Glavni meni

Pad u Velikom Gradistu

Započeo nuadal85, 21 Jun, 2013, 12:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

nuadal85


Major

Tragedija zbog gluposti..

A inace bila je ova vest u "sta stampa stampa"

dzimika

bilo je u temi o stampi, stim sto ovo treba u crnu hroniku

mkt

kako to ne prodajete hondu  [neampojma] [neampojma]

mt:s

Njihova honda je uèestvovala u dogadjaju?

nuadal85

Yeap, surak je vozio istu..

Bishke

ma daj bre,ovaj Kurir treba zabraniti kao sto treba zabraniti Farmu i VB !

Niko ne zna tacnu pricu kako i sta,a oni jedino znaju da su oni otisli u kafic,pricali,da joj je to novi decko itd itd itd itd

I bas mu je rekla,nemoj da stajes pretucice te...

Znaci poginula je devojcica i to je kraj price...a kako je i sta je bilo to niko ne zna....pa cak ni ovaj smrdljivi Kurir !
You should do one thing every day that scares you

nuadal85

Valjda znam ja kako je, surak mi je, svakodnevno pricamo.. Ovaj link sam postavio jer je najpriblizniji prici..

Zasto je nemoguce da mu je rekla da ne staje?? Taj isti otac je zvao bivseg i rekao mu da ce mu polomiti kosti ako ga vidi jos jednom a posto su oboje vozili motor...


Bishke

@nuadal85 ne poznajem te niti sam ista rekao za tebe.

Govorim o stampi koja prica sve i svasta...moze da bude istina a moze i da ne bude !

Primer : Moj pokojni kum,je imao udes,tj u toku voznje ga strefio infarkt i samo je produzio na krivini u zidic gde se nalazila jedna devojcica...devojcica se pomerila sa strane ali se verovatno ugruvala ili sta vec pa su je odevzli kolima hitne pomoci na pregled.Vozio je plavu ford Sieru.
Novine su napisale,kako je auto udario devojcicu koja je prevezena u urgentni centar sa povredama i da je opsta frka oko nje.Naravno napisali su kao da je vozac bio nemaran ili da je neprilagodjena brzina,ne secam se tacno bilo je davno..Nisu napisali ni ispavno koji je auto u pitanju !

Poenta price je o stampi i lazima...
You should do one thing every day that scares you