Glavni meni

K: MT-03, Pegaso Strada ili Pegaso Trail

Započeo sargeras, 18 Jun, 2013, 01:37

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Bori¹a

nema veze, ja bih r1 vozio samo malo po gradu, ono da vide klinke da se loze, samo prva brzina, ja se plasim brze voznje a i roditelji i rodbina tu nece motor koji ide preko 50kmh..

Chris_SM


sargeras

Trail, ako imas, baci ovde slike kad bude pa ce se dogovaramo. ;)

Bori¹a

Citat: Chris_SM poslato 18 Jun, 2013, 18:57
mislis vozio bi ga do pijace :D

pa dobro dao bih mojima da odu da se provozaju, al da ne teraju preko dzombe

Chris_SM

pa ako ce ga teraju po dzombama uzmi trail tvojima(pre nego sto ga ovaj uzme) :D
Mozda ti Cbrr1 da neki popust :)

Bori¹a

ti nista ne citas, pa nece ribe na trail breeeeee, R1 IL NIJEDAN!!

sargeras

Slusaj coveka, treba mu motor da bi na'vat'o ribe. :D

mkt


Chris_SM

sebi uzmi R1 a tvojima >TRAIL :D
A cek ja bi da vozim trail i vozio bi i R pa sam mislio ako pasu felne sa trail-a na R1 pa ako pase mozda bi uzo R1 ipak se ribe vise loze na R a mogu i do najblize sume da ih vozim :D

mkt


Bori¹a

Citat: mkt poslato 18 Jun, 2013, 19:12
dobar mamac zlata vredi

uvek bilo...

Citat: sargeras poslato 18 Jun, 2013, 19:10
Slusaj coveka, treba mu motor da bi na'vat'o ribe. :D

sta cu kad imam malu kitu, pa moram da je produzim sa Rom hiljadarkom :( :(

sargeras

Ne moze, veliki prednji tocak.
Pitaj Mikija, mozda ima i nesto ovako.
Yamaha R1 offroad

Chris_SM

Citat: sargeras poslato 18 Jun, 2013, 19:10
Slusaj coveka, treba mu motor da bi na'vat'o ribe. :D

sta cu kad imam malu kitu, pa moram da je produzim sa Rom hiljadarkom :( :(
[/quote]
Pokusaj plasticnom operacijom :D
a msm da je R1 prava stvar za tebe i mozes od murije da bezis ko neki badza  8)

Bori¹a

necu plasticnom operacijom nego sa r1, lepo izgleda, panduri ne mogu da me stignu a ribama se svidja...

CBRR1

Borisa ako ti smeta to sto ti je mala kita bez brige dacu ti ja moju kitu... :)   :)   :)   :)

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ranko

Citat: CBRR1 poslato 18 Jun, 2013, 17:25
ja imam ban na pp zavadio sam se sa nekim seljakom sa foruma jbga,pa cu ovde da ti nabrajam,ima yosimuru izduv,karbonske oplate,pancirna creva brembo napred,luftirajuce diskove,preklapajuce rucice...a imam i R1 za preprodaju 2o11 god njega sam uzeo da preprodavam on ti je 23ooe,na taj ni ne sedam,zamenio bih traila za neko skuterce treba mi do buvljaka i nazad kad radim,preprodajem opremu red 12 tezga 4o1,pa izvoli,e da moze i zamena za neko traktorce,ne mora kes...

E rodjo rodjo... U pravu je tvoja zena da su ti svrake popile mozak... pa bar poskidaj opremu ako ga dajes ispod cene...

Ja imam samo jednu sliku pre nego sto je stavio izduv i pancirna creva ( aj to sam ga i nagovarao zbog bezbednosti ) ali jebali ga karboni, a svidja mu se ovaj stari model GIVI-ja... jos ga budala narucio od tece iz Trsta da mu donese jer ovde samo Trion uvozi i to nove modele 46,56 itd... mada ima dosta mesta i robusniji je od novog modela...

A gle ga malisa kako gleda tajin moped :)




Lazic


sargeras

Legendarna. Ali vidim, nista od motora za mene ovde.  ;D

srbac

Ako bih birao izmedju Aprilie ili Yamahe stvar je jasna..... Yamalube....