Glavni meni

Sakupimo pare za forum

Započeo con3, 24 Jun, 2013, 21:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Major

Citat: Panco.KV poslato 03 Jul, 2013, 10:49
Pa zar ovo nije vrhunac nadrkavanja da neko moze da kaze i da nadrkava i napusava drugog i sta ako je admin ...nista...... e pa momci ovo ide u nekom jadnom pravcu nece to bas tako da moze ...bar se nadam a u sebe sam siguran  [nono]

Slazem se za ovo. Ako si admin nemas prava da krsis pravila foruma ili cemo da pocnemo pricu kao oni cije se ime ne spominje..


mareskin

Citat: Ivan1979 poslato 03 Jul, 2013, 11:16
Citat: Panco.KV poslato 03 Jul, 2013, 10:52
Znate kada sam ja sakupljao pare za bracu iz Ivanjice niko nije pitao jeli sta ovo ,sta ono,gde su pare jel sam sve na papir ,slikao i javno.Moj dobronameran savet je sve sto se sakupi na papir poimenice a sta pretekne opet na papir i javno....I NIKO NECE IMAT PRAVO da spomene nista.DOBRONAMERAN SAM pare nisam dao jel sam se kasno ukljucio ali ako treba ili zafali neka se kaze i tu sam :Ziveli vi meni svi.

E Panco Panco, i da se okaci ceo elaborat gde su pare otisle uvek, ali uvek se nadje bar po jedan "Plazmeni"  koji  ce minirati akciju cisto iz zabave.

Nego, koliko je preteklo za pivo i kurave ?  ;D
[cheers]

Ivane, bojim se da neæe preteæi za pivo i kurave, pa æemo morati sve sami [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Citat: Major poslato 03 Jul, 2013, 11:23
Citat: Panco.KV poslato 03 Jul, 2013, 10:49
Pa zar ovo nije vrhunac nadrkavanja da neko moze da kaze i da nadrkava i napusava drugog i sta ako je admin ...nista...... e pa momci ovo ide u nekom jadnom pravcu nece to bas tako da moze ...bar se nadam a u sebe sam siguran  [nono]

Slazem se za ovo. Ako si admin nemas prava da krsis pravila foruma ili cemo da pocnemo pricu kao oni cije se ime ne spominje..



Admini treba da se samobanuju ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

juga

Mislim da je tema otisla u qrac.Hosting je placen, ko je dao, dao je, ko nije i nece i kraj price. Videcemo kako cemo dalje.

pit

Citat: CBRR1 poslato 03 Jul, 2013, 01:15
plazma najebo si,sada imas dvojicu preko grane koji ce te polomiti ko picku,prvi je Andrejrr sto si mu izdepilirao motor,a drugi je Ivan sszgo...plazma poznat kao gotivan klinac,ali pogresno shvacen...aj da iskoristim situaciju a da ne popijem ban...napasi se i meni muda... Ahahahaahaahahaahah

    Buhahahahahahah buahahahah ti si moj idol CBRR 1...kako ti samo pade na pamet....e ali da znas da Plazma nije los decko i ja necu da ga napasujem mudima ali mu obecavam kupanje u ladnu Moravu iduce godine ...naravno sve uz zezanje..pa mi smo svi drugari pa ce i kupanje da bude drugarsko..ali garant.

Kengur

pit
ranko

Ko je bre isao na kurs bezbedne voznje? Nesto ste pomesali... :)

Od okupljanja na bjb, bio sam samo kad se islo u Sremcicu....

A da, ko pase muda cuda? :)

balcan girl

meni samo nije jasno gde bambi vidi da su admini trazili pare :D svo vreme prica kako su oni trazili kintu i trazi profakturu a u stvari je con otvorio temu za placanje hostinga uff je na samom startu rekao da nikome nece da trazi pare ko je smatrao da treba da da taj je dao i smorili ste vise a taman smo lepo krenuli da pricamo o sisama a da sto rece ivan 123456789 ja ako dodjem sledece nedelje jel ostalo za kurve majkuuuu muuuuu?
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin

Sise...

Tako mala reč, a toliko mnogo znači ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

jevta

Ako su male bez mene. [thumb_down]
Za velike uvek [balavi]

con3

Citat: balcan girl poslato 03 Jul, 2013, 13:33
meni samo nije jasno gde bambi vidi da su admini trazili pare :D svo vreme prica kako su oni trazili kintu i trazi profakturu a u stvari je con otvorio temu za placanje hostinga uff je na samom startu rekao da nikome nece da trazi pare ko je smatrao da treba da da taj je dao i smorili ste vise a taman smo lepo krenuli da pricamo o sisama a da sto rece ivan 123456789 ja ako dodjem sledece nedelje jel ostalo za kurve majkuuuu muuuuu?
Drugari kacim slike mog NOVOG ktm-a ;D

clutch&brake

pa samo te gledam dokle ces :P
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Panco.KV

#351
I ja se pridruzujem pretnjama Plazmici iz razloga sto mi je stegao krvnicki ruku preksinoc na Terazijama dok smo sedeli.Nisam mogao da se oporavim i da vozim .Neka sam izabere Dunav...Sava ili USCE dveju reka da znam zbog iznajmljivanja camca. :D :D :D

Lazic


Panco.KV

Plazmice svi ti prete ..ko ij jjjjj mlad si vitak brz podjebavaj i kad pojure ti bezanija i opet sve dok te ne uhvate e onda JBG

Panco.KV

Ovom prilikom bih hteo da se zahvalim Yoyi sto mi je dao juce motor da odem do Zrenjanina i da zavrsavam moje poslove po BG uz to nije mi dao ni gorivo da sipam.YOYA HVALA TI  [cheers]

aleks89rd

Citat: Panco.KV poslato 03 Jul, 2013, 15:10
Ovom prilikom bih hteo da se zahvalim Yoyi sto mi je dao juce motor da odem do Zrenjanina i da zavrsavam moje poslove po BG uz to nije mi dao ni gorivo da sipam.YOYA HVALA TI  [cheers]

javi se kad budes mogao da ti dam zakrivljenu plocicu za gopro, niste dosli ono vece [prebicute]

Panco.KV

Citat: Major poslato 03 Jul, 2013, 11:23
Citat: Panco.KV poslato 03 Jul, 2013, 10:49
Pa zar ovo nije vrhunac nadrkavanja da neko moze da kaze i da nadrkava i napusava drugog i sta ako je admin ...nista...... e pa momci ovo ide u nekom jadnom pravcu nece to bas tako da moze ...bar se nadam a u sebe sam siguran  [nono]

Slazem se za ovo. Ako si admin nemas prava da krsis pravila foruma ili cemo da pocnemo pricu kao oni cije se ime ne spominje..


A sto se mene tice mogu i da kazem ime nije problem nilek

Panco.KV

Citat: aleks89rd poslato 03 Jul, 2013, 15:13
Citat: Panco.KV poslato 03 Jul, 2013, 15:10
Ovom prilikom bih hteo da se zahvalim Yoyi sto mi je dao juce motor da odem do Zrenjanina i da zavrsavam moje poslove po BG uz to nije mi dao ni gorivo da sipam.YOYA HVALA TI  [cheers]

javi se kad budes mogao da ti dam zakrivljenu plocicu za gopro, niste dosli ono vece [prebicute]
Yoya rece da ce da svrati do tebe da uzme i ostala mi vrecica za kacigu kod Majora.


I voleo bi slova crvene boje da mi budu podseti me na mladost i SPS ako treba da se plati nekom za to nije problem samo da zavrsimo .

Major

Citat: Panco.KV poslato 03 Jul, 2013, 14:56
I ja se pridruzujem pretnjama Plazmici iz razloga sto mi je stegao krvnicki ruku preksinoc na Terazijama dok smo sedeli.Nisam mogao da se oporavim i da vozim .Neka sam izabere Dunav...Sava ili USCE dveju reka da znam zbog iznajmljivanja camca. :D :D :D

[rofl] vi bre niste normalni [rofl]

Citat: Panco.KV poslato 03 Jul, 2013, 15:14
Yoya rece da ce da svrati do tebe da uzme i ostala mi vrecica za kacigu kod Majora.

To je verovatno u Yoyinom rancu :)

CBRR1


Mobilni preplatnik (plazma) trenutno nije dostupan...na ispasi je a svi znamo cega... :)