Glavni meni

kupujem delove za gs1100 katanu...gsx....81-83

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 28 Jun, 2013, 07:18

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

dakle trebaju mi neki delovi...ne mnogo ali i ono sto imam kad bih nasao u boljem stanju bi kupio.....ako znate nekog ko ima taj motor u delovima.....

17 incni zadnji tocak od katane 1100 petokraka zvezda
prekidaci i rucica gasa
bravica sedista
cep rezervoara
maska (imam ali je pravljena)
far
satovi
instalacija (katastrofalno stanje)

064 11 736 11
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Havarisan


ЯЭВОЛУТИОН

ne moze...sve drugacije...a imam ja gsx750 es skoro ceo u parcicima....nego sta si uradio sa onim delovima od Kawe matore...nesto me nekrofilia uhvatila pa da ti otkupim to na kilo :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Havarisan


ЯЭВОЛУТИОН

ona z1r sto si je sa ramom isecenim dovezao iz nemacke :)...agregat u gajbicama i to...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Sasa_Nis

Imam za katanu 1100 masku, male bocne   stranice, far, rep, radilici,u, prednje staapove, zadnju aluminijumsku viljusku , jedne bregastu i jos neke sitnice. Javi se cenaa ce biti dogovor. 018 274 381.

farbach


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Sasa_Nis poslato 28 Jun, 2013, 18:58
Imam za katanu 1100 masku, male bocne   stranice, far, rep, radilici,u, prednje staapove, zadnju aluminijumsku viljusku , jedne bregastu i jos neke sitnice. Javi se cenaa ce biti dogovor. 018 274 381.
zovem u ponedeljak.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

@farbach

dvoumio sam se izmedju restomoda i restauracije.....ici cemo ipak na original....znam sve mane starog ogibljenja i kocnica, ali nema vise katana na ulici....ja u beogradu znam da postoje dve.....jedna je u Barajevu a druga je vlasnistvo gazde Interspeeda.....nije ih nikada ni bilo nesto mnogo...imao je Dule Katana...i jos se par secam u Srbiji....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

gogo42

Sampion BiH 125sp-2009
Vozac - Trkac za Svoju Dusu - Opustena Varijanta

metarex

boga mi ima da se namucis dok nadjes satove. a nisu bas ni jeftini
http://rottisbikestube.de/shop/images/M89-o_o070.jpg
ovaj je 190 jevreja i koliko sam video jedan je od jeftinijih. onaj okrugli taho je jos skuplji.
e sad ne znam koji je za tvoju katanu
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

ЯЭВОЛУТИОН

zanimaju me ovakvi satovi

http://i.ebayimg.com/00/s/NDUxWDYwMA==/z/C2IAAOxycERRmGSw/$%28KGrHqZ,!qgFF5ClCvC6BRmGSw,bfQ~~60_35.JPG

nije hitno pa cu sacekati neke povoljne....ima tujos mnogo posla.....trenutno su satovi najmanja briga..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Havarisan

Citat: metarex poslato 29 Jun, 2013, 21:54
boga mi ima da se namucis dok nadjes satove. a nisu bas ni jeftini
http://rottisbikestube.de/shop/images/M89-o_o070.jpg
ovaj je 190 jevreja i koliko sam video jedan je od jeftinijih. onaj okrugli taho je jos skuplji.
e sad ne znam koji je za tvoju katanu

mogu ti naci ovakve satove

gogo42

u to vrijeme digitalac koji pokazuje u kojoj je brzin,,,, SVAKA IM CAST
Sampion BiH 125sp-2009
Vozac - Trkac za Svoju Dusu - Opustena Varijanta

Havarisan

sta recu za onu hondu vf750S i njene satove jbt

krsta63

Citat: gogo42 poslato 30 Jun, 2013, 00:59
u to vrijeme digitalac koji pokazuje u kojoj je brzin,,,, SVAKA IM CAST
Satovi su od GSX750ES iz 1983. Suzuki je prvi put imao takav digitalni pokazivac brzine jos 1976. na GS400 (zbog 6. brzine).


metarex

#17
http://i53.tinypic.com/ojotv7.jpg
ovi su jos redji.
inace pokazivac brzine je kod suzukija jedno vreme bio standard tako da ga ima i moj gs a imao ga je i gsx kojeg sam kupio bez satova i posto su cene ohoho ugradim na njega satove od yamahe xs. svi stari japanci imaju K vrednost 1.4 tako da pase tj pokazuje tacnu brzinu
http://www.suzuki-gs.de/phpBB2/userpix/1839_tacho001_2.jpg
ovo su gs satovi
edit:
a da, da  ne zaboravim, sto se tice zadnje felne, pase ti felna od gs serije. mislim da ces njih lakse naci nego za katanu
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

ЯЭВОЛУТИОН

zadnja felna nadjena 17 i zamenjena....to smo resili....neki momak mi obecao far i originalni nosac....tako da otprilike i je i to reseno....preostaju gomile gumica i mehanizam choka  kao i satovi....i islim da cu pre da ih nadjem ovde nego preko po normalnoj ceni....preko ih prodaju obicno ovi sto rasturaju motore...pa su cene nakupacke.....to garnat stoji na nekoj polici jer je skinut sa motora ...to je nekada smatrano ruznim satom.....dobro mozda je i sada ruzan, ali na ovom motoru je original najlepsi....

p.s.
sto je najstrasnije imam plocu....u dobrom stanju....nedostaje mi sve ostalo....lakse bih podneo da nemam nista....ovako me samo podseca da nedostaje...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

perlx

Za instalaciju pozovi Mileta, mozes i boju da biras.