Glavni meni

Negotinska krajina i Rumunija uz dunav 2013

Započeo Panco.KV, 28 Jun, 2013, 14:35

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Panco.KV

Yoya i ja idemo a najverovatnije 99% produzavamo za Segedin i Budimpestu pa ako je neko zainteresovan da ne bude jao super a mii

mareskin

Citat: Panco.KV poslato 28 Jun, 2013, 14:51
Yoya i ja idemo a najverovatnije 99% produzavamo za Segedin i Budimpestu pa ako je neko zainteresovan da ne bude jao super a mii

A kad se ide?
Okaèi mapu koju si planirao do Segedina i Budimpe¹te.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu


mareskin


Sve u tri dana?
Mo¾da je malo zgusnut raspored. Mada, meni ne smeta ako se dugo vozi. Ni¹ta me ne ¾ulja :)

Kad bi se i¹lo? Zainteresovan sam za svaku lepu vo¾nju.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Panco.KV

E to jos nije precizirano ali iduceg meseca pocetak

Darko

ja bih vam se prikljucio ... npr , kod mladenovca , napravio ceo ovaj krug sa vama , i od Pozarevca se vratio za BG , ako picite dalje za Segedin.... spavanje mogu da obezbedim kod mene u Zajecaru , uz pivo,rostilj i ribu ;) ...samo bi bilo dobro da se taj datum sto pre precizira da organizujem sebi zivot tada  [doh]

mareskin


Meni je ovo extra tura. Kad bi moglo bar jo¹ jedan dan da se izboksuje i da se malo vi¹e obiðe bilo bi super.

Posle na¹e vo¾nje na Durmitor nema sumnje da æe biti odlièno dru¾enje. Ovaj put idem solo na motoru, pa æete me manje èekati ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin


Mogli bi laganica da produ¾imo do Beèa ako bi produ¾ili jo¹ jedan dan (2-3 sata vo¾nje)? Mogu da cimnem snajkinog burazera u Beèu da mo¾da tamo noæimo?

Bitno je da ne bude previ¹e ljudi. Onda ba¹ mora da se pravi mnogo kompromisa.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

pit

  Kako ste poceli ako se prijawi neko ko ima tecu u Berlinu odoste cas posla do tamo.

Panco.KV

#10
Citat: mareskin poslato 28 Jun, 2013, 17:47

Mogli bi laganica da produ¾imo do Beèa ako bi produ¾ili jo¹ jedan dan (2-3 sata vo¾nje)? Mogu da cimnem snajkinog burazera u Beèu da mo¾da tamo noæimo?

Bitno je da ne bude previ¹e ljudi. Onda ba¹ mora da se pravi mnogo kompromisa.
Ja sam i mislio o tome ustvari Yoya je to rekao ajmo do Beca autoput 1,5 sati voznje cas nije problem ja sam za u Budimpesti imamo spavanje i zezanje kod moje prijateljice radi tamo ,bili smo ono neka sega u Nemackoj pa ostali dobro kontaktirao sam je.

pit

Citat: Panco.KV poslato 28 Jun, 2013, 18:18
Citat: mareskin poslato 28 Jun, 2013, 17:47

Mogli bi laganica da produ¾imo do Beèa ako bi produ¾ili jo¹ jedan dan (2-3 sata vo¾nje)? Mogu da cimnem snajkinog burazera u Beèu da mo¾da tamo noæimo?

Bitno je da ne bude previ¹e ljudi. Onda ba¹ mora da se pravi mnogo kompromisa.
Ja sam i mislio o tome ustvari Yoya je to rekao ajmo do Beca autoput 1,5 sati voznje cas nije problem ja sam za


    Sta bre 1.5 ..ja ako idem sa wama to je plafon sat wremena...ima Mareskinu da prosirimo widike.

Panco.KV

#12
 Nece ovog puta ici sinovac tako da ce ici mnogo nego brze ti si bio Pite taj deo gde da se svrati do Beca da se malo uziva  

mareskin

Citat: Panco.KV poslato 28 Jun, 2013, 19:06
Nece ovog puta ici sinovac tako da ce ici mnogo nego brze ti si bio Pite taj deo gde da se svrati do Beca da se malo uziva 

Da svratimo negde na burek? ;)

Samo da zna¹ da mi se sinovac ozbiljno primio na motor. Veæ se raspituje o motorima i o cenama.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Panco.KV

Ako prvo da kupi motor a tek za par godina da mu das kljuc od motora

m.mitar

E pa malo treba da ispravite ovu rutu!Od Zajecara mozete preko Vrazogrnca da izadjete na novi put,posle Vrazogrnca ka Rgotini doci cete do jednog nadvoznjaka i onda skrenete desno za Negotin jer je put kroz Rgotinu zatvoren odavno!Osim ako ne ponesete neku rampu da preskocite ogradu puta!Onda od Negotina preko Radujevca mozete da izadjete u Prahovo,mada koliko se secam put nije mnogo dobar bio ni pre 15 godina dok sam tamo isao u ribolov.Od Prahova mozete da izadjete u Samarinovac i tim putem do HE Djerdap 2,gde na ulazu u HE skrenete posle nadvoznjaka levo i iznad Dusanovca opet izadjete na glavni put za Kladovo(do koga ste mogli i da produzite pravo bez skretanja kroz Negotin)Put od HE djerdap 2 do Brze palanke ne znam koliko je prohodan,to je stari put koji je potopljen prilikom gradnje Djerdapa 2,ali mozda moze da se prodje,posto ima dosta vikendica tamo,znaci neki enduro ili kros!Kad dodjete do Milutinovca,mozete starim putem preko Vajuge do Kladova,to vam je sve pored Dunava i posle gde vam je volja.Toliko od mene,da ne prodjete kao jedan Rumun sa sleperom koji je zbog navigacije koja nije azurirana zaglavio sleper na Kusjaku(tu imam vikendicu,to je odmah posle HE Djerdap 2)i satima se mucio da se vrati napravi put!Pozdrav i razmislite o ovom sto sam vam napisao!

eclipse4

naucio si ih kako da idu sve u cik cak hehehehe

pit


Panco.KV

M.Mitar hvala na savetu poslusacemo , nego jel neko zna kako ja da se iskljucim na put za Nagotin kad dodjem do Stalaca jel je uradjena neka obilaznica ,posle mi nije problem do Nemacke da idem ,jebala ih obilaznica ne bih da pogresim .

m.mitar

Ne nego sam im objasnio da nije sve kao sto je prikazano na google,tamo su jos ucrtani putevi koji nisu u upotrebi 20 godina.Kako su planirali put,isli bi i po njivama! [facepalm]
Ne znam kojim motorima planiraju da putuju,ali za neke deonice treba yamaha super tenere!Mogu lepo iz Zajecara pravo za Kladovo i usput da obidju Rajacke pimnice,ako vole dobro vino,pre toga da pre Boljevca odmore u motelu Rtanj na gibanicu i ovcje kiselo mleko....Pokojni cale je iz Ilina kod Boljevca,pa znam taj deo dobro,keva iz Vrazogrnca,isto znam taj deo dobro a zena iz Dusanovca kod Negotina+sam ribolovac i poznajem dobro taj deo obale Dunava.Mozda treba jos nesto da dodam da ih ne lazem u vezi puta?Radim u EMS-u i odrzavam postrojenja na HE djerdap 1 i 2,tako da cesto putujem do tamo iz Bora. [cheers]