Glavni meni

Zahvalnica WOLVERINU, ili ugradnja Xenona na Kantasakija...

Započeo Lazic, 15 Januar, 2011, 11:56

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Nabasam pre par dana na oglas sa H4 xenonom, od kolege Davidoffa, hmm bas bi zasvetleo kle opako... Otvorim kutiju, gledam kilometar zica, rekoh od ovoga nema ni mojega, da cu sam da montiram, nije zurba do proleca... Kad, zove Vlajko da se ide u subotu(danas) kod Kepe iza sedam brda i sedam gora u kepojebinu... Setim se Darka, pitam ga kako stoji sa vremenom, kaze covek, brate za tebe u svako doba... [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] Dogovorimo se za sutra ujutru, posle neprospavane noci... [yahoo] Nekako sam se dovukao do pevca oko 11 sati, jos pijan od doceka, naravno zalutao, pa me Darko navodio po zvuku auspufa iz okolnih ulica... Na kraju je ipak dosao po mene... [glavazid] Kaze upadaj u garazu, udjem, a na podu kruzni dezen od paljenja guma... Sara mi sumnjivo lici na onu od obolele zmajahe... [rofl] [rofl] [rofl] Zajebavanje, rasturanje, jos zajebavanja, jos malo rasturanja, 5,6 pljuga, Dodje Uff, poluuspavan oko podneva, jos zajebavanja, sve ovo pricam iz mog ugla, Darko je sve vreme, mozgao i seckao i krimpovao zice, sto bi rekli grunfovao... E, onda smo resili na pauzi da predjemo na teske narkotike, pa nam je Uff, kupio pola kile makovnjace u obliznjoj prodavnici makovnjaca, sto je u kombinaciji sa alkoholom(i ostalim) od sinoc imalo bas interseantan efekat... [rofl] [rofl] [rofl] Posle par sati zajebavanja od strane dva Marka, a grunfovanja, DarkO(da te nema, trebalo bi te izmisliti), dade kontakt, i bi svetla, jako u tri pm...
Kantasaki postade Xenonsaki, odmah je postao startniji jedno 30%... Mislim da bi sad mogao i preko 200... Narocito je primetno poboljsanje u brzini odziva vozaca u kolima, mnogo lakse se sklanjaju udesno da prodjem, mozda lagano slepe od xendze u ogledalu, pa da me sto pre puste da idem... Probao sam da provalim kako prebacuje dugo/oboreno, od juce jos imam fleke pred ocima, kao u sunce da sam gledao...
Inace napravio sam kardinalnu gresku zbog koje nisam danas u kepojebini, kao sto je bilo planirano, jer sam skakutao sa noge na nogu 3 sata, i usinuo se k`o strina, pa mogu da kucam umesto da sam na nekom brdu......Pih... :'(
Evo samo par slicica, posto od silnog zezanja niko se nije setio da slika do pred kraj zahvata... [glavazid] [glavazid] [glavazid] [rofl] [rofl] [rofl]

Na kraju uz mnogo zezanja, zezanja i zezanja ostadoh duzan klopu do prve prilike i srecan k`o malo dete i zahvaljujuci onom gilipteru od skoro 33 godine malo nagluv na levo uvo... [rofl] [rofl] [rofl]

Edit:

nisam smeo da pominjem gospoDzu da te ne ubije na spavanju sto se druzis sa nekim manijacima...  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

H V A L A    D A R K O    L E G E N D O... [cheers] [cheers] [cheers]

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

easy


jevta

Citat: sszgo poslato 15 Januar, 2011, 12:13
Kada palis motor gledaj da ti xenon bude ugasen...
Ja mislim da to mo¾e da se re¹i onim automatom za automatsko paljenje svetala ¹to pali tek kad napon doðe preko 13V.

lord_oblivion

Srecno svetlucanje i podseti me da ne vozim tik ispred tebe  :P
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

zodiac

Jebote, ala bljesti ovo... Svaka cast, ovaj nas Dare stvarno ima zlatne ruke  [clapp]
Prijatelj je zao drug

misa-pei

Ako si se u¹in'o posle malo skakutanja po gara¾i, kako bi se tek u¹in'o da si oti¹ao na Kepojebinu? Æuti, dobro je ¹to si se na vreme obavio u¹injavanje.
Država je najveći neprijatelj naroda

Lazic

Da znas, vidi vreme napolju... Gde nestade ono prolece od jutros...?

@sszgo:

Hvala, bas sam razmisljao da li nesto smeta...

@Zodiac:

svetli baaas jako, gledas par sekundi, kao u blic... A Darko je car

UFF

Citat: sszgo poslato 15 Januar, 2011, 12:13
Kada palis motor gledaj da ti xenon bude ugasen...

a sta ce ovi sa novijim motorima? jer poslednjih par godina skoro kod svih proizvodjaca nemas on off prekidac za svetla vec samo kratko ili dugo da biras a svetlo se pali samo cim das kontakt

perlx

uffe oni ce ovo:
Citat: jevta poslato 15 Januar, 2011, 13:10
Citat: sszgo poslato 15 Januar, 2011, 12:13
Kada palis motor gledaj da ti xenon bude ugasen...
Ja mislim da to mo¾e da se re¹i onim automatom za automatsko paljenje svetala ¹to pali tek kad napon doðe preko 13V.

MotoManijak

Aj sad objasnjenje za nas sa jeftinim kartama
Sta ce da bude sijalici ako je ukljucen dok verglas?
Ce da crkne zbog manjka napona?
Zasto?
Sto obicna sijalica ne crkne?

Gašpar


WOLVERINE


Havarisan

Citat: UFF poslato 15 Januar, 2011, 15:40
Citat: sszgo poslato 15 Januar, 2011, 12:13
Kada palis motor gledaj da ti xenon bude ugasen...

a sta ce ovi sa novijim motorima? jer poslednjih par godina skoro kod svih proizvodjaca nemas on off prekidac za svetla vec samo kratko ili dugo da biras a svetlo se pali samo cim das kontakt

Na novijim motorima se svetla pale tek kada zaverglas!

SSZGO

nije do sijalice, njoj nece biti nista, crkne sve ostalo :)

noviji motori kada pale , ako imaju xenon i obicnu sijalicu neka pale sa obicnom

ako imaju samo xenon, onda eto to cudo sto pali posle nekog vremena...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

DebeliZmaj

lazicu... znachi ti si izeo vinjak sto stekujem u garazi !?:)
banditu .. aj nek je srecno sa ovim svetlo ... inache ove nedelje
je neshto bericetno i uspeshno u garazi .. retji cu kratko .. zmajaha bljuje vatru... ponavljam ziva je !:)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

Citat: Havarisan poslato 15 Januar, 2011, 18:35
Citat: UFF poslato 15 Januar, 2011, 15:40
Citat: sszgo poslato 15 Januar, 2011, 12:13
Kada palis motor gledaj da ti xenon bude ugasen...

a sta ce ovi sa novijim motorima? jer poslednjih par godina skoro kod svih proizvodjaca nemas on off prekidac za svetla vec samo kratko ili dugo da biras a svetlo se pali samo cim das kontakt

Na novijim motorima se svetla pale tek kada zaverglas!
na mom ktm-u se pali cim das kontakt
a koliko se secam isto je bilo na jos par novijih motora koje sam imao

zuba

Laziæu brate mili mnogo si se zagledao u tog tvog KLE-a  ;D pa si zaboravio da napi¹e¹ KAKO ste to izveli?

Stavio bih ksend¾u izgleda super!  [klanjam_se]
Ali bi mi mnogo znaèilo da napi¹ete koja sijalica, gde ima da se kupi, da li ste stavljali neke releje ili sliène dodatke?

Neki "noob proof manual"...  :)

Lazic

Jok, bre, H4 za kola, samo cviknes visak kablova... Salji Darku PP, pa se dogovarajte... Ima povoljnih Xenona... [cheers] Odoh da bacim pogled na klea... [rofl]