Glavni meni

Grobnik - Vuka¹in Bajiæ

Započeo rboban, 18 Jun, 2013, 22:06

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

rboban

Ride It Like You Stole It

rboban

Ride It Like You Stole It

Radanovic

Bio sam na trkama

Mali Vugrinec pao u subotu i slomio 3 prsta

rboban

Onda daj jo¹ detalja iz prve ruke...
Ride It Like You Stole It

Radanovic

Prvo su vo¾ene trke old-timera , u jednoj trci je bilo preko 30 vozaèa . Zatim je bila prva trka svjetskog prvenstva u prikolièarima , bila je crvena zastava zbog pada ekipe iz Njemaèke ... idu i ti prikolièari to nije normalno  :o
onda su vo¾ene klase 125SP i 125GP/moto 3 zajedno , u 125 SP pobjedio Luca Tommasini , Ðorðe Rakiæ 3. s tim da se fino ganjao sa austrijancem na KTM-u 125GP , Vugrinec da nije pao startao bi prvi , na kvalifikacijama imao sekundu prednosti ispred Tomasinia
u 125GP/moto3 prvi bio Gabriele Gnani ( èovjek ima 50+ godina , i motor koji vozi je kuæna radinost  :D )

klase 600 stock i Supersport vo¾ene zajedno , u stock600 prvi bio slovenac Luka Deèko ispred Tomasinia i Kispatakia ( vozio prije 2-3 godine svjetski superbike na Brnu )
u supersportu pobjedio Roter na Suzukiu

stock 1000 , pobjedio Jerman ispred Fille i Choya ... Dario Horvat imao ru¾an pad , na sreæu sve je OK
Vuka¹in je fino bio krenuo , ali mislim da nebi mogao pratiti ritam prvih 6-7 vozaèa i da nije pao bio bi negdje oko 8-9 mjesta
u svakom sluèaju dobro iskustvo za njega i biæe vi¹e sreæe drugi put

Superbike ... Jerman razvalio , drugi Hablich na Kawasakiu koji je katastrofa startao i dugo se probijao do drugog mjesta , treæi Pro¹enik koji je 2-3 kruga prije kraja prestigao Camleka

rboban

Ride It Like You Stole It

Gašpar


idanijel

Dali znate da je Rekord staze od 1,29,220 min postavio Waine Rainey 1990 na yamahi 500 2t  zadao zadatak svima i odolevao 7000 dana  [klanjam_se]

Peki

Citat: idanijel poslato 17 Avgust, 2014, 23:35
Dali znate da je Rekord staze od 1,29,220 min postavio Waine Rainey 1990 na yamahi 500 2t  zadao zadatak svima i odolevao 7000 dana  [klanjam_se]

Ipak treba reæi da je to bila poslednja godina kada su se vozile trke svetski ¹ampionat u motociklizmu.

Pretpostavljam da su se od tada na Grobniku vrtele samo sbk i ss ma¹ine

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

goranvojska