes da sam gej...ja samo daj`em dusmanima da ga puse dzordana...daleko od toga da bi jebo zivog coveka.

Panco.KV

Dupe je dupe sve isto ko je bio u corki zna  :D

m.mitar

U bre Panco,to iz licnog iskustva ,a? [rofl]

Panco.KV

Naravno ali ja sam taj koji je bio zadnji  ;)

m.mitar

Uh,brate,vise mi nije do nikakvih zezanja,drugar mi je umro,zakovala ga 2 infarkta nocas!Pozz! :(

Panco.KV

Zao mi je JBG ko zna kako ce se tek izvrcemo sa cim su nas sve gadjali

m.mitar

Jbg,strasno!
Zaboravio sam da ti kazem,video sam lift kod jednog drugara iz negotina ,crvene je boje,isti kao tvoj,ali mi je rekao da ga je uzeo u nemackoj.E sad da li me laze ili .....uglavnom lepo izgleda ! [thumb_up]

Panco.KV

Radio sam izvoz za Nremacku pre par godina