Glavni meni

..vozaè motora podlegao povredama u udesu na autoputu kod Du¹anovca..

Započeo Hurricane, 14 Jun, 2013, 07:59

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hurricane

pored navedenih informacija u naslovu, mogu napisati jo¹ samo i to da je nesreæni kolega udario u automobil od pozadi,
i da se nesreæa dogodila sinoæ oko ponoæi..
neka mu je laka zemlja...

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hurricane


balcan girl

videh :( jos su mu inicijali M.R. i ima godina koliko uff otkinuh se jebo te :(
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Major



juga


ljupche92

[cheers] [cheers] [cheers]

markan90

oko 23h se to dogodilo...15min pre toga Rile je bio ziv i uveliko smo se druzili...  :( [glavazid]   kad sam izasao na auto put imao sam sta da vidim, u urgentnom su konstatovali smrt  :'(  :'( neka mu je laka zemlja...

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!


kosta92

Sam biras kako zivis ! :)

Lazic

Citat: markan90 poslato 14 Jun, 2013, 14:04
oko 23h se to dogodilo...15min pre toga Rile je bio ziv i uveliko smo se druzili...  :( [glavazid]   kad sam izasao na auto put imao sam sta da vidim, u urgentnom su konstatovali smrt  :'(  :'( neka mu je laka zemlja...


kakav bedak... Jel ima¹ neku precizniju informaciju ¹ta se desilo, nigde ni¹ta ne pi¹e...

mkt


Hurricane

..i bilo bi dobro odakle je nastradali i kako se zove, mo¾da ga neko poznaje..

®or¾ GTI


markan90

Miladin Ristic- Rile ...crveni cbr1000rr....iz bga je...tacnije zivi gore iznad olimpa, isli smo sinoc da kazemo porodici  :( katastrofa...

Lazic

Citat: mkt poslato 14 Jun, 2013, 16:21
par postova iznad
tuznooo

Èitao sam po novinama, sve je vrlo ¹turo, a na gornjem linku pi¹e sustigao auto velikom brzinom pa ga od udarca okrenuo za 180 stepeni... Na slici je auto udaren spreda i to izgleda kao udarac od motora, osim ako ga nije lansirao u neku banderu, nije mi jasno kako ga je stigao na autoputu od napred...

markan90

jooook bre...ovo na slici je zadnji deo megana  :( stvarno ga je okrenuo za 180... megan je valjda hteo da se iskuljuci sa auto puta,ovaj ga je udario od pozadi...ja sam samo stao na pumpu i dosao 2 minuta kasnije...

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.