Glavni meni

Sakupimo pare za forum

Započeo con3, 24 Jun, 2013, 21:47

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

VR 46

Mogao si i zmiju da das uff-u,on bi to upario pa posle prodao i eto love za forum  ;D
Twist of wrist!

Kanarinac

Juce forum opet nije radio neko vreme, pricao sam sa uffom, ovo resenje koje sad imamo ce raditi, ali ce problema biti sve vise. Kako sam ga razumeo, cena za dedicated server je 50ak evra mesecno, to mu dodje nekih 6000 dinara. Ajde da se skupimo nas 10-15 i da uletimo sa po 500 din i da resimo to napokon. Sve je ovo na dobrovoljnoj bazi, kad se skupi nas 15ak tema moze da se zakljuca i to je to. Ja cu preuzeti na sebe da vas cimam svaki mesec da date kintu :) Da ne bi mnogo palamudili, pravimo spisak pa ko se prijavi. Da se razumemo, svi mi koji dajemo pare ne postajemo suvlasnici foruma niti dobijamo neke beneficije, sve ostaje isto. Svi volimo da se druzimo ovde, a da bi funkcionisalo sve kako treba moramo da odradimo ovo, a to je vec ozbiljnija cifra.
Eto tako :)

1. Kanarinac

goranvojska


Kanarinac


Lazic

Kad bi se skupilo 100-150, to bi svako èak i Kostiæ mogao da podnese... Ovako drama... Al' ako se Srbi slo¾e izbiæe treæi svetski rat, tako da je bolje da preventivno zatvorimo forum... ©to je sigurno, sigurno je...

ЯЭВОЛУТИОН

ja bez suvlasnickog dela necu ni da pricam....posto UFF ne zeli da se odrekne da bude gazda, a nece da kaci reklame po forumu...sto bi pokrilo troskove....onda hocemo akcionarsko drustvo....neprofitabilno ali akcionarsko drustvo.....necu ja da finansiram forum a UUf da ga proda i da se obogati...

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

metarex

i ja cu se ucipim al mi morate reci kako pare da posaljem. ja bi najradije paypal al kome da saljem?
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

metarex

Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

Hohštapler

jbg, svi vole ovaj forum, al kad se treba odreci 2 kutije pljuga o¹ kurac... pljujte Uffa kolko hoæete da je GAZDA ali on puca svoj ke¹ i tonu svoga vremena da bi mi mogli da kenjamo ovde. Kad bi nas se prijavilo 20 onda bi i cifra bila sme¹na...
Al jebi ga...
ja sam preko ovoga foruma upoznao more dobrih ljudi i sklopio prijateljstva za ceo ¾ivot.

1. Kanarinac
2. Goranvojska
3. metarex
4. Ho¹tapler
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

borkos

Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

goranvojska


mkt

1. Kanarinac
2. Goranvojska
3. metarex
4.borkos
5.mkt

Kanarinac

Ne treba nas 150 jer nas se toliko nece javiti, a i ko ce da juri tolike ljude. Ovako nas 15 svaki mesec izdvoji po 400 dinara i kraj. U principu se svi medjusobno znamo, pare mogu da se uplate na racun ili post netom i to je to. Sve je ovo na dobrovoljnoj bazi, tako da nema deljenja akcija :D

@ matarex
Kod nas paypal i dalje radi kao kita, sto se mene tice, mogu ja da dajem umesto tebe, pa kada dodjes u Srbiju uplatis mi na racun ili ako prolazis kroz Bg svratis na pivo :)

mkt


Kanarinac

Ajde da vidim sa Uffom jel hoce na njegov racun ili na moj ili postnet sta je kome lakse.

Ali sacekaj sa uplatom dok se ne sakupi nas 15 pa  cemo onda

Hattrick

Ovako 3 stvari:
1) Naravno da ucestvujem, i prosli put sam rekao da nije fer da UFF sve sam finansijski snosi, a ne vuce (bar za sada) ama bas nikakvu finansijsku korist od sveg ovog cirkusa  :)
2) Ko hoce kada se bude "tehnicki" utanacilo sta kako koliko kada, moze da uplati na moj Paypal racun, pa cu ja pobeci sa parama, ovaj proslediti novac kome treba  :)
3) Mogu da obezbedim za forum dedicated server sa 100mbps UP/DOWN konekcijom, core i5 3740, 2.67ghz, 16gb, 2Tb, za ukupno 25€ mesecno, sa time sto neko mora da zasuce rukave da sve to prebaci na taj server, od kreiranja baze do svega ostalog. Server je pravi dedicated, znaci potpuno prazan, pa svako stavlja sve sta hoce od OS-a pa nadalje. Ako postoji volja/zelja za ovakvim necime, tu sam ;D

Kanarinac

Matarex mi je upravo uplatio 5 evra na paypal, nemam predstavu kako da podignem, ali nema veze potrosice se za nesto, a ja cu dati umesto njega

metarex

Citat: Kanarinac poslato 24 Jun, 2015, 00:02
Ne treba nas 150 jer nas se toliko nece javiti, a i ko ce da juri tolike ljude. Ovako nas 15 svaki mesec izdvoji po 400 dinara i kraj. U principu se svi medjusobno znamo, pare mogu da se uplate na racun ili post netom i to je to. Sve je ovo na dobrovoljnoj bazi, tako da nema deljenja akcija :D

@ matarex
Kod nas paypal i dalje radi kao kita, sto se mene tice, mogu ja da dajem umesto tebe, pa kada dodjes u Srbiju uplatis mi na racun ili ako prolazis kroz Bg svratis na pivo :)

oce na pivo !!! [cheers] [cheers] [cheers]
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

metarex

#458
Citat: Kanarinac poslato 24 Jun, 2015, 00:31
Matarex mi je upravo uplatio 5 evra na paypal, nemam predstavu kako da podignem, ali nema veze potrosice se za nesto, a ja cu dati umesto njega

mozda i server moze  da se plati paypalom? u svakom slucaju meni ovako najlakse i najbrze nego da se zajebavam sa bankom za sicu... uzmu vise provizije...

edit:

sad nesto razmisljam... na paypalu imas opciju podizanja novca odnosno, prebacivanja na racun sa kojim si paypal registrovao. probaj to pa ako ide onda nije problem a ako ne smoslicemo nesto drugo
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

Hattrick

Najbolje da kesh stigne do UFF-a ili ko je vec zaduzen za finansijsku stranu, pa on posle lagano karticom placa server.