Glavni meni

space shuttle...discovery...vase misljenje

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 21 Jun, 2013, 11:14

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

velja

E jebi ga. Ja nakucao u drugom tabu temu da mi pomognete da nadjem neka kola za 2-2.5k i ¹ta sad da radim da zatvorim tab? ©to ste bre na kraj srca, a bio sam siguran da ovde ima pametnijih po pitanju polovnih kola od mene.

MIGE

nemoj samo uzimati od preprodavaca...ko zna koliko je presao...trebalo bi proveriti trap i ostale gluposti...da li treba mozda malo dopuniti klimu...nikako  ne treba uzimati od onih " koji dognaju auta ozgo bez airbaga pa onda treba naci krpaca airbagova koji ce uradit airbag i kilometrazu pa da se  to moz gonjat"...njih ces vec prepoznati ...okolina bataje,pazove,novog sada,altine,busija,banovaca itd  ;) ;)


Lazic

glup sam, vidim na poèetku sam dao Goranu plus, a ne seæam se teme, èitam pa vidim "rahmetli" Nadu i ¹abanaRR, taman se obradovao, vidi povampirili se, kad ono 2012-ta...:o [facepalm]

castor

Ja mislim da treba¹ da pita¹ èlan iz Ðogani familija. Jbga, oni su na Mars palili jo¹ prije 20 godina. A mogu da ti daju i turistièke smjernice kad stigne¹ na Mars ¹ta da obiðe¹, ¹ta da ne obiðe¹ i tako to… Jbga, info iz prve ruke je bolji od navigacije, ipak...
It's the ride that matters, not the bike…

ЯЭВОЛУТИОН

kupljeno...moze lock....uzet "Columbia" beli sa crnim nosem.....dobio sam ga povoljno...jedino sto je u delovima pa moram da ga sklopim....neki LEGO edition....hvala svima na savetima :)
evo slika


http://www.spacenews.com/sites/spacenews.com/files/images/articles/ColumbiaDebris4x3_NASA.jpg
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

monsterbnt

Pazi da ti to cigani ne razvuku dok ga ne sklopis. Srecno da se navozas sa istim.
Smrt SVIMA!!!!

castor

Ako je povoljno, onda nije problem ¹to fali dijelova… :P :P :P
It's the ride that matters, not the bike…

easy

a gde je andrejerererer nestao, nisam u toku?

pit


Uncle Bob

Citat: easy poslato 23 Jun, 2013, 14:45
a gde je andrejerererer nestao, nisam u toku?
U Parizu tra¾i pauke. ;D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Lazic

Citat: easy poslato 23 Jun, 2013, 14:45
a gde je andrejerererer nestao, nisam u toku?

Mala deca, naljutio se na "nekoga" zbog nepo¹tovanja pravila u paintbol-u...:o [facepalm]

A i Nada se naljutila na "nekoga", zbog instagrama...:o[facepalm] Takoðe deèija posla...

goranvojska

Citat: Laziæ poslato 24 Jun, 2013, 11:39
Citat: easy poslato 23 Jun, 2013, 14:45
a gde je andrejerererer nestao, nisam u toku?

Mala deca, naljutio se na "nekoga" zbog nepo¹tovanja pravila u paintbol-u...:o [facepalm]

A i Nada se naljutila na "nekoga", zbog instagrama...:o[facepalm] Takoðe deèija posla...
pa nisu normalni oboje.

easy